Majandusteaduse magister

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Palun teada meetmed töötatakse välja poolt University of Bologna alustada järgmisel õppeaastal parimal võimalikul viisil.

Õppeaasta 2020/21 - esimesel poolaastal toimuvad kaugõppe tegevused paralleelselt õppetööga klassiruumis

Aastase 2020/21 esimese kuue kuu jooksul pakub University of Bologna segaõpet, mis toimub klassiruumides, kuid millele on ka kaugjuurdepääs. Viimaste kuude jooksul on ülikool pingutanud selle nimel, et kõik klassiruumis toimuvad tegevused saaksid jätkuda võimalikult paljudele õpilastele, järgides samal ajal ohutuseeskirju ja -protokolle.

Ülikool keskendub kahele aspektile: ühelt poolt tegeldakse klassiruumide kohandamisega uue tehnoloogilise infrastruktuuri abil; teisest küljest viib see ellu muudatusi, mis on vajalikud õpetajate abistamiseks õpetamismeetodite pideva parendamise protsessis.

Rahvusvahelised üliõpilased: kuidas valmistuda registreerumiseks -> kontrollige siin kogu vajalikku teavet.

Magistriõpe majanduses (LMEC) pakub ranget koolitust majanduse ja ökonomeetria alal, ühendades uurimismeetodid praktilise uurimiskogemusega. Õpilased õpivad analüüsima ja lahendama valitsuste, teaduskeskuste, rahvusvaheliste agentuuride, keskpankade, finantsasutuste ja kõigi era- ja riigiettevõtete keerulisi probleeme, mille tegevus nõuab kogenud kvantitatiivset profiili. Alates 2019/2020. aastast suurendab õpilaste kvantitatiivseid oskusi ökonomeetria uus pala.

LMECi lõpetanuid valmistatakse ette edukaks karjääriks majandusteadlaste või ökonomeetrikutena era- ja avalikes organisatsioonides ning vastuvõtuks parimatele doktorikraadidele. programme kogu maailmas. Stipendiumid on saadaval rahvusvahelistele üliõpilastele.

Õppekavasse astumiseks on 5 põhjust

  1. Omandada oskused edukaks karjääriks majandusteadlasena / ökonomeetrina tööturul või ülikoolides
  2. Kohtuda rahvusvahelise mainega akadeemikutega, kellel on kogemusi majanduse ja ökonomeetria alal
  3. Oled osa klassist, mis on piisavalt väike, et võimaldada isiklikke ja viljakaid suhteid õpetajatega
  4. LMEC on keeruline ja intensiivne programm, kus saate teha koostööd ja ergutada töösuhteid eakaaslastega
  5. Te õpite rahvusvahelises keskkonnas ja teil on võimalus osaleda pühendatud liikuvuse ja vahetusprogrammides

Vastuvõtutingimused

Kandidaate hinnatakse nende akadeemilise väärtuse, sihtotstarbelise avalduse, viitenumbri (de) ja nende varasemate uuringute ning majandusteaduse magistrikraadi õpieesmärkide ja tulemuste vahel. Täpsemat teavet selle kohta, kuidas taotleda, õppemaksu ja tähtaegu href = "https://corsi.unibo.it/2cycle/lmec/application

Õppetoetused ja toetused

Ülikooliõpilased võivad õpingute ajal saada majanduslikku tuge Emilia Romagna regioonist, University of Bologna ja muudest välistest asutustest.

href = "https://www.unibo.it/et/services-and-opportunities/study-grants-and-subsidies

Õppemaksu erandid

Vaadake meie veebisaiti, et teada saada, millised on vajalikud dokumendid, et taotleda täielikke erandeid ja eritoetusi.

href = "https://www.unibo.it/TuitionFees

Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The Alma Mater Studiorum, the oldest university in the Western world, paves the way for innovation through an increasingly rich program catalog, cutting-edge research, and a constant and increasingly ... Loe edasi

The Alma Mater Studiorum, the oldest university in the Western world, paves the way for innovation through an increasingly rich program catalog, cutting-edge research, and a constant and increasingly broad international perspective. Näita vähem
Bologna , Cesena , Forli , Ravenna , Rimini , Buenos Aires + 5 Rohkem Vähem