Maksustamise Kapten (MTax)

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

135255_pexels-photo-209224.jpeg

Liituge regioonis ainsa maksundusprogrammi kapteniga (MTax) - nüüd kahe programmiga

Maksunduse magistriprogramm (MTax) on 30–36-krediidiline erialane kraad, mille eesmärk on pakkuda intensiivset koolitust maksualasse siseneda kavatsevatele isikutele ning kogenud raamatupidajatele ja advokaatidele. Õpilased saavad registreeruda MTax Direct või klassipõhises MTax programmis.

Ärijuhtimise kolledži (CBA) raamatupidamiskool pakub piirkonnas ainukest MTaxi programmi. Programm pakub kontseptuaalsete, tehniliste ja erialaste teadmiste raamistikku, mis aitab õpilastel arendada teadmisi, mis on vajalikud maksustruktuuri paljude aspektide uurimiseks ja mõistmiseks. Läbi integreeritud õppekava rõhuasetusega maksukontseptsioonidele, sisulistele teadmistele föderaalses ja osariigi maksustamises, maksu-uuringutes, suhtlemisoskustes ja maksuplaneerimises, arendavad õpilased võime tuvastada ja lahendada maksuprobleeme.

Maksunduse magistriõppe õppekava sisaldab sihtasutuskursusi, millest võib loobuda neile, kes on hiljuti õppeainete alal õppinud või käimasolevatele, praktiseerivatele CPA-dele ja nõutud maksukursustele. Õpilased, kes peavad läbima sihtasutuskursused, peaksid võtma nad enne MTaxi programmi algust suvel.

Kiirendatud BS / maksunduse magistriõppe programm

Kiirendatud raamatupidamisarvestuse / maksunduse magistriprogramm pakub AÜ bakalaureuseõppe üliõpilastele raamatupidamise üliõpilastel võimalust täita nii semestri raamatupidamise (BSA) kui ka maksustamise magistriõppe (MTax) kraad 150 semestri krediiditunnis. Programmi lõpetanud üliõpilastel on õigus osaleda CPA eksamil Ohio osariigis ja paljudes teistes osariikides. Lisaks laiale bakalaureuse kraadile raamatupidamises arendavad kiirendatud BSA / MTaxi tudengid sisulisi tehnilisi ja erialaseid teadmisi, mis on vajalikud USAs maksuspetsialistidena töötamiseks. Lisateave programmi BSA / MTax kohta.

MTaxi programmi olulisemad punktid

 • Lõpetage MTaxi kraad 21 kuu jooksul, osaledes tundides ühel õhtul nädalas suurema osa programmi jooksul või nii vähese kui 15 kuu jooksul veebipõhises MTax Direct programmis. Klassid algavad kell 17:20 ja lõpevad kell 22:50. CPA-de harjutamiseks ega vähemalt kaheaastase kogemusega advokaadiks sisseastumiseksamit (GMAT) ei nõuta.
 • Õppekava sisaldab 24 ainepunkti kohustuslikke maksustamise kursusi ja 6 ainepunkti valikainete maksustamist.
 • Siit saate teada ülejäänud klassipõhise MTax-programmi nõuete kohta.

MTax Sihtasutuse kursused (6 AP)

Mitteäriettevõtte bakalaureuse kraadiõppe üliõpilastele - suveseansid

Õpilased, kellel puudub raamatupidamis- või maksustaustate, peaksid programmi alustama suvesemestril enne MTaxi programmi alustamist, registreerudes finantsarvestuse ja maksustamise põhikursusele, et saada programmi edukaks saamiseks vajalik taust. Soovitame suve enne programmi algust, nii et te ei lükkaks kooli lõpetamist edasi.

Rahvusvahelised tudengitaotlused

Rahvusvahelistel tudengitel on soovitatav taotleda üks kuu enne neid kuupäevi, et võimaldada riiki lubamist ja I-20 viisade menetlemist. I-20 vorme töötleb UA Immigration Services rahvusvahelises keskuses, Buchteli saalis. Inglise keele oskuse tõestamine on vajalik vastuvõetava TOEFL või IELTS skoori esitamisega.

135256_pexels-photo-545062.jpeg

MTax Direct

Akroni Ülikooli George W. Daverio raamatupidamiskool pakub nüüd oma arvuti, tahvelarvuti või mobiilseadme mugavusest oma kõrgkooli lõpetanud maksuprogrammi. Selle programmi kandidaadid, kes järgivad soovitatud plaani, saavad MTaxi otseprogrammi lõpule viia kõigest 15 kuuga.

MTax pakub sisulisi tehnilisi ja ametialaseid teadmisi ja oskusi, mis on vajalikud maksualase professionaalina töötamiseks. Ehkki see on mõeldud peamiselt praktiseerivatele raamatupidajatele ja juristidele, leiavad programmi väärtuslikuks ka teised maksustamise spetsialiseerumisest huvitatud spetsialistid.

MTax Direct programm võimaldab õpilastel olla ülikoolilinnakust väljas ja osaleda live-tundides. Kui töökohustus või ärireis on elava klassiga vastuolus, registreeritakse kõik klassid vajaduse korral hilisemaks ülevaatamiseks.

MTax Direct programmi eelised

 • Mugavus - interaktiivne ja edastatud otseülekandes sülearvutisse või mobiilseadmesse, võimalusega vaadata salvestatud seansse nõudmisel.
 • Eksperdijuhid - väga kogenud CPA-d ja advokaadid, kellel on maksundusalased teadmised.
 • Praktiline rõhuasetus - praktikale orienteeritud, pakkudes põhjalikke teadmisi, mida saab kohe rakendada.
 • Maine - vähemalt 30-aastane maine tipptasemel tööandjate seas ja lõpetajaid värvatakse kõrgelt.
 • Paindlikkus - sobib maksuspetsialistide ajakavaga ja on kohandatav keskenduma spetsialiseeritud alale.
 • Tõhus - võib olla valmis vaid 15 kuuga.

Sissepääs

MTax Directisse lubamiseks on vaja magistrikraadi raamatupidamises või Juris Doctori (JD). Üksikisikud, kellel puudub kraad raamatupidamises või JD, võivad saada lubamise, kui nad on enne programmi vastuvõtmist edukalt läbinud kaks sihtasutuskursust (6200: 601 finantsarvestus ja 6200: 627 Federal Taxation või 6200: 531 Business Entity Taxation). Raamatupidamiskool pakub neid klasse veebis. JD taotlejatel ilma eelneva kursusteta maksunduses ja raamatupidamises soovitatakse neil kursustel osaleda enne programmi esimese ametiaja algust.

Advokaadid ja CPA-d ei vaja vastuvõtmiseks GMAT-i skoori. Teised taotlejad peavad GMAT-i vastuvõtmisel saama rahuldava hinde. Taotlejad võivad GMATi asendada GRE või LSAT skooriga.

Tunniplaan

Selle programmi täiustatud olemuse tõttu ei toimu otseülekannete ajal ülikooli tavapärast poolaastakalendrit, vaid need on jaotatud viieks 10-nädalaseks perioodiks (vältides kevadist maksuhooaega). Igas klassis toimub üks õhtu nädalas kell 18–21.30

Õppemaks

Programmi õppemaksu summa on 25 000 dollarit, mis on jagatud semestrimakseteks. See ei hõlma sihtasutuskursuste ja raamatute õppemaksu.

Alusta kuupäevi

 • Sügis - august: 8/24/2020
 • Kevad - jaanuar: 1/11/2021
 • Suvine vahetund ja 8. nädal 1: 17.05.2012
 • Suvi 5 1. nädal ja 8. nädal 2: 6/7/2021
 • 5. suvi, 2. nädal: 7/12/2021

MÄRKUS. Suvel on mitu terminit: Enamikku suvetunde pakutakse veebis. Nii et rahvusvahelised üliõpilased, kes soovivad suvel alustada, võiksid need klassid enne USA-sse sügissemestriks tulekut veebist osa võtta. USA ICE nõuded eeldavad, et rahvusvahelised üliõpilased võtavad Ameerika Ühendriikides esimesel poolaastal isiklikud kursused, mida suvel AÜ-s ei saa.

Viimati uuendatud May 2020

Teave kooli kohta

Historically, our focus has been on having strong programs and experiences to attract quality students and faculty. Today, this focus remains as we carry out our mission: To prepare our students to be ... Loe edasi

Historically, our focus has been on having strong programs and experiences to attract quality students and faculty. Today, this focus remains as we carry out our mission: To prepare our students to become competent and responsible business professionals and leaders. This mission is guided by the belief that business is an applied, global discipline, which is reflected in our extensive partnerships with the business community through numerous Advisory Boards, class projects, and internships, as well as through diverse learning opportunities. Näita vähem