Majandusteaduskond

Üldine

Programmi kirjeldus

Majandusteaduskond

Tavaline Kestus: 2 aastat (täisajaga)

Koht: Hongkong

Lingnani standardite järgi on majandusosakond 13 regulaarse akadeemilise töötajaga suur. Kõigil selle liikmetel on doktorikraadid rahvusvaheliselt tippülikoolidest ning nüüd loeb ta maailmas silmapaistvaks rahvusvahelise majandusteadlase professor Mark Rosenzweigiks (oma iga-aastaseks kahenädalaseks kahenädalaseks perioodiks). Professor Rosenzweig on Frank Altschul Yale'i ülikooli majanduskasvu keskuse professor ja direktor. Majandusteaduskond on oma teadusuuringute kaalust suurenenud, kuna ta on viimases teadusuuringute hindamise edetabelis olnud Hongkongi kahes kõrgeimas majandusosakonnas. (2006), mille viis läbi Hongkongi erihalduspiirkonna valitsus, tohutu 94,13% skooriga võrreldes keskmiselt 76,72% -ga Hong Kongi ülikoolides ettevõtluses ja majanduses. Samavõrd oluline meie teadustöötajatele on osakonna võõrustajate hulgas pidevalt kogu tipptasemel teadlasi kogu maailmast lühikeste visiitide ja seminaride jaoks.

Majandusosakonna teadusuuringud ja eksperditeadmised hõlmavad laialdasi majandusteooria ning empiirilise ja poliitilise töö valdkondi - rahvusvahelises majanduses, rahanduses ja kaubanduses, konkurentsipoliitikas, tööturgudel, eluaseme- ja tervisepoliitikas, keskkonnaökonoomikas, vananemisprobleemides ja rahvastikuökonoomikas. Majandusosakonna töötajate väljaanded on ilmunud juhtivates majanduse ja rahanduse ajakirjades, näiteks Econometrica, Financial Economics, Financial and Quantitat Analysis, Journal of Economic Theory, Economic Studies, International Economic Review, Majandusajakiri, European Economic Review, ajakiri Public Economics, Rand Journal of Economics ja Journal of International Economics .

Sissepääsu taotlus

Taotlejad, kes on huvitatud MPhili programmi lubamisest, peaksid otse ülikooli pöörduma. Edukatele kandidaatidele antakse tavaliselt kraadiõppe üliõpilastoetus, mille igakuine stipendium on 17 140 HK * (1 USD = 7 HK).

(* määr aastateks 2019-20, vaadatakse üle igal aastal)

Taotlemise periood

Ülikool kutsub kandideerima 1. novembrist 2019 kuni 24. jaanuarini 2020 . Hiline taotlus võetakse arvesse individuaalselt, sõltuvalt kohtade olemasolust.

Üldõppe nõuded

  1. MPhili astme kandidaadile kandideerimise taotleja peaks tavaliselt:
    a. omama vastavat bakalaureusekraadi esimese või teise klassi auhindadega või samaväärsel tasemel, mille on välja andnud kõrgkoolis tunnustatud ülikool; või
    b. on saanud samaväärse kvalifikatsiooni; või
    c. on esitanud rahuldavaid tõendeid akadeemiliste ja kutsealaste saavutuste kohta.
  2. Lisaks eeltoodule peaks taotleja, kelle kraad ei ole pärit Hongkongi või ingliskeelses riigis asuvast kolmanda taseme õppeasutusest, saama testis vähemalt 550 punkti (paberipõhine test) või 79 punkti (Interneti-põhine test). Inglise keel võõrkeelena (TOEFL) või ribavahemik 6,5 või üle selle rahvusvahelises inglise keele testimise süsteemis (IELTS) või samaväärne tulemus tunnustatud testis või samaväärne kvalifikatsioon oma keeleoskuse tõestamiseks, mis tuleb arvestada igal üksikjuhul eraldi. Taotlejad peavad vastama lisanõuetele, kui need on kehtestatud programmides, millesse nad sisseastumist taotlevad.

    [Märkus. IELTSi ja TOEFLi kvalifikatsiooni saamiseks alates 2020. – 21. Aasta sisseastumiseni ja edaspidi aktsepteerib ülikool ainult tulemusi, mis kehtivad kehtivusaja jooksul, st. 2 aastat alates konkreetse sissetuleku kohordi sisseastumisavalduse esitamisest.]

Programmispetsiifilised sissepääsu nõuded

TOEFL ja IELTS skooride asemel võib taotleja esitada uuringuid Scholastic Ability Test (SAT), GRE, GMAT, Lingvistide Instituudi (MIL) või Hiina Rahvavabariigi College English Test (CET) või samaväärne kvalifikatsioon oma keeleoskuse tõendamiseks, mida arvestatakse iga üksikjuhtumi puhul eraldi.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Lingnan University is the liberal arts university in Hong Kong and we have the longest established tradition among the local institutions of higher education. Our history can be dated back to 1888, wh ... Loe edasi

Lingnan University is the liberal arts university in Hong Kong and we have the longest established tradition among the local institutions of higher education. Our history can be dated back to 1888, when our forerunner, the Christian College in China, was founded in Guangzhou, and to 1967, when the institution, as Lingnan College, was re-established in Hong Kong. In 2015, Lingnan University was named as one of the “Top 10 Liberal Arts College in Asia” by Forbes. Näita vähem