Meie MSc majandusteaduskonna strateegia programmi võimaldab teil taotleda vahendeid ökonoomika ja strateegia mõjutada ettevõtte tulemuslikkust ja arendada strateegilise mõtlemise ja otsuste tegemise ettevõtluskeskkond.

Programm on varustada teid oskusi professionaalne äri majandusteadlase karjääri äris, valitsuses, reguleerimine, rahvusvaheliste organisatsioonide ja suuremad auhinnad teadus.

Õpetab kogenud teadlaste ja praktikute, õpilased kasutavad teadmisi majandusteooria tegeleda reaalse maailma probleeme. Rõhutamine teoreetiliste ja kvantitatiivse oskusi tõsielusituatsioonis - samuti keskenduda arendada kriitilise mõtlemise oskusi - võimaldab teil töötada tõhusamalt nii tööstuses kui ka valitsus.

Õpilased saavad veelgi teravamaks oma praktilisi oskusi, täites uurimisprojekti, mis võimaldab neil rakendada oma teadmisi strateegia ja poliitika seotud probleem.

Riiki sisenemise nõuded

Autasud kraadi (2: 1 või rohkem) või samaväärne välismaal kvalifikatsiooni majanduse, äri (tugeva kvantitatiivse osa), rahandus, juhtimine teaduse, operatsioonide uuringud, matemaatika, füüsika, või insener. Taotlejad teiste kraadi erialadel võib kaaluda, kuid kuna kõigile taotlejatele hea (2 1 või kõrgemal) klassid asjakohaste matemaatika / statistika moodulid oodatakse.

Inglise keele nõuded

Kõik taotlejad lubamise Loughborough University peab olema kvalifikatsioon inglise keel, enne kui nad võivad olla lubatud mistahes kursusele või programmi, kas nende emakeel on inglise keel või mitte.

IELTS: üldine 6.5 minimaalselt 6,0 iga komponent. Kool aktsepteerib madalam IELTS skoori kui teed ülikooli eelnevalt istungitevaheline Inglise muidugi. TOEFL üldine skoor 92 ja mitte sub-testi tulemus alla 22.

Edasine Karjäärivõimalused

Hästi koolitatud, nummerdama ettevõtte strateegia majandusteadlased on suur nõudlus kõikides sektorites. See kursus valmistab teid karjääri professionaalne majandusteadlane juhtimise ja strateegia nõustamine, rahandus, valitsuse või tööstuses. Potentsiaalne karjääri sihtkohtade hulgas: analüütik majandusalased konsultatsioonid, ettevõtte juhtimise, strateegia võistkonda ettevõtted, ettevõtlusega seotud valitsusasutused, konkurentsi ja reguleerimise asutused, ametiliidud.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 15 kursust Loughborough University School of Business and Economicsis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
aug 2020
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
13,400 GBP
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
aug 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

aug 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date