Magistriprogrammi Bioentrepreneurship

Üldine

Programmi kirjeldus

Karolinska

Magistriprogrammi in Bioentrepreneurship on kohandatud õpilaste taustaga biomeditsiin, farmaatsia-, biotehnoloogia, tervishoid või ravimit -kursuseid kesksed teemad, kuidas juhtida ja arendada life science.

Kas sa kujutlevad ennast töötavad bioteaduste tööstus tulevikus? Nagu lõpetanud magistri programmi Bioentrepreneurship (MBE) siis on kindel alus koostööd arengu ja projektide juhtimise ja ettevõtete bioteaduste valdkonnas.

Võtmeküsimuseks selle programmi raames on teadmiste rakendamist reaalses maailmas. Me kasutame reaalne juhtudel õppida ja paljud õppejõud on kogenud ettevõtete juhid, kes jagavad oma teadmisi ja tegutsema inspiratsiooni. Programm on interdistsiplinaarne, mis puudutab tausta nii õpilased kui ka õpetajad ja pedagoogilisi meetodeid, mida kasutatakse programmi.

karolinska2

Mõned kursused programmi pakutakse koos meie partner institutsioonidega Stockholmis. Ärijuhtimise kursused on pakutud Royal Institute of Technology (KTH) ja valikainete kursused Stockholmi ettevõtlust.

Programm sisaldab kahte praktikakohti ettevõtetes, asutused või muud asjaomased organisatsioonid, Rootsis või välismaal, kus te kohaldatakse mida olete õppinud, et luua vastastikku kasulikke kogemusi teile ja hosting ettevõte. Lõputöö on ka üldiselt läbi ettevõtte seade. Need kogemused teile väärtuslikke teadmisi ja arusaamu ning võrgustikud, mis annab teile edumaa oma tulevast karjääri.

Programmi ülevaade

* Võib olla muutuda

Semester 1

 • Tööstuse juhtimine
 • Ettevõtluse bioteaduste
 • Projektihaldus
 • Käitumise juhtimisest

Semester 1 ja 2

 • Toodete arendamine biomeditsiini tööstuses

Semester 2

 • Turuanalüüs
 • Praktika 1
 • valikkursus

Semester 3

 • ettevõtluse arendamise
 • Teaduslik meetod
 • praktika

Semester 4

 • Lõputöö

karjäärivõimalused

Programm annab tugeva aluse karjääri biotehnoloogia, farmaatsia, meditsiinitehnika või muude seonduvate tööstuste töötavad turundus, projektijuhtimine, ettevõtluse arendamise või riskikapitali muu hulgas asjakohaseid seisukohti.

karolinska3

Konkreetsed sisenemise nõuded

Bakalaureusekraad või kutsekraad samaväärne Rootsi bakalaureusekraad vähemalt 180 krediiti tervishoiu, biomeditsiin, bioloogia, raku-ja molekulaarbioloogia, farmaatsia-, keemia, meditsiini või biotehnoloogia.

Oskuste inglise keeles peaks olema dokumenteeritud rahvusvaheliselt tunnustatud testi, nagu TOEFL: Interneti-põhine (iBT) kokku skoor vähemalt 90 ja vähemalt skoor 20 kohta kirjalik test, paberil (PBT) kokku punktisumma on vähemalt 575 ja miinimum skoor 4.5 kirjalik test või IELTS (akadeemiline) koos kaubamärki tervikuna vähemalt 6,5 ja mitte bänd vähem kui 5.5; või muud dokumendid, mis vastavalt eeskirjadele tõendab samaväärsuse inglise 6 juures rootsi gümnaasiumis.

Valik

Valiku aluseks on üldine hinnang taotleja kvalifikatsiooni nagu varasemas hariduses, asjakohase töö ja / või teadustöö kogemus ja tahteavaldus. Soovituskirja ei pea.

Taotlejad Karolinska Institutet's Global magistriõppe programme palutakse täita CV vorm, mida kasutatakse valimise protsessi.

Kontakt Sisseastujale Office KI, kui teil on küsimusi, admissions@ki.se

Taotlus ja õppemaksud

Kui teil on kodakondsuse jooksul EL / EMP või Šveitsi, sa ei ole kohustatud maksma taotluse või õppemaksu.

Taotluse esitamise lõiv

900 SEK

Õppemaks

 • Kogusumma: 360 000 krooni
 • Esmane sissemakse: 90 000 krooni
Viimati uuendatud juuli 2016

Teave kooli kohta

Karolinska Institutet is a leading medical university whose mission is to improve people's health through research and education. Karolinska Institutet's mission is to improve people's health through ... Loe edasi

Karolinska Institutet is a leading medical university whose mission is to improve people's health through research and education. Karolinska Institutet's mission is to improve people's health through research, education and information - always with the patient in focus. Näita vähem