Magistriprogramm rahvusvahelises äris ja ettevõtluses (MIBE)

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Tänapäevane äri on üha globaalne, pakkudes suurt kasvupotentsiaali nii uutele ettevõtjatele kui ka olemasolevatele ettevõtetele.

Võib-olla soovite saada edukaks ettevõtjaks, luues oma ettevõtte või luua olemasolevates ettevõtetes eduka juhtimiskarjääri, kuid edu saavutamiseks peate kõigepealt välja töötama õige mõtteviisi ja oskused.

Selles programmis arendate ettevõtluspädevusi uue ettevõtte loomiseks ja selle kasvu juhtimiseks rahvusvahelistele turgudele. Programm pakub teile kõike, mida vajate globaalses äris edukaks saamiseks: omandate nii rahvusvaheliselt tegutsevates ettevõtetes juhtiva professionaalina töötamise oskused kui ka omaenda globaalse startupi käivitamiseks ja käitamiseks vajalikud ettevõtlusoskused.

Mõlemad oskuste komplektid muudavad teid tänapäeva globaalses ärikeskkonnas atraktiivseks ja pakuvad teile pikaajaliselt töövõimalusi.

Samuti õpid juhtima ettevõtte rahvusvahelist kasvu ja strateegiat, juhtima rahandust ja ressursse rahvusvahelistel turgudel ning juhtima inimesi rahvusvahelises ettevõttes.

Programm haarab ka kohalikke ettevõtjaid ja ühendusi, võimaldades teil õppida reaalsete ettevõtete juhtumitest ja ettevõtetelt. Õpingute ajal on teil võimalus ettevõtetega konsulteerida, nendega võrku luua ja õppida edukate rahvusvaheliste ettevõtjate ja ettevõtlusspetsialistide käest.

Pärast kooli lõpetamist hõlmab teie karjäärivõimalus rahvusvahelise ettevõtjaks, rahvusvahelise või rahvusvahelise ettevõtte juhiks saamist või rahvusvahelistumise strateegiate juhtimiskonsultanti.

Kavandatud õpitulemused

Selles programmis omandate rahvusvahelises kontekstis ettevõtlusalaseid teadmisi ja oskusi.

Teil areneb rahvusvahelisel turul ettevõtlusalane mõtteviis ning juhtimis- ja analüüsioskused.

Pärast lõpetamist on teil võimalik:

 • mõista ja hinnata maailmaturgude võimalusi ja väljakutseid;
 • avastada, hinnata ja arendada rahvusvahelisi ettevõtlusvõimalusi;
 • teadvustada ja arutada jätkusuutlikkuse rolli rahvusvahelises ja kodumaises ettevõtluses;
 • arutada kriitiliselt ja analüütiliselt rahvusvahelise ettevõtluse ja ettevõtluse teooriaid ning rakendada neid juhtimissoovituste esitamiseks;
 • arendada jätkusuutlikku, analüütilist, ettevõtlikku ja globaalset mõtteviisi;
 • arendage koos oma MIBE kaasõpilaste, insenerijuhtide ja ekspertidega välja oma ideed konkreetseks äriplaaniks rahvusvahelise äritegevuse jaoks;
 • ehitada Jamie Hynemani keskuses tehnoloogiatudengitega innovatsiooniprototüüpe;
 • kujundada hargmaisele ettevõttele ainulaadne äriidee ja luua selle rahvusvahelised äristrateegiad;
 • juhtida kaasõpilastega läbi strateegilise simulatsioonimängu rahvusvaheline ettevõte;
 • lahendada ärijuhtumeid professionaalsete konsultantidega;
 • konsulteerige ettevõtjate ja nende ettevõtetega rahvusvahelistumise strateegia osas;
 • mõista ettevõtete ülemaailmset kaubandust ja rahvusvahelistumise strateegiaid ning tunnustada ja kasutada ära rahvusvahelisi võimalusi;
 • visualiseerida ja seada oma eesmärgid oma globaalse ettevõtlusreisi jaoks.

Kraadi struktuur ja õpingud

Magistriprogramm rahvusvahelises äris ja ettevõtluses on kaheaastane programm. See viib majanduse ja ärijuhtimise magistrikraadi, M.Sc. (Econ.

Programm hõlmab südamiku, spetsialiseerumise, alaealise ja keeleõpet.

Põhiuuringud (48 ECTS ainepunkti) hõlmavad kursusi ettevõtte kasvu alustamiseks ja juhtimiseks, ettevõtte rahvusvaheliseks muutmiseks ja finantsjuhtimiseks.

Spetsialiseerumise uuringud (42 ECTS ainepunkti) hõlmavad kursusi sellistes valdkondades nagu rahvusvaheliste ettevõtete käivitamine ja rahvusvaheliste ettevõtete juhtimine ja konsulteerimine.

Magistritöö, 30 EAP-d, on spetsialiseerumise osa. Lõputöö on arenenud uurimisprojekt, mis nõuab umbes kuus kuud täistööajaga tööd.

Alaealised õpingud (24–25 EAP) tegelevad rahvusvahelise turunduse, digitaliseerimise ja ärianalüütika ning pakkumise juhtimisega.

Keeleõpe (va inglise keel), 6 EAP.

Karjääri väljavaated

Rahvusvahelise äri ja ettevõtluse taseme teenimine pakub paljusid paljutõotavaid karjäärivõimalusi.

Pärast lõpetamist on teil mõtteviis ja oskused käivitada ja käivitada, et käivitada, mis on suunatud rahvusvahelisele kasvule ja ülemaailmsele edule.

Samuti saate sujuvalt rahvusvahelisi ettevõtteid juhtida ülemaailmset äritegevust ja töötada konsultandina rahvusvaheliselt tegutsevatelt ettevõtetelt oma äritegevusega seotud küsimustes.

Võite saada ettevõtjaks, väikese või keskmise suurusega ettevõtte ekspordijuhiks või rahvusvahelises ettevõttes rahvusvaheliste tegevuste direktoriks.

Kuidas kandideerida

Kas olete huvitatud kandideerimisest rahvusvahelise äri ja ettevõtluse magistriõppesse?

Tehke oma tuleviku jaoks üks olulisemaid otsuseid ja uurige koos meiega - lubame teha teie investeeringu väärt.

Igal aastal alustab LUT University õpinguid suur hulk tudengeid kogu maailmast.

Ole uudishimulik. Ole üks meist.

Võite taotleda selle magistriõppe programmi kas jooksva või regulaarse vastuvõtu protsessi:

 • Regulaarne vastuvõtt: 2. detsember 2019–22 jaanuar 2020
 • Kehtiv sisseastumine: 1. oktoober 2019-31 mai 2020
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

LUT University is a pioneering science university in Finland, bringing together the fields of science and business since 1969.

LUT University is a pioneering science university in Finland, bringing together the fields of science and business since 1969. Näita vähem
Lappeenranta , Lahti + 1 Rohkem Vähem