Magistriprogrammi juhtimine

Üldine

Programmi kirjeldus

Magistriõpe juhtimine, 120 ECTS

Magistriprogramm Management annab üliõpilastele võimaluse omandada juhtimisoskusi, mis on vajalikud keeruliste, globaalsete ja pidevalt muutuvate ärimaailmadega toimetulemiseks. Intellektuaalselt keerukad ülesanded on ühendatud tegelike rakendustega strateegilise ja muutuste juhtimise, projektijuhtimise ja personalijuhtimise valdkonnas.

Kuna tunnustame traditsioonilise teooria piiranguid, tasakaalustame meie programmi kõige uuemate teadustöö saavutustega, paremini valmistage õpilasi ette tööeluks tänapäeva ja tulevikus ettevõtte ja kogukonna maailmades.

Rahvusvaheline mõõde hõlmab teemasid ja rakendusi, mida käsitletakse kursustel, ja rahvusvahelistumine on hariduskeskkonna integreeritud osa. Haridustase: teise astme õpingud.

Haridustase: jätkuprogramm

Uuringud välismaal ja internatuuri

Umeå ärikoolis, majandusteaduses ja statistikas ( USBE ) on rahvusvahelistumine ülimalt tähtis. Õppimiseks välismaale on palju võimalusi. Ärikooli keskkond on üha enam rahvusvahelisel tasandil nii üliõpilaste kui ka õpetajatega rahvusvahelisel tasandil.

Olles üliõpilane ühel magistrikursusel USBE võite taotleda ühe semestri välismaal õppimist ühel meie 70 partnerülikoolist. Samuti on võimalik leida ettevõte ja teha praktikat 2 kuud, kus on kogu maailmas.

Karjäärivõimalused

Juhtfunktsioonid leitakse organisatsioonis mitmel tasandil. Keskmise suurusega juhid, üksuste juhid, grupijuhid, funktsionaalsed juhid ja projektijuhid on mõned näited funktsioonidest, millele on antud juhtimisrollid kaasaegsetes organisatsioonides.

Juhtprogramm valmistab teid tööle, mis keskendub juhtimisküsimustele, näiteks projektidele ja oskustele, mis on vajalikud tõhusate meeskondade arendamiseks. Te olete ka harjunud uuenemise keerukusega ja strateegiliste muutustega koos planeerimise ja keskkonnaga seotud probleemidega.

Üliõpilaste rahulolu

Umeå ülikool on Euroopas tipptasemel õpilaste rahuloluga seotud tegurite kohta eelmise aasta rahvusvahelise tudengiparomeetri tulemuste põhjal. Siin on muuhulgas ka sõprusgrupi osa, kes tutvustab teile Rootsi tegevusi.

AACSB akrediteeritud

USBE on rahvusvaheline akrediteeritud ärikool AACSB-s. See on 5% maailma ärikoolidest, kellel on see akrediteerimine, mis keskendub kvaliteedijuhtimisele.

Vastuvõtutingimused

Üldnõuded

Selleks, et taotleda meie magistriõppe programme siin USBE vajate bakalaureusekraadi ärijuhtimise erialal 180 ECTS (kolm aastat täiskoormusega õpe), mis peaks sisaldama järgmist:

  • 75 EAP (poolteist täistööajaga õpet) ärijuhtimises.

Objekte saab erinevates riikides määratleda erinevalt. Näiteid kursustest, mida meie arvates kuulub ärijuhtimise teema, on raamatupidamine, rahandus, kontroll, juhtimine, turundus, logistika ja ettevõtlus.

Keeleoskus on vajalik

Õpilastel peab olema rootsi gümnaasiumi erialane abikõlblik inglise keele tasemele. Seda näitavad tavaliselt rahvusvaheliselt tunnustatud inglise keele oskus.

Valikukriteeriumid ja vastuvõtu oleku teatis

Sissepääs antakse konkursi alusel. Valikukriteeriumid on GMAT (Graduate Management Admissions Test) tulemus.

Kui teil ei ole GMATi testi tulemust, on teil endiselt õigus taotleda programmi (raamatupidamise magistriõppe programm), kuid see määratakse pärast taotlejate GMAT-i tulemuse ja vastavalt akadeemiliste krediitide arvule.

Umeå linn

Umeå pakub 115 000 elanikku (millest 30 000 on üliõpilased) kvaliteetse hariduse ja hea ajaga. Linn on piisavalt suur, et seal on palju tegevusi, kuid piisavalt väike, et jõuda kõige rohkem huvipakkuvate asjade juurde jalgrattaga. See on ka üks Rootsis asuvatest linnadest, kus on kõige madalam kuritegevuse tase.Üks asi, mis meelitab palju õpilasi, on spordi keskus IKSU (suurim Põhja-Euroopas 5000 külastajaga päevas !!!!), mille hulka kuuluvad jõusaal, erinevad rühmatreeningud ja ujumine erinevatele pallimängudele, sealhulgas jalgpall, korvpall, põrandalaud , squash, badminton ja siseruumides rannavõrkpall.

Ilus ja puhas loodus lühikese linna kaugusele.

Viimati uuendatud märts 2018

Teave kooli kohta

Umeå School of Business, Economics and Statistics (USBE) is a campus school and has over 170 employees including about 90 PhDs and researchers. The activities consist of research and teaching in Busin ... Loe edasi

Umeå School of Business, Economics and Statistics (USBE) is a campus school and has over 170 employees including about 90 PhDs and researchers. The activities consist of research and teaching in Business Administration, Economics and Statistics. The School offers seven master’s programs, four graduate programs, two undergraduate programs and courses. We have more than 2000 students going through our programs/year. Näita vähem
Umeå , Edinburgh , Milano + 2 Rohkem Vähem