Kas olete huvitatud inimese käitumise keerukusest? Kas soovite aidata kaasa meie ühiskonna heaolu ja muutuste protsessidele? Kui nii, siis psühholoogia magistriõpe võib olla teie jaoks õige valik. Sõltuvalt teie huvidest saate valida spetsialiseerumise ühele kahest valdkonnast: käitumisharjumused või töö, organisatsioon

Käitumistevahetuse eriala

Mis määrab inimese käitumise? Kuidas me saame muuta inimeste käitumist? Mis motiveerib meid inimestena? Magistrikursuse käitumisharjumuste erialal õppisite, kuidas uurida käitumise mõju teaduslikul viisil, ja õpid, kuidas neid teadmisi praktikas rakendada. Teie õpingute lõpus on teil erialased teadmised käitumise muutustest. Teil on võimalik seda teadmisi rakendada paljude töökohtade jaoks, näiteks mis tahes järgmistest valdkondadest: reklaamimise või turunduse ekspert, teabeametnik, sidekonsultant, projektijuht, poliitikakohtunik, teadlane või näiteks rahvatervise ennetusekspert teenus. Samuti võite luua oma konsultatsioonifirma või uurimisfirma.

Spetsialiseerumine tööle, organisatsioonile

Kui tervislik on uus tööviis? Kuidas vältida põlemist või stressi? Kuidas sa tegeled ja vallutavad noori töötajaid? Need on sellised küsimused, mille kohta saate õppida töö- ja organisatsiooni psühholoogi või töötervishoiu psühholoogi nõustamisel. Selles magistri erialal õpib teoreetiliste raamistike ja mudelite kasutamise abil analüüsima töötajate kvaliteeti ja töötajate, juhtide, meeskondade ja funktsionaalsete rühmade käitumist. Samuti saate teada, kuidas rakendada töötajatele keskenduvaid sekkumisi, töö kvaliteeti või organisatsiooni, mis võimaldab töötajatel optimaalselt toimida. See eriala keskendub kolmele erialale, mis on professionaalses valdkonnas selgelt äratuntavad: kutse- ja tervisepsühholoogia, personali psühholoogia (HRM) ja organisatsiooniline psühholoogia.

Vastuvõtutingimused

1. Lõpetatud bakalaureusekraad või sellega samaväärne

 • Kui olete saanud Radboud University psühholoogia bakalaureusekraadi, on teil otsene vastuvõetavus.
 • Kui olete omandanud (või omandanud) bakalaureusekraadi (või magistriõppe) kraadi (või samaväärse) psühholoogias mitte Radboud University , siis on teil lubatud, kui teie kraad sisaldab:
 • Teil on piisavalt statistiliste andmete ja andmete analüüsi (vähemalt 15 EÜ, so 420 õppetundi) ja statistilise paketi SPSS. Seejärel peate suutma teostada põhilisi statistilisi analüsid nagu t-test, F-testid, korrelatsioonid, regressioonanalüüsid, dispersioonanalüüsid ja chi-ruutkatsed.
 • Teil on piisavalt teadmisi psühholoogiliste uuringute meetodite kohta (vähemalt 20 EÜ, so 560 õppetundi). Seejärel peate suutma eristada erinevat tüüpi kehtivust ja testide usaldusväärsust ning hinnata eri tüüpi uurimistööde kvaliteeti.
 • Olete omandanud akadeemilised teadmised ja arusaam bakalaureuse tasemel sotsiaalses psühholoogias ja tööl / organisatsioonil / kutsepsühholoogia (vähemalt 40 EÜ ehk 1120 õppetundi).
 • Sul on kogemusi vähemalt kolme empiirilise uurimisprojekti läbiviimisega, mis erinevad keerukuse poolest, sisaldab statistilisi analüüse kvantitatiivsete meetmetega ja mille tulemuseks on kirjalikud aruanded, millest vähemalt üks on APA-stiilis individuaalselt kirjalik aruanne. Võime paluda teil anda need aruanded, et tõestada oma kogemusi eespool nimetatud oskustega, juhul kui me peame seda teie taotlusele asjakohaseks.

2. Inglise keele oskus

Et selles programmis osaleda, peate oskama nii kirjalikke kui ka suulisi inglise keelt. See nõue on täidetud, kui järgite ühte järgmistest tingimustest:

 • On saanud Radboud University bakalaureusekraadi psühholoogias.
 • On edukalt läbinud bakalaureuseõppe (või magistriõppe) programmi, mida õpetatakse täiesti inglise keeles ühes järgmistest riikidest: EL / EMP riigid, Austraalia, Kanada, Uus-Meremaa või Ameerika Ühendriigid.

Kõik teised õpilased vajavad ühte järgmistest tunnistustest (sertifikaadid ei tohi olla vanemad kui kaks aastat):

 • IELTS akadeemiline: üldine skoor on vähemalt 7,0 ja bändi skoor on vähemalt 6,5
 • TOEFLiBT: kogusumma on vähemalt 100, allkirjad on vähemalt 22 (lugemine), 22 (kuulamine), 22 (rääkimine) ja 25 (kirjutamine).
 • CAE / CPE: vähemalt C klassi

Tähtajad

 • Programmid algavad septembris
 • EMP mitte-EMP üliõpilased: 1. aprill
 • EMP üliõpilased: 1. mai
Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 30 kursust Radboud Universityis »

Viimati uuendatud March 23, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
Price
11,471 EUR
aastatel 2019-2020
Deadline
Võta kooliga ühendust
Non-EEA students; 1 May: EEA students
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Non-EEA students; 1 May: EEA students

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Non-EEA students; 1 May: EEA students
End Date