Magistriprogrammi Arheoloogia

Üldine

Programmi kirjeldus

Programmi kirjeldus

Nii UNESCO maailmapärandi nimistus kui ka biosfääri kaitseala, Karmeli mäe piirkond näitab ligi 500 000 aasta pikkust inimarengu jada, mis on kokku puutunud koopastes, kaljupaikades ja vabas õhus asuvatel aladel piki mägede oru ja lähedal asuvat rannikut. Erinevalt teistest maailma piirkondadest säilitavad Carmeli mäestiku peamised paigad, nagu Tabuni ja Skhuli koopad , tõendeid nii kaasaegsete inimeste kui ka neandertali populatsioonide kohta vähem kui 100 meetri kaugusel asuvatest kohtadest. Nagu näiteks, asub Haifa Ülikool Carmeli mäe ääres üliõpilastele ideaalses keskkonnas eelajaloolise arheoloogia uurimiseks ja hindamatu võimaluse osaleda väliteadustes Iisraeli ajaloolises maastikus.

Programmi lõpuleviimisel antakse üliõpilastele humanitaarteaduskonna ja arheoloogiaosakonna arheoloogiakraad .

Mida sa õpid

Programm keskendub Carmeli mäe piirkonna eelajaloolisele ja paleokeskkonnale ning iga õpilane võib valida, kas spetsialiseeruda ühele paljudest asjakohastest teemadest, nagu lithic, faunal, geological and palynological studies. Õpilased saavad palju erinevaid kursusi, mis keskenduvad eelajaloolistele uuringutele , samuti mitmetest täiendavatest olulistest teemadest, sealhulgas keskkonnaarheoloogiast; arheoloogiline teooria ja meetod; lõuna-Levandi arheoloogia. Üheaastast programmi õpetatakse inglise keeles kolme järjestikuse semestri jooksul oktoobrist septembrini.

Üliõpilased, kes soovivad jätkata doktoritööd, peavad ühe aasta jooksul oma kursuste lõpetamisest esitama uurimistöö ja võivad nõuda ülikooli veel ühe või kahe semestri vältel.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The University of Haifa is the leading university in Israel in the fields of humanities, social sciences, marine research, and education. It is home to 7 faculties, 8 schools and 72 research centers.

The University of Haifa is the leading university in Israel in the fields of humanities, social sciences, marine research, and education. It is home to 7 faculties, 8 schools and 72 research centers. Näita vähem