Magistriprogrammi Rahvusvahelise Turunduse Juhtimise, MIMM

Üldine

Programmi kirjeldus

Konkurentsivõime säilitamiseks peavad ettevõtted silma paista maailma turunduse juhtimisega.

Globaalseid turge iseloomustab suur ebakindlus. Lisaks loob digitaliseerimise suundumus nii väljakutseid kui ka võimalusi ettevõtete rahvusvaheliseks juhtimiseks. Seega kasvab andmete väärtus juhtimisotsuste tegemisel. Andmepõhine strateegiline otsuste tegemine ja turundusanalüütika esindavad tänapäeva turundusjuhtide võtmepädevusi.

Selles magistriprogrammis arendate teadmisi strateegilises globaalses turunduses, digitaalses turunduses, turundusanalüütikas, rahvusvahelises äris ja väärtuste loomisel kiiresti muutuvas maailmas. Selle EPAS-i akrediteeritud programmi õppekava sisu on hoolikalt välja töötatud tugeva karjäärivõimaluse loomiseks.

Õpingute ajal saate reaalse elu pädevusi juhtumianalüüside, simulatsioonimängude, liftiväljakute, ettevõtte ülesannete ja rollimängude osas. Te arendate äriprobleemide lahendamisel välja loova, kliendikeskse ja andmepõhise lähenemisviisi.

Selle magistriprogrammi õppekava hõlmab mitmesuguseid ettevõtte õppekogemust toetavaid elemente. Näiteks edendavad välipõhist kogemusõpet hõlmavad kursused tavaliselt ettevõtte panust ja kaasatust, refleksiooni, aktiivset kaasatust, probleemide lahendamise, teabe kogumise ja analüüsioskuse, suulise esinemisoskuse ja ettevõtte tagasiside arendamist.

Ligikaudu 80% magistritöödest põhineb tegeliku elu probleemidel. Programm pakub õpilastele ka võimalust kahekordseks kraadiõppeks.

Kavandatud õpitulemused

Programmi lõpetajana on teil rahvusvahelise turunduse juhtimise ekspert, kellel on kompetentsid rakendusuuringute alal. Lisaks õpid vastutustundlikke äri- ja meeskonnatöö oskusi.

Te omandate põhjalikud teadmised ja arusaamise igat tüüpi ettevõtete rahvusvahelise turundusstrateegia protsessidest, oskate tuvastada rahvusvahelise turunduse praegused väljakutsed ja pakkuda neile lahendusi.

Saate tõlgendada rahvusvahelise teadmistepõhise keskkonna ja uuenduste eripära ning nende rolli turunduse otsustusprotsessis.

Samuti saate teada, kuidas rakendada tehnoloogia- ja teadmismahukatel turgudel erinevaid turundusvahendeid ja -strateegiaid ning analüüsida ja kritiseerida ettevõtete strateegilisi turundusotsuseid nendel turgudel.

Arendate oma oskusi analüütikas, kultuuridevahelistes küsimustes ning äri ja tehnoloogia ühendamisel.

Kooli lõpetamisega olete omandanud põhjalikud teoreetilised ja praktilised kompetentsid rahvusvahelise turunduse strateegilises juhtimises turbulentses globaalses keskkonnas.

Teil on arusaam rahvusvahelise turu keskkonna tunnustest ja kursis ettevõtete rahvusvahelistumise ja rahvusvaheliste ettevõtete teooriaid ja strateegiaid. Turule orienteeritud viisil näete turundust ka ettevõtte strateegilise suunitlusena.

Te arendate välja uuendusliku mõtteviisi, näete võimalustena dünaamilisi ärikeskkondi ja saate sellistes keskkondades teha strateegilisi turundusotsuseid.

Võttes uuendusliku mõtteviisi, saate

  • oskama vaidlustada olemasolevaid mõtteviise, strateegiaid ja tegevusmudeleid (strateegiline paindlikkus);
  • mõista strateegiliste otsuste eetilisi tagajärgi kõigile sidusrühmadele;
  • olema teadlik sellest, kuidas tehnoloogiad ja uuendused kujundavad organisatsioone, turgu, ühiskonda ja keskkonda.

Kraadi struktuur ja õpingud

Rahvusvahelise turunduse juhtimise magistriprogramm on kaheaastane programm. See viib magistrikraadi majanduses ja ärijuhtimises, M.Sc. (Majand.

Programm hõlmab põhiuuringuid, erialaõpinguid, väiksemaid õpinguid ja keeleõppe.

Põhiuuringud (48 EAP) hõlmavad strateegilise turunduse, ettevõtete rahvusvahelistumise, kõrgtehnoloogiatoodete ja uuenduste turustamise ning digitaalse turunduse kursusi.

Spetsialiseerumise uuringud (42 ECTS ainepunkti) hõlmavad selliseid teemasid nagu rahvusvaheliste turundustegevuste planeerimine, korraldamine, rakendamine ja juhtimine ning rahvusvaheline ettevõtlus ja turundus.

Magistritöö, 30 EAP-d, on spetsialiseerumise osa. Lõputöö on arenenud uurimisprojekt, mis nõuab umbes kuus kuud täistööajaga tööd. Õpilased täidavad selle oma neljanda semestri jooksul.

Alaealised õpingud (24–25 ECTS ainepunkti) käsitlevad jätkusuutlikkust, digitaliseerimist ja ärianalüütikat, pakkumise juhtimist, rahvusvahelist äri ja ettevõtlust

Keeleõpe (va inglise keel), 6 EAP.

Kaks kraadiõpet

MIMM programm pakub ka võimalust kahe kraadi omandamiseks. Kahe kraadi kraadiõppesse vastuvõetud üliõpilased saavad kahe ülikooli kraaditunnistuse pärast seda, kui nad on täitnud mõlema ülikooli kraadinõuded.

MIMMi kaheastmeline partner ülikoolid on:

  • SKEMA Business School, Prantsusmaa.
  • Twente ülikool, Holland
  • Praha majandusülikool, Tšehhi Vabariik

Üliõpilased, kes lubavad omandada magistrikraadi LUT-i MIMM-i programmis või ülalnimetatud ülikoolides, võivad kandideerida kaheastmelisse programmi.

Lisateave kahesuguse kraadi taotlemise protsessi kohta LUTi üliõpilastele

Ülalnimetatud ülikoolide üliõpilased peaksid kandideerimisprotsessi kohta lisateabe saamiseks pöörduma oma ülikooli poole.

Karjääri väljavaated

Tüübi omandamine rahvusvahelises turunduses annab teile palju erinevaid töövõimalusi.

Ülemaailmse konkurentsi kontekstis on teil valmis rahvusvaheliselt tegutsevatel ettevõtetel turustama ja müüma juhtpositsioone.

Turundusmaailm on pidevas muutumises ja arengus. Turunduskarjäär ei ole monotoonne; sa ei tee iga päev sama asja, mis teeb selle nii huvitavaks.

Võite leida paigutuse turunduse / müügijuhi, võtmekonto halduri, turundusteadlase, digitaalse turunduse juhina, kliendi käitumise või ettevõtluse arendamise konsultandi või toote- ja brändijuhi vahendusel. Akadeemiline roll on teie jaoks ka karjäär.

Meie kapteni profiiliga saate olla mitte ainult spetsialist, vaid ka ettevõtjaks.

MIMM-i programmi lõpetanud on leidnud spetsialistikohad erinevates sektorites ja ettevõtetes: turundus, rahvusvaheline äri, tootearendus, müük, logistika, rahvusvaheline teenindus, nõustamine ja turu-uuringud sellistes ettevõtetes nagu Nokia, Google või Navteq.

Kuidas kandideerida

Kas olete huvitatud kandideerimisest rahvusvahelise turunduse juhtimise magistriõppesse?
Tehke oma tuleviku jaoks üks olulisemaid otsuseid ja uurige koos meiega - lubame teha teie investeeringu väärt.

Igal aastal alustab LUT University õpinguid suur hulk tudengeid kogu maailmast.

Ole uudishimulik. Ole üks meist.

Võite taotleda selle magistriõppe programmi kas jooksva või regulaarse vastuvõtu protsessi:

  • Regulaarne vastuvõtt: 2. detsember 2019–22 jaanuar 2020
  • Kehtiv sisseastumine: 1. oktoober 2019-31 mai 2020
Viimati uuendatud nov 2019

Teave kooli kohta

LUT University is a pioneering science university in Finland, bringing together the fields of science and business since 1969.

LUT University is a pioneering science university in Finland, bringing together the fields of science and business since 1969. Näita vähem
Lappeenranta , Lahti + 1 Rohkem Vähem

Akrediteeringud

EFMD Epas Accredited