Majandusteaduse magister (Leuven)

Üldine

Saadaval 3 asukohta

Programmi kirjeldus

Majandusteaduste magistriõpe (ME) on üheaastane magistriõpe, mis on orienteeritud üliõpilastele, kellel on sotsiaalse ja teadusliku valdkonna huvid ning kes on võimelised kriitilise ja loova mõtlemise saavutamiseks.

Mis on "majanduse magister"?

Magistriõppe programm pakub õpilastele bakalaureusekraadi teoreetilist raamistikku, mis võimaldab neil anda põhjendatud vastuseid sotsiaalmajanduslikele küsimustele. Majandusteadlasena jälgite erinevaid osalejaid (üksikisikuid, ettevõtteid, kohalikke ja välisriikide valitsusi) ja nende vastastikust mõju maailmamajanduses. Saate tõlgendada üldist majanduslikku olukorda laiemas sotsiaalses ja õiguslikus kontekstis.

Programm koosneb ühest südamikust kahe programmiosadest ja magistritööst.

Valisite ühe kolmest peamistest äriühingutest:

 • Üldmajandus
 • Majandusuuringud
 • Finantsökonoomika

Tõesti rahvusvaheline

Majandusteaduskond pakub tihedaid sidemeid maailma juhtivate ärikoolidega, nagu näiteks Kopenhaageni ärikool Taanis, Cardiffi ülikool Suurbritannias, Hanken Soomes, SKEMA ärikool Prantsusmaal, Illinoisi ülikool Ameerika Ühendriikides Sydney ülikool ja Adelaide'i ülikool Austraalias, Queen'i ülikool Kanadas, Tsinghua ja Fudani ülikool Hiinas, Brasiilia PUC, Hongkongi linnakõrgkool ja paljud teised institutsioonid nii Euroopas kui ka välismaal.

Üliõpilase magistriõppes äriökonoomika valdkonnas pakub õppejõud veel ühe semestri ühes neist sihtkohtadest pärast 2 semestrit Leuvenis. Tee oma kogemused tõeliselt rahvusvaheliseks, õppides maailma eri osades.

Avalduse esitamise tähtaeg 2018-2019

 • 1. märts 2018 (mitte-EMP kodanike jaoks)
 • 1. juuni 2018 (EMP kodanike jaoks)

KU Leuven kasutab veebipõhist rakendussüsteemi. Võite alla laadida ja oma taotlusvormi saata aadressil www.kuleuven.be/application. Flaami kraadiõppurid saavad tutvuda www.kuleuven.be/studentenadministratie.

Lisateabe saamiseks külastage tulevaste üliõpilaste veebisaiti.

Lisateavet programmi 2018.-2019 kohta leiate siit.

ÕPPEMAKSUD

EMP kodanikud: 906,1 eurot

EMP-d mittekuuluvad kodanikud: 1 750 eurot

Kas see on minu jaoks sobiv programm?

 • Teil on huvi majanduse ja ühiskonna dünaamika vastu.
 • Teil on võime analüüsida, sünteesida ja tõlgendada.
 • Teil on positiivne teaduslik hoiak ja te olete kriitiline ja loominguline.

Õpilastel peaks olema kindel akadeemiline taust majandus- või ärivaldkonnas, sealhulgas kõige olulisemad majandus- või ärivaldkonna valdkonnad (nt makro- ja mikromajandus), matemaatika ja statistika. Õpilased peaksid olema kursis ka üldisemate teemadega, mis on vajalikud ärimaailma arengute mõistmiseks, ning suutma siduda need arengud laiema sotsiaalse, juriidilise, poliitilise ja ühiskondliku kontekstiga.

Karjäärivõimalused

Lõpetanud on teil ühiskonnale tervikuna väga informeeritud vaade. Lisaks sellele on teil võimalus sotsiaalsete probleemide lahendamiseks majanduslikult ja sotsiaalselt kindlalt. Tänu teadmistele ja paindlikkusele, mis on omandatud kogu programmi jooksul, on teil kvalifitseeritud tööle erinevates kontekstides, sealhulgas:

 • Poliitikakujundamine valdkondades, kus otsustusprotsess sõltub suurel määral välismajanduslikust kontekstist: valitsuse uurimiskeskused, kutseliidud, suurettevõtted ja rahvusvahelised organisatsioonid.
 • Probleemilahendus ja rakendamine väliskommunikatsiooni juhtivatel kohtadel, st valitsusasutused, avalik-õiguslikud institutsioonid, rahvusvahelised organisatsioonid, finantsteenused, ettevõtted ja ühiskondlikud organisatsioonid.
 • Hariduse ja põhiuuringutega seotud teadmiste kriitiline mõtlemine ja nende edasiandmine.

Eesmärgid

Magistriõppe programmi eesmärk on edendada majandusteaduslikku struktureeritud arutluskäik üksikisikute, inimestevaheliste ja sotsiaalsete nähtuste kohta, nii et õpilane suudab iseseisvalt sõnastada vastuse küsimustele või arengutele, mida ühiskond / sektor / ettevõte seisab silmitsi.

Koolituse eesmärk on omandada teadmised, oskused ja hoiakud, mis on vajalikud nende kontekstuaalses keskkonnas tunnustamiseks, struktureerimiseks ja keerukate majandusküsimuste lahendamiseks. Lisaks sellele on koolituse eesmärk suutlikkus ja oskused suhtlemiseks ning majandusanalüüsi ja -lahenduste aruandmiseks ning tulemuste testimiseks selgesõnaliselt eetilise väärtuse raamistikus.

Lõpetage programmi kvalifikatsioon:

 • Õppur juhib majandusanalüüsi üldist raamistikku, majandusteaduse kontseptuaalseid ja metodoloogilisi põhimõtteid ning võib seega majandusprobleeme tunnistada.
 • Üliõpilane saab - majandusuuringute meetodite ja tehnikate abil - teostada iseseisvalt ja meeskondades ka majandusprobleemide täielikku analüüsi. See hõlmab probleemi sõnastamist, teabe valimist, matemaatilisi ja ökonomeetrilisi meetodeid, uurimispõhise strateegia koostamist, aruandlust ja uurimistulemuste esitamist ning tulemusi, sealhulgas võimalikke poliitilisi soovitusi.

Edasised uuringud

Otse:

 • Ärijuhtimise magister (Brüssel)
 • Master in de handselswetenschappen (Brussel)
 • Master in de handselswetenschappen - avondonderwijs via combinatie contact-en afstandsonderwijs (Brussel)

Lubatud:

 • Majandusteaduste magister (seda programmi ei pakuta käesoleval õppeaastal)
 • Ärijuhtimise magister: Double Degree Montpellier (väljaminev) (Brüssel jt)
 • Euroopa sotsiaalkindlustuse magister (Leuven)
 • Euroopa poliitika ja poliitika magister (Leuven et al.)

Juurdepääs pärast ettevalmistus-, sild- või lühendatud programmi:

 • Master in de vergelijkende en internationale politike (Leuven), pärast Voorbereidingsprogramma võtmist Master in de vergelijkende en internationale politike (Leuven)
 • Master in het vertalen (Antwerpen), pärast Voorbereidingsprogramma võtmist: master in het vertalen (Antwerpen)
 • Master in het Vertalen (2 opties) (Antwerpen), pärast Voorbereidingsprogramma võtmist: master in het vertalen (Antwerpen)
 • Master in de meertalige communicatie (Antwerpen), pärast Voorbereidingsprogramma võtmist: Master in de meertalige communicatie (Antwerpen)
 • Master in de meertalige communicatie (2 opties) (Antwerpen), pärast Voorbereidingsprogramma võtmist: Master in de meertalige communicatie (Antwerpen)
 • Master in het Vertalen (2 opties) (Antwerpen), pärast Voorbereidingsprogramma võtmist: Master in het vertalen (2 opties) (Antwerpen)

Lisateave aadressil:

Viimati uuendatud Veebruar 2018

Teave kooli kohta

Our faculty can boast extensive national and international networks in both research and education. Nationally, we have strong links with the business world through regular workshops with the 'captain ... Loe edasi

Our faculty can boast extensive national and international networks in both research and education. Nationally, we have strong links with the business world through regular workshops with the 'captains of industry', both within the faculty - in the form of so-called 'fellows' meetings - and outside the faculty in collaboration with the Vlerick Leuven Gent Management School. Internationally we have student exchange programs with leading foreign universities such as the Wharton School of the University of Pennsylvania, the University of Chicago Business School, and Cornell University in the US, the University of British Columbia, Queen's University, the University of Toronto, and the Université de Montréal in Canada, the IIMs of Calcutta and Bangalore in India, the Chinese University and the City University in Hong Kong, the Singapore Management University, and 65 universities in Europe. Näita vähem
Leuven , Antwerpen , Brüssel + 2 Rohkem Vähem

Akrediteeringud

EFMD Equis Accredited