EFMD Epas Accredited

Peking University HSBC Business School (PHBS) asub Shenzheni Hiina elujõulises ettevõtluses asuvas linnas ja Hongkongi rahanduskeskuses asuval Peking University HSBC Business School (PHBS) toob Pekingi ülikooli ajaloolise kohaloleku riigi lõuna suunas ja on üks maailma üks südames. kõige lootustandvamaid ja dünaamilisi suurlinnapiirkondi. Vähesed teised Hiinas asuvad piirkonnad pakuvad sobivaima võimaluse asutusele, mis on mõeldud selle riigi kõige olulisemaks lõpetaja ärikooliks.

Akrediteeritud EFMD majanduskoostöö lepingutele ja AACSB, PHBS on kiiresti kasvanud maine ja keskusena rahvusvahelise tipptaseme äri haridus.

PHBS majanduse magistrikraad on kaheaastane ja täistööajaga programm, mis lõpeb lõputööga, mis keskendub majandusuuringute ja -rakenduste põhikoolituse õppekavale ja kus rahvusvahelised üliõpilased õpivad koos hiina eakaaslastega kultuuridevahelise dialoogi keskkonnas.

Akadeemiline aasta koosneb kahest semestrist, millest igaüks moodustab kaks moodulit. Iga moodul kestab üheksa nädalat. Lisaks on õppejõud saanud oma Ph.D. kraadi tipptasemel ülikoole üle maailma ja kõik kursused on õpetatud ainult inglise keeles.

  • Õppekava

See programm pakub spetsialiseeritud väljaõppe majanduse, kaasaegsete teooriate, rakenduste ja metoodika. PHBS majandusteaduste magistrikraad on saanud EPAS-i akrediteeringu Euroopa Fondivalitseja (EFMD) poolt. Õppekava on väga kvantitatiivne ning nõuab õpilastelt matemaatiliste oskuste väga kõrget taset. Kursused hõlmavad Advanced Macroeconomics, Advanced Microeconomics, Applied Econometrics, General ja Business Chinese, samuti valikainete kursusi.

  • Programmi eesmärgid

Selle eesmärk on õpetada õpilastele tugevat teoreetilisi vundamente majanduses, õpetades neid iseseisvalt uurima ja analüüsima ning andma neile juhiseid tänapäeva kõige pakilisemate majandusküsimuste kohta. Programm valmistab ette õpilasi äri-, avaliku sektori, finantseerimisasutuste, keskpankade, riiklike ja rahvusvaheliste organisatsioonide majandusteadlite ning akadeemiliste uuringute karjääriks.

  • Kraadi nõuded, taotlemise protsess ja vastuvõtu nõuded

Lisateabe saamiseks külastage meie veebisaiti siit

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 4 kursust Peking University HSBC Business School (PHBS)is »

Viimati uuendatud Oktoober 29, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
60,000 CNY
õppemaks aastas
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date