Majandusteaduse magister

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

See magistriõpe on soovitatav hea tehnilise taustaga õpilastele, kes soovivad omandada ranget põhjalikku haridust majandusteoorias ja kõrghariduspoliitikas, valmistada ette edukas karjäär teadustöös või professionaalsete majandusteadlastena, kes töötavad keskpankades, pangandus, valitsuse institutsioonid ja rahvusvahelised organisatsioonid või majandusnõustajad ja finantsnõustajad. See pakub ka ettevalmistust üliõpilastele, kes soovivad doktorikraadi edasi minna. programm.

Kraad koosneb üheaastastest täiskoormusega kursuste, pluss üks aasta uurimistöö ja kirjutamise väitekirja. Mõlemad poolaastal esimesel aastal pakuvad kindlaid aluseid põhiteemadel (mikroökonoomika, makroökonoomika ja ökonomeetria) ning varustavad teid majandusanalüüsi vahenditega, võimaldades samal ajal valida neli täiendavat kursust selles valdkonnas. Viimase kahe semestri jooksul arendate oma doktoritöid teaduskonna liikme järelevalve all ning saate kasu täiendavatest juhistest majandusuuringute seminaril. Kogu programm annab 120 ECTS ainepunkti.

Oma kategoorias kuulus 2019. aastal Lääne-Euroopas 100 parima magistriprogrammi hulka.

Miks valida IBS majanduses?

 1. Teile püütakse mõista keerukaid praeguseid ja tulevasi majandusküsimusi, mis mõjutavad kõigi inimeste elatisi.
 2. Teete oskusi, mis on vajalikud majandusarutelude ja poliitiliste valikute tegemiseks.
 3. Õpid käitlema täiustatud modelleerimisvõtteid ja kasutama arvutusprogramme, mis on integreeritud tavalistesse klassidesse (näiteks MATLAB, E-Views, STATA).
 4. Meil on spetsiaalne teadustööga tegelevate õppejõudude õppejõud, kes püüavad õpilasi tipptasemel juhtida, pakkudes neile toetust ja orientatsiooni. Võite isegi osaleda meie praegustes uurimisprojektides.
 5. On olemas väike, kuid mitmekesine üliõpilaste rühm, kus õpilaste ja õppejõudude vahel võib olla tihe koostöö.
 6. Viini visiidi kaudu, mis hõlmab akadeemilist institutsiooni ja ÜRO, või Varssavi ülikooliga sõlmitud kahekordse kokkuleppe kaudu, võite arendada edasist rahvusvahelist kogemust.
 7. Teil on ligipääs ulatuslikele andmebaasidele, mida saab uurida nii kursuste kui ka 2. aasta lõpus.
 8. Magistriõpe majandusteaduses lõpetanutele on suurepärased, kuna see kraad annab teile juurdepääsu enamikele töövõimalustele, mis tekivad majanduses, rahanduses ja juhtimises.

Kandideerimisprotsess 2020/2021

Rahvusvahelise juhtimise magistrantuuri taotlemiseks peate esitama järgmised dokumendid:

 • Veebipõhine taotlusvorm; Elulookirjeldus;
 • Taotluse tasu tõendamine.

Varasemaid taotlusi soovitatakse, kuna hindamisprotsess viiakse läbi esmakordselt.

Dokumentatsioon

Vastuvõtukeskuse taotlusel tuleb saata (paberkoopiad ja failid skannitud dokumentidega):

Koopia oma ametlikust bakalaureuse kraadist ja kõik muud taotlusvormis mainitud kraadid (vajaduse korral); * kursuste ja märkide akadeemilised ärakirjad (kui on kohaldatav); kaks originaalset fotot. Teie ID-kaardi või passi koopia (ja vajadusel ka fiskaalpiirkonna number) ) GMAT skoor - vabatahtlik *

* Juhtudel, kui diplomit pole saadaval, kuid lõpetamist oodatakse enne 2020. aasta septembrit - palume õpilastel allkirjastada pühendumuse deklaratsioon. Bakalaureuse diplom tuleb esitada hiljemalt septembri keskel.

* GMAT-skoori esitlus võib teie taotlust väärtustada ja võib teatavatel juhtudel olla kohustuslik.

Katsetulemused saadavad otse ETS-i (haridusalase testimise teenistuse) ISCTE ärikoolile.

Õppemaks 2020/2021

1. aasta 2 400,00 eurot
2. aasta (väitekiri / projekt) 1 600,00 eurot

See õppemaks sisaldab:

 • Tasuta juurdepääs kõigile IBS-i rajatistele ja üldteenustele.

Kontaktid

Vitor Reis
masters.ibs @ ISCTE -iul.pt
Tel .: (351) 210 464 225

Viimati uuendatud November 2019

Teave kooli kohta

IBS is a pioneer School in the teaching of management and business sciences, and the first where this was an autonomous area as opposed to a subject taught within the field of economics. The links to ... Loe edasi

IBS is a pioneer School in the teaching of management and business sciences, and the first where this was an autonomous area as opposed to a subject taught within the field of economics. The links to the corporate world are a distinctive feature of our School. Since the outset, IBS has relied on the support of invited faculty from the business world whose collaboration has provided valuable input for our curricula. Näita vähem
Lissabon , Orlando + 1 Rohkem Vähem

Akrediteeringud