Majandusteaduse magister

Magistriõpe on välja töötatud tulevaste erialaste majandusteadlaste jaoks, kes on huvitatud sotsiaalsetest probleemidest. See õpetab teile kaasaegse majandusteooria põhialuseid ja seda, kuidas neid rakendada igapäevastes probleemides mitmetes põhivaldkondades. Käitumuslike majandusmudelite ja statistiliste meetodite abil püüavad majandusteadlased vastata makromajanduslikele ja mikromajanduslikele küsimustele. Keskenduvad vaesus ja ebavõrdsus, sotsiaalkindlustus, majanduskasv ja inflatsioon ning keskkonnapoliitika. Õppige, kuidas rakendada praktilisi probleeme struktuurse lähenemisega bakalaureuseõppes omandatud majandustehnikate rakendamisel. Magistriõppe üliõpilaseks saab te mitmekülgne ja kõikehõlmav majandusteadlane, kes suudab iseseisvalt lahendada olulisi majandusküsimusi.

Õppekava

Majandusteaduste magister on kvaliteetne üheaastane programm. Programmi esimene osa koosneb kolmest kohustuslikust tuumikursusest, mis keskendub kõrgtasemel teadusharu põhialustele. Te võtate ka kolm valikaine kursust, mida saab ühendada spetsialiseerumisega. Kaks sõltumatut akadeemilist tööd, uurimisprojekti ja lõputöö, täidavad programmi nõuded. Tänu programmi kompaktsusele ja isiklikule iseloomule on õppejõududega palju suhtlemist.

Programm on kõrgelt hinnatud selle üliõpilaste poolt ja on üks juhtivaid majanduse programme Hollandis. Õppeaasta jaguneb kuueks õppeperioodiks: neli kaheksa-nädalast perioodi ja kaks nelja nädala pikkust perioodi. Programmi õppekoormus on 60 ainepunkti. Krediidid väljendatakse EÜ-s: Euroopa krediit (ülekandesüsteem). Iga ainepunktide arv on ligikaudu 28 tundi õpib.

Spetsialistid
Magistriõpe ajal on teil võimalus spetsialiseeruda ühele järgmistest võtmevaldkondadest majanduse valdkonnas:


 • Arengu majandus
 • Globaalsed väljakutsed
 • Rahvusvaheline ja makromajanduspoliitika
 • Töö ja tervis
 • Avalik poliitika

Karjääri väljavaated


Magistriõppe lõpetanud majandusteaduskond on hästi koolitatud majandusteadlane, kellel on ulatuslikud teadmised majandustehnikate ja majanduspoliitika kohta.

Lõpetajad saavad poliitiliste majandusteadlasteks nõustamisettevõtetes või valitsusasutustes või töötavad erinevatel ametikohtadel finants- ja mittefinantsteenuseid pakkuvates tööstustes. Teised hakkavad töötama näiteks turu analüütikuna näiteks Madalmaade konkurentsiametis või De Nederlandsche Bankis. Kuid teised lähevad tööle rahvusvaheliste ettevõtete, näiteks pankade ja kindlustusseltside jaoks. Mõned lõpetajad töötavad majandusuuringute instituutides või ühinevad doktoriõppe programmidega kõrgelt konkurentsivõimelistes teadusülikoolides enne akadeemilise karjääri jätkamist.

Peale keskendumise suuremahulistele töövõimalustele loovad programmi osalejad silma sotsiaalse ja teadusliku tähtsusega majandusküsimusi ja arendavad kriitilist suhtumist nende probleemide analüüsimiseks ja hindamiseks. Majandus on sotsiaalteaduste keskmes. Seepärast on majandusteadlased ühiskonna kaasatud ja pühendunud liikmed.

Vastuvõtu tingimused Magistriprogrammi ökonoomika

 • MSc programmi Economics tervitab ambitsioonikaid üliõpilasi, kes soovivad arendada kõrgtasemel teadmisi majandusteaduses ja rakendada oma teadmisi, et õppida mitmesuguseid teemasid. Seepärast peaksid õpilased alustama majandusteaduses kindlast akadeemilisest taustast ning neil peab olema piisavad matemaatika ja statistikaalased teadmised.

  Vastuvõtuks meie magistrikursuse programmis peab teil olema vähemalt bakalaureusekraad akrediteeritud teaduskõrgkoolist, kus on vähemalt kolm täispikkat õppeaastat, mis ulatuvad vähemalt 180-ni või samaväärsele tasemele. Me ei nõua GRE või GMAT testi skoori. Te peate edukalt läbima kursused ja õppima käesoleva programmi tuumikuga seotud kirjandust, mis koosneb (või nende ekvivalentidest):

  Mikroökonoomika

  Taotlusi, mis ei anna tõendeid selle kohta, et on läbinud kursuste tegemise miinimumtasemel, võidakse tagasi lükata või taotlejatel võidakse taotleda eneseõppe abil puuduste kõrvaldamist. Hea tudengid, kellel on tehniline taust (loodusteadused, matemaatika, statistika ja võimalik, et tehnika), soovitatakse rakendada.

  Rakenduskõrgkoolide (politehnika, kutsekõrgkoolid jne) rahvusvahelisi kraadiõppeasutusi ei saa lubada.

  Inglise keele oskus
  Vastuvõtukomisjon soovib rõhutada programmi intensiivsust: teaduslike artiklite ja kirjatundide lugemine on oluline osa, kõik väga kiirelt. Teie inglise keele oskused, nii suulised kui ka kirjalikud, on selles programmis äärmiselt olulised. Nagu peate sagedasti suhelda oma kaasõpilastega ja teete koostööd rahvusvaheliste ettevõtetega.


  VU Amsterdam nõuab, et kõik taotlejad võtaksid inglise keele testi. Saate juba taotleda veebipõhist ilma testitulemusi. Soovitame teil katse kuupäevast planeerida nii kiiresti kui võimalik. Allpool leiate järgmised ingliskeelse testi testi tulemused:

  IELTS (akadeemiline)

  • Minimaalne üldine hinnang 6.5
  • Minimaalne kirjutamise skoor 6.0

  TOEFL

  • Paberil põhinev test 580
  • Interneti-põhine test 92-93

  Cambridge inglise keel

  • Cambridge'i eksami eksam A, B, C
  • Cambridge Advanced eksam A, B, C
Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 79 kursust Vrije Universiteit Amsterdamis »

Viimati uuendatud November 12, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
2,083 EUR
EMP üliõpilaste jaoks. 14,600 eurot mitte-Euroopa-väliste ja mitte-EMP üliõpilaste jaoks.
Deadline
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
End Date