Majandusteaduse magister

Üldine

Programmi kirjeldus

Magistriõpe majanduses, mis on saadaval kahel spetsialiseerumisel, makroökonoomika ja rahandus ning majandusanalüüs ja avalik poliitika, pakub teile:

  • vahendid, mis on olulised kohaliku ja ülemaailmse majanduse probleemide analüüsimiseks ja mõistmiseks.
  • teaduslikud teadmised ja kvantitatiivsed tehnikad, et analüüsida majanduslikke, rahalisi ja sotsiaalseid probleeme täheldatud faktide ja andmete alusel. Suurte digitaalsete andmete ja massiivsete andmete ilmumine nõuab üha enam ettevõtete, riigiasutuste ja valitsusväliste organisatsioonide kvantitatiivset haldamist. See majandusteadlaste koolitusprogramm on üks selle tehnoloogia arenguga sobivaid.
  • koolitusprogramm, mis on suunatud andmete analüüsimiseks ja tõlgendamiseks, et paremaid otsuseid ja prognoose teha.
  • HEC-i ekspertteadmiste baasil põhinev programm järgmistes valdkondades: piirkondlik majandusareng, konkurents ja innovatsioon, avalik majandus ja rahandus.
  • mitmekesised ja atraktiivsed karjäärivõimalused.

97722_RS868_20170421_Centre_ville_HEC_Amphi_N1_BB16.jpg

Paljud uuringud on näidanud, et majandusõpet on eriti püüdnud Belgia ja välismaal tööturgudel. Meie majanduse digiteerimine suurendab selle koolitusprogrammi atraktiivsust. Meie lõpetajad võetakse tööle pankade ja konsultatsioonifirmade poolt Brüsselis ja Luksemburgis, Belgia keskpangas, era- ja riiklikes uurimiskeskustes ning avalikus halduses. Magistriõppe erialasid majanduses õpetatakse täielikult inglise keeles.

HEC Liege pakub ka

  • 120 ECTS magistriõppeprogramm majandusteaduses, mis on spetsialiseerunud teaduse doktoriõppes ettevalmistamisele;
  • 120 ECTS majanduse magistriõppekava, mis on spetsialiseerunud kõrghariduse valdkonna õpetajakoolitusele;
  • majandusaasta 60-ECTS magistriõppekava, mis on korraldatud ühe aasta jooksul.

http://www.hec.ulg.ac.be/en/masters/master-in-economics

97721_RS1131_20170427_Centre_ville_Exterieur_Passerelle_BB9.jpg

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

HEC Liège Management School – University of Liege (HEC Liège) is an EQUIS & AACSB accredited Management School that successfully combines the warmth of Liege's cultural life, the charm of a leafy ... Loe edasi

HEC Liège Management School – University of Liege (HEC Liège) is an EQUIS & AACSB accredited Management School that successfully combines the warmth of Liege's cultural life, the charm of a leafy environment and the necessities for a challenging education open to the world and to the future. Näita vähem

Akrediteeringud

EFMD Equis Accredited