Umbes

See magistriprogramm majandusteaduses on mõeldud selleks, et varustada teid analüütiliste vahenditega, mida vajate majandustegevuseks. Programmi konkreetne eesmärk on teil majandusanalüüsi vahendite hankimine ja nende rakendamine avaliku ja erasektori poliitikakujundamisel. Te arendate arenenud oskusi majanduse teoreetiliste teadmiste, eriti mikroökonoomilise teooria ja kvantitatiivsete meetodite osas, majandusprobleemide mõistmiseks ja analüüsimiseks. Need oskused on praktilise majandusteadlase jaoks olulised paljudes rakendusvaldkondades.

Uurimistöö alal on tugevad väljakutsed rõhutanud väitekirja töö nõuet. Väitekirja kirjutamisel demonstreerite ja praktiseerite oma võimet integreerida majandusuuringuid ja -meetodeid uurimisküsimuses tõstatatud kontekstis.107221_DSC04327.jpg

Kui teil on kraad keskendunud majandustegevusele või rahanduslikule tegevusele ja soovite arendada, kuidas majanduspoliitika mõjutab ühiskonda, siis soovitatakse tungivalt taotleda. Kuna programm sisaldab väitekirja koosseisu, on see ideaalne teie jaoks, kui te kavatsete jätkata teadusuuringuid või kui soovid näidata potentsiaalsetele tööandjatele võimet mõista nii majandusteooriat kui ka meetodeid ning integreerida need reaalsetes olukordades.

Riiki sisenemise nõuded (september 2019)

Konkreetsed sisenemise nõuded

Bakalaureusekraad, mis sisaldab vähemalt 180 ainepunkti majandusteaduses või samaväärsetes teadmistes. Dokumenteeritud keeleoskuse teadmised, mis on samaväärsed inglise keele 6-ga Rootsi keskkoolis või samaväärsed teadmised.

Inglise keele oskus

Kõige levinumad testid ja olulised skoorid on järgmised:

 • IELTS (akadeemiline õpe), 6,5 (ilma testi osaks allpool 5,5)
 • TOEFL (internetipõhine): 90 (kirjaliku osaga vähemalt 20)
 • TOEFL (paberil): 575 (kirjaliku osa puhul vähemalt 4,5)

Palun kontrollige inglise keele oskuse kohta ülikooli vastuvõtuküsimusi, et näha, kas teil on vaja esitada TOEFL või IELTS-i tulemus.

Õppemaksud

105 000 SEK (kokku)
* EL / EMP Kodanikud ei pea õppemaksu tasuma.

Õppemaksu makstakse ühe semestri osamaksetena ja esimene makse (53 000 SEK) tuleb maksta hiljemalt 1. juuniks. See võimaldab elamisloa taotluse mõistlikku töötlemise aega.

Kui teil on küsimusi õppemaksu tasude kohta, palun e-posti aadressil tuitionfees @ DU .se.

Stipendiumid

Economicsi edukatele taotlejatele on saadaval mitu stipendiumi, kes ei ole ELi / EMP kodanikud.

Stipendiumide kohta lisateabe saamiseks külastage meie veebilehte rahvusvaheliste üliõpilasstipendiumide või kontaktandmete @ DU .se kohta.

 • Stipendiumid rahvusvahelistele üliõpilastele

Programmi ülevaade

Programm on üheaastane majandusteaduste magister. See koosneb 60 ainepunktist (1 ainepunkti = 1 ECTS) ja see algab septembri alguses, mis on sügissemestri algus.

Programm keskendub rakendatud mikroökonoomikaanalüüsile. Kõik kursused ja järelevalve on antud inglise keeles. Programmi esimene semester (sügis) koosneb neljast kursusest. Teine semester (kevad) sisaldab kahte kursust ja magistritöö 15 ainepunkti majandusteaduses.

1. semester (sügis)

 • Matemaatika mikroandmete analüüsiks (ST2004)
 • Rakenduslik mikroökonoomika (NA3001)
 • Ökonomeetria (NA3011)
 • Leadership Economics (NA3009)

2. semester (kevad)

 • Arenenud mikroökonoomika (NA3005)
 • Avaliku korra heaolu majandusanalüüs (NA3007)
 • Magistritöö (NA3010)

Kraad

Pärast programmi lõpetamist antakse teile majanduse magistri kraad.

Õppekeskkond

Dalarna University on väike ülikool, mis võimaldab teil arendada isiklikke suhteid oma klassikaaslaste ja õpetajatega. Õppige Borlänge ülikoolilinnakus, mis asub piirkonna suurima kaubanduskeskuse lähedal. Borlänge asub Romme Alpini suusakuurort 10 km kaugusel .

Tavaliselt on majanduse programmis igas klassis 10-15 õpilast. Õppetunnid hõlmavad loenguid, individuaalseid ja grupivälisi arutelusid ja esitlusi, õppekülastusi ja eksamit või essee. Tavaliselt on teil nädalas kuni kümme tundi nädalas ja 20-30 tundi individuaalset lugemist ja kirjutamist ning grupiprojekte.

Kuna programm tunnistab vaid väikest arvu üliõpilasi, saate hõlpsasti oma klassikaaslasi tundma õppida ja osaleda tegevustes Dalarna ja Rootsis ning nendega uute leitud sõpradega.

Karjäärivõimalused

Programmi lõppedes valmistate te avaliku ja erasektori personali- ja juhtivatel kohtadel, mis nõuavad mikroökonoomilise analüüsi ja edasijõudnud kvantitatiivsete meetodite integreerimist.

Teie karjäärivõimalused erasektoris hõlmavad konsultanti, kauplemiseksperti, finantsnõustajat ja analüütikut. Avaliku sektori võimalusi võib leida haridus- ja valitsusvälistelt organisatsioonidelt. See programm valmistab ette ka kaugõppe doktoriõppesse majandusteaduses.

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 8 kursust Dalarna Universityis »

Viimati uuendatud December 28, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 aasta
Price
105,000 SEK
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date