Massihävitusrelvade leviku tõkestamise, tuumapoliitika ja ülemaailmse julgeoleku kaksiktase

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Programmi profiil

Massihävitusrelvade leviku tõkestamine, tuumapoliitika ja globaalne julgeolek on esimene Venemaa-Ameerika meistriprogramm MGIMO-is, mida õpetavad juhtivad teadlased ja praktikud Venemaalt, Ameerika Ühendriikidest ja teistest riikidest.

Monterey Rahvusvaheliste Uuringute Instituudi Middlebury (MIIS), Moskva Riikliku Rahvusvaheliste Suhete Instituudi (MGIMO) ja PIR Centre partnerid on välja töötanud kahekordse leviku tõkestamise uuringud.

Meie eesmärk

Programm valmistab ette õpilasi riiklike valitsuste, rahvusvaheliste organisatsioonide, akadeemiliste ringkondade, think tankide ja erasektori mitteküsimuste leviku tõkestamise valdkonnas. Interdistsiplinaarne õppekava keskendub globaalsele julgeolekule, ajaloos, teadusele ja tehnoloogiale, piirkonna uuringutele, avalikele poliitikatele ja uurimismeetoditele, pöörates erilist tähelepanu praktilistele oskustele.

Sihitud tulemused

Programm annab õpilastele olulisi oskusi:

 • arenenud teadmised massihävitusrelvade leviku tõkestamise režiimidest, nii globaalsest kui ka piirkondlikust
 • teadmised tuumaenergia rahuotstarbelise kasutamise kohta ja potentsiaalsete levikuohu vähendamine
 • tuumarelvade ja massihävitusrelvade julgeoleku parimad tavad
 • teadmised relvastuskontrollist ja desarmeerimisest
 • terrorismi tundmine ja selle vastu võitlemise vahendid
 • kvantitatiivsed analüüsivõimalused
 • võõrkeeleoskused
 • praktilisi praktilisi oskusi praktikavõimalustest Moskvas, Monteres, Washingtonis, Genfis ja Viinis

Unikaalsed kursused ja programmi struktuur

Õpilased võtavad klassis MGIMO Moskvas esimese aasta sügisel semestris. Nad võtavad MIIS-i klassides Monterey teises ja kolmandas semestris (esimese aasta kevad ja teise aasta sügisel). Neljas ja viimane semester on pühendatud internatuuri ja doktoritöö ettevalmistamisele, kusjuures üliõpilase asukoht määratakse igal üksikjuhul eraldi. Programmi kogu töökoormus on 120 ECTS ainepunkti (60 USA krediiti), sealhulgas klassid ja praktika, samuti magistritöö ettevalmistamine ja kaitsmine. Kõik kursused on esitatud inglise keeles. Ent emakeelsed inglise keelt kõnelejad õpivad ka vene või mõnda muud keelt.

Kaks kraadi

Lõpetanutele antakse kaks magistrikraadi: üks Middlebury Instituudist, kellel on mittesüütamise ja terrorismi uuringud (MANPTS) ja teine ​​MGIMO ülikool rahvusvaheliste suhete kraadiga.

Praktika võimalused

Õpilased võivad oma neljandat semestrit kasutada Ameerika Ühendriikides, Venemaal või mõnes muus asukohas. Neil peaks olema vähemalt 12-nädalane internatuur. MGIMO, MIIS ja PIR Centre aitavad kaasa internatuuri paigutamisele, sealhulgas võimalused osaleda ametikohtadel valitsusasutustes, rahvusvahelistes organisatsioonides ja mõttekodades. Võimalike rahvusvaheliste praktikakorralduslike organisatsioonide hulka kuuluvad Rahvusvaheline Aatomienergiaagentuur (IAEA), ÜRO desarmeerimisbüroo (UNODA), Keemiarelvade Keelustamise Organisatsioon (OPCW) ja Kehtivast Tuumakatsetuste Keelustamise Organisatsiooni ( CTBTO).

Mittevägivalla, tuumaenergia ja julgeoleku karjäär

Õpilased omandavad oskused, mida nad saavad kohe rakendada, kui te veel kooli lähete. Kui üliõpilased lõpetavad kaks rahvusvaheliste õpingute põhikooli, saavad nad MIISi ja MGIMO vilistlaste ülemaailmsetest võrgustikest osa, mis avab uksi kõikjal, kus nad lähevad.

Nad tegelevad valitsuste, valitsusväliste organisatsioonide (valitsusväliste organisatsioonide) ja rahvusvaheliste organisatsioonidega, kes on pühendunud tuumarelva leviku tõkestamisele ja terrorismivastasele võitlusele. Teised, kes on huvitatud akadeemilisest karjäärist, jätkavad doktorikraadi omandamist suuremates teadusülikoolides.

Taotlejatele esitatav teave

Taotluse tähtaeg: 30. aprill

Sisseastujale

MIIS / MGIMO Dual Degree on avatud taotlejatele kõik rahvused, sealhulgas need, kellel on väike või üldse mitte erialane kogemus.

Sisenemise nõuded

 • Bakalaureusekraad mis tahes valdkonnas. Taotlejad võivad taotleda samal aastal, kui nad saavad oma kraadi.
 • Varasemate uuringute suurepärased akadeemilised arvestused, sealhulgas akrediteeritud bakalaureuseõppe minimaalne 3,0 GPA.
 • Inglise keele oskus on vajalik. Eelistatud minimaalsed punktid: IELTS 6,5 TOEFL 79 (IBT) või samaväärne.
 • Vene keele oskus on teretulnud, kuid seda ei nõuta.

Kuidas kandideerida

Taotlejad, kes soovivad alustada oma õpinguid sügisel, peavad täitma taotluse vormi 30. aprilliks. Kõik taotlused tuleb esitada Middlebury Instituudile.
Kandideerimiseks külastage aadressi go.miis.edu/mgimo

Rakenduse kontrollnimekiri

Taotlejad peavad esitama Middlebury Instituudile järgmised dokumendid:

 • Taotluse vorm ja taotluse esitamise lõiv
 • Varasemad üliõpilased ja vajadusel kraadiõpikud
 • Eesmärkide avaldus
 • CV või elulookirjeldus
 • Soovituskirjad (üks vajalik, kaks eelistatavat)
 • Ametlikud TOEFL või IELTS skoorid (mitte-emakeelsete inglise keele kõnelejate jaoks)
 • GRE-d ei nõuta, kuid see on väga soovitatav

* Kõik dokumendid tuleb esitada inglise keeles

Õppemaks: USA dollarites 2 000 aastat

Stipendiumivõimalused

 • MIIS pakub stipendiume, mis praktikas vähendab õppemaksu kuni 50%. Need on kättesaadavad mis tahes kodakondsusega õpilastele.
 • USA valitsuse sponsorlikud õppelaenud on saadaval USA kodanikele.
 • MGIMO ja Sberbanki vahelise kokkuleppe baasil on Venemaa kodanikele kättesaadavad riikliku toetusega hariduslaenud

Kontaktid

Programmi akadeemilised nõunikud on dr. Aleksander Nikitin (MGIMO) ja dr Vladimir Orlov (PIR-keskusest).

Programmi koordinaator: Aleksei Dundich

e-post: dundich@mgimo.ru

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

MGIMO is the best Russian university for international students who are interested in studying foreign affairs. Its courses are modern, exciting and intellectually challenging. The University offers a ... Loe edasi

MGIMO is the best Russian university for international students who are interested in studying foreign affairs. Its courses are modern, exciting and intellectually challenging. The University offers a broad range of undergraduate and graduate programs — from international law, political science, and economics, to journalism, business management, and energy policy. Näita vähem
Odintsovo , Macerata , Saint Andrews , Nancy , Marbella , Milano , Monterey , Pariis , Rooma , Lugemine , Genf + 10 Rohkem Vähem