Küberturvalisuse juhtimine

"Ülemaailmne küberturbe turg peaks kasvama praegusest turuväärtusest enam kui 120 miljardit dollarit 2024. aastaks üle 300 miljardi dollarini."

Miks küberturbe ärijuhtimine?

Pärast ulatuslikke turu-uuringuid ja IT-spetsialistide, professorite ja ettevõtete tagasisidet leiti tohutut puudust tehniliste küberturbepersonalide jaoks, kellel on juhtimisrollidele üleminekuks vajalikud ärioskused. Nende oskustega inimese karjäärivõimalused on tohutud ja laienevad kiiresti.

Miks just Šveits?

Mugavalt ettevõtte peakontori lähedal digitaalse turvalisuse alal maailmas juhtiv AUS on ainulaadses positsioonis, et pakkuda oma tudengitele juurdepääsu ülipopulaarsetele õppejõududele, praktikakohtadele ja ettevõtete külastustele, mida pole võrreldav ühegi teise kõrghariduse instituudiga. See ainulaadne pakkumine on aidanud muuta AUSi küberjulgeoleku ärijuhtimise kuldstandardiks ja üliõpilaste jaoks väga soovitud sihtkohaks kogu maailmas.

Miks just AUS-kraad

Väikesed klassid

AUS-i pühendumus üliõpilaste lõplikule kogemusele hõlmab õige arvu õppejõude, et tagada klasside väiksus ja sellele järgnev isiklik toetus õpilastele klassiruumis ja väljaspool seda. Väikesed klassid tagavad täieliku läbisaamise nii õppimist juhtiva professori kui ka paljude erialase ja kultuurilise taustaga kaasõpilastega.

Kohandatud

AUS pakub kohandatud haridust koos praktiliste ja teoreetiliste kursustega, mis on olulised tänapäeva turul. Esmatähtsaks pidades viimaseid ettevõtlusalaseid teemasid, on AUSi kõrgelt motiveeritud ja ambitsioonikad töötajad ning administratsioon pühendunud üliõpilaste akadeemilisele ja isiklikule arengule, tehes tihedat koostööd üks-ühele, et aidata neil saavutada oma karjääri eesmärgid.

Pärismaailma arusaamad

Ülikoolilinnas ja väljaspool seda on saadaval täielik juurdepääs erinevatele andmebaasidele, nagu EBSCO, ProQuest, Financial Times ja muud teenused, samuti juurdepääs akadeemilistele ja valdkonna ekspertidele ning praeguse teadustöö ja kutsepraktika kujundatud õppekava kaudu, et maksimeerida oma karjääri.

Praktiline ja asjakohane

Karjääriteel põhinev organisatsioon, mis ühendab teooria praktiliste kogemustega, on AUS pühendunud oma õpilaste koolitamisele ja arendamisele, andes neile võimaluse valida neile kõige sobivam karjäär.

Võrk

Šveitsis asuv rahvusvaheline multikultuurne keskkond AUS on üks Šveitsi juhtivaid äriülikoole, mis asub La Tour-de-Peilzis Genfi järve kaunil kaldal, ning tal on privileeg omada selliseid ülemaailmseid ettevõtteid ja organisatsioone nagu Nestlé, Hublot, Ühinenud Rahvaste Organisatsiooni ja Rahvusvahelise Olümpiakomitee vahel, mis asub ülikoolilinnast lihtsa vahemaa kaugusel.

Tunnustamine

AUS-i toetus rahvusvaheliselt tunnustatud ja tugevate kohalike organisatsioonide poolt tagab õpilastele kvaliteetse hariduse. Seda tunnustavad ülikoolina mitmed akrediteerimisasutused, sealhulgas USAs asuv rahvusvaheline ettevõtlusõppe akrediteerimise nõukogu (IACBE) ja Euroopa ettevõtlusõppe nõukogu (ECBE). See kuulub ka Šveitsi-Ameerika kaubanduskoda, Fédération Suisse des Ecoles Privées (FSEP), Association Vaudoise des Ecoles Privées (AVDEP) kui ka Promove.

Mida sa õpid

Miks just AUS?

Kolme uue programmiga, mis algavad 2019. aasta septembris, täidab AUS lõhet tehniliste ja juhtimisalaste teadmiste vahel. AUS-is tunnistame, et küberturve ei ole ainult tehniline probleem. See on äriprobleem. IT, poliitika, juriidika, müük, personal ja ettevõtte juhtimine peavad töötama koos. Sellise kaasamisõhkkonna edendamiseks ja organisatsioonis väärtuse tõeliseks kasvatamiseks peavad IT-eksperdid õppima juhtimisoskusi, mis on vajalikud kogu organisatsiooni tõhusaks liidestamiseks. Tunnistades selle oskuste vajalikkust turul, on AUS välja töötanud tervikliku lähenemisviisi homsete juhtide koolitamiseks küberturvalisuse tagamise operatsioonide ja juhtimise alal.

Kõiki kursusi õpetavad kohapeal AUS-i professorid, kes on silmapaistvad mõttejuhid küberturbe, blockchain-tehnoloogia ja ärijuhtimise alal. Õppekava koosneb pidevalt arenevast teooriast ja reaalse maailma praktilistest näidetest ning bakalaureuse- ja magistrikandidaatidele on praktikakohustused vajalik igal õppeaastal kevadkvartalis.

AUS-is olles omandad vajalikud oskused oma juhtimiskarjääri kiirendamiseks küberturvalisuse alal. Maandatud tipptasemel äriteooriale, õpite oma ideid müüma, luues samal ajal organisatsiooni küberturbe struktuuri, rakendades seda ja jälgides seda. Teooria rakendamine reaalse stsenaariumi korral täidab mitmeid praktilisi eesmärke, näiteks turbe strateegia loomine, mis ühendab juhtimise, vastavuse ja tehnoloogia seisukohad. Lisaks saate põhjalikumaid teadmisi organisatsiooniliste struktuuride, kommunikatsiooni, operatiivsete äriprotsesside ja küberturbepoliitika õigusraamistiku kohta.

Kursuse / mooduli näited:
 • Suhtlemine, probleemide lahendamine ja küberturvalisuse juhtimine
 • Küberjulgeoleku juhtimise alused
 • Küberturvalisuse juhtimine
 • Riskijuhtimine ja organisatsiooni vastupidavus
 • Küberturvalisuse programmi arendamine
 • Küberturve - kliendi privaatsuse kaitsmine konkurentsieelisena
 • Küberjulgeoleku nurgakiviks
Praktilised eesmärgid:
 • Töötage välja organisatsiooni küberturvalisuse programm.
 • Looge organisatsiooni küberturvalisuse põhimõtted.
 • Tehke küberturbeohu analüüs, sealhulgas haavatavuse hinnang, ja arendage samal ajal välja organisatsiooni riskijuhtimise lähenemisviis.
 • Vormistage ja rakendage juhtimise parimatel tavadel põhinevad küberintsidentide lahendamise protseduurid.

Ülaltoodud eesmärkide puhul võetakse arvesse konkreetseid nõudeid nii valitsusasutustele kui ka erasektori organisatsioonidele.

Kraadi saamiseks peavad õpilased täitma:
 • 13 põhimoodulit / kursust
 • 8 spetsialisti moodulit / kursust
 • Internatuur
 • Dissertatsioon

Moodulid / kursused valib administratsioon sõltuvalt üliõpilaste taotlustest ja õppejõudude olemasolust ning need hõlmavad selliseid teemasid nagu rahandus, majandus, juhtimine, õigus ja turunduse põhimõtted.

Akadeemiline kalender

Õppeaasta algab tavaliselt septembris ja lõppeb juulis sel perioodil kolme õppeajaga (sügis, talv ja kevad). Iga mõiste hõlmab üksteist õppenädalat, millele lisandub üks nädal eksameid. Eksamiperioodid toimuvad tavaliselt iga semestri keskel ja lõpus. Puhkuseperioodid esinevad tavaliselt detsembris ja kevadel. Pikk suvevaheaeg on juulis / augustis.

Tähtajad

Sügisel
 • Kursused: september - detsember
 • Pühad: talvevaheaeg: 4 nädalat
Talvine tähtaeg
 • Kursused: jaanuar - märts
 • Pühad: kevadvaheaeg: 3 nädalat
Spring Term
 • Kursused: aprill - juuli
 • Pühad: suvevaheaeg: 12 nädalat

Nõuded magistrikraadile

MIBA kraadi omistamine AUS-ile toimub alles pärast järgmiste nõuete täitmist:

 • Akadeemilised krediidinõuded;
 • Akadeemilistele tulemuslikkuse nõuetele (kumulatiivne GPA 3.0.);
 • Osalemis- ja elukohanõuded.

Lisaks tuleb enne lõpetamist kõik tasumata kontod administratsiooniga arveldada.

Autorite võõrandamine

Ülekandepunkte võib aktsepteerida teistest tunnustatud kolledžitest ja ülikoolidest nende kursuste jaoks, mis kehtivad AUS-i programmidele. Keskkooli tasemel omandatud edasijõudnute (AP) ainepunkte võib rakendada bakalaureuseõppe programmis. Ülekandepunkte võib anda ainult C-le (75%) või kõrgemale astmele. Kõik kraadiõppurid peavad täitma vähemalt poole oma akadeemilise krediidi nõuetest AUS-is.

Kuidas kandideerida

American University in Switzerland kaalub kõiki täidetud taotlusi ja võtab taotlejatega ühendust mõistliku aja jooksul, niipea kui otsus on vastu võetud. AUS-i sissepääs eeldab siiski piiratud arvu registreerumiste arvu; seetõttu on võimalik, et mitte kõiki kvalifitseeritud kandidaate alati vastu ei võeta.

Kõik taotlejad peavad demonstreerima suurepärast akadeemilist rekordit, mis näitab nende eduvõimalust antud õppesuunal ja läbima järgmised AUS-i vastuvõtuprotseduurid.

Sisenemise nõuded

Magistriprogrammi sisenemine eeldab tunnustatud bakalaureuseõppe lõpetamist ja lõpetamist. AUS võib nõuda, et tudengid, kellel pole ettevõtluse bakalaureuse kraadi või kellel on akadeemiline väljakutse, võtma täiendavaid bakalaureuse taseme kursusi. Mitte-Ameerika kõrgkoolide lõpetajad peavad olema võimelised dokumenteerima, et nende kraad on samaväärne tunnustatud bakalaureusekraadiga. Kõigi dokumentide jaoks on vaja kinnitatud ingliskeelset tõlget, mitte inglise keeles.

Enne kraadiõppesse astumist on soovitatav vähemalt kuus kuud täistööajaga või üheaastane osalise tööajaga töökogemus, kuid see pole kohustuslik. Üks soovituskirjadest peab pärinema tööandjalt või järelevaatajalt.

Graduate Management Sissepääs Test (GMAT) test on soovitatav, kuid ei ole nõutav kraadiõppe tasemel taotlejatele.

Vastuvõtutingimused

Kõigile taotlejatele esitatavad üldnõuded hõlmavad lisaks allpool loetletud dokumentidele ka täidetud taotlusvormi ja makstavaid lõive. Taotleja peaks tagama, et need dokumendid saadetaks AUS-i aegsasti enne õppekursuse algust.

 • Taotlege taotlusvormi
 • Esitage täidetud ja allkirjastatud taotlusvorm
 • Fotod: AUS-le esitatavale taotlusvormile tuleb lisada kuus (6) passi suurust fotot. Enamikku neist fotodest nõuavad kohalikud omavalitsused ja õpilasviisade saamiseks.
 • Soovitused: Kaks (2) konfidentsiaalset soovituskirja juhendajatelt või tööandjatelt, kes on kursis taotleja varasemate töötulemustega, tuleb saata otse AUS-i. Tõendatud tõlked tuleb esitada ka kõigi kirjade puhul, mis pole inglise keeles.
 • Kokkuvõte või CV: lühike kirjalik ülevaade taotleja tugevustest ja saavutustest. Lisage isikuandmed, haridus, töökogemus, muu kvalifikatsioon ja karjääriootused.
 • Ärakirjad: Taotlejad peavad esitama ametlikud ärakirjad kõigi kohaldatavate akadeemiliste tööde kohta, mis on keskhariduse või ülikooli tasemel tehtud viimase viie (5) aasta jooksul. Asutused saadavad ärakirjad otse AUS-i. Tõendatud tõlked tuleb esitada ka kõigi dokumentide kohta, mis pole inglise keeles.
 • Motivatsioonikiri: essee või motivatsioonikiri peaks olema vähemalt 500 sõna pikk. Peaksite rääkima lugu oma akadeemilisest arengust ja muust kogemusest, mis teil on olnud esimese inimese jutustamisel. Te peaksite selgitama kandideerimise põhjuseid ja seda, kuidas loodate AUS-il oma praeguseid karjäärieesmärke veelgi parendada.
 • Keeleoskus: keeleoskust tunnustatakse tavaliselt siis, kui õpilased on täitnud ühe järgmistest tingimustest:
  • a. Osalemine vähemalt kolmel viimasel täisaastal õppimisel asutuses, kus ainus õppekeel on inglise keel.
  • b. Standardtaseme või kõrgema taseme omandamine rahvusvahelises küpsustunnistuses (IB).
 • Kui ükski neist tingimustest ei kehti, tuleb esitada inglise keele oskus, saades asjakohase hinde ühel järgmistest:
 • Inglise keele kui võõrkeele testi (TOEFL) vähemalt 550 hinde.
 • Vähemalt 6,0 punkti rahvusvahelises inglise keele testimissüsteemis (IELTS).
 • Taotlus peab sisaldama kõiki neid punkte, et seda saaks vastuvõtuprotsessis arvesse võtta.
Taotlemise tähtajad

AUS tegutseb jooksva vastuvõtu põhimõttel, mis nõuab, et täidetud taotlusmaterjalid, samuti kõik akadeemilised dokumendid ja kohaldatav tasu laekub AUS-i vähemalt 10 nädalat enne ametiaja algust. Kui aktsepteeritakse, saadetakse teile ametlik vastuvõtmiskiri ja kutse registreerumiseks. Sel ajal antakse teile ka mis tahes lisateave, mida tuleks faili vormistamiseks anda. Õppemaksu ja makstavate tasude ajakava on näidatud pakkumiskirjas, mis saadetakse aktsepteerimiskirjaga.

Õppemaksud

 • Registreerimistasu: 3500 CHF
 • Õppemaks: 30 500 CHF
 • Kokku: 34 000 Šveitsi franki

* Kõik hinnad on Šveitsi frankides (CHF)

* Õppemaksu ja tasusid võidakse muuta ette teatamata

Õpilased peaksid ootama mitmeid lisakulutusi, mida õppemaks ei kata ja need tuleb eraldi arvestada. Lisakulud võivad sisaldada:

 • Tervisekindlustus
 • Majutus
 • Transport
 • Ühiskondlikud tegevused / väljasõidud
 • Kopeerimise kulud

Kõik tasud on noteeritud Šveitsi frankides (CHF). Kuna AUS - American University in Switzerland on eraasutus, maksavad kõik tudengid ühesuguseid tasusid olenemata kodakondsusest. Tasud vaadatakse aeg-ajalt üle ja need võivad loetletutest erineda.

Ülikool jätab endale õiguse teha vajadusel muudatusi.

Kuidas maksta

Enne viisataotluse esitamist tuleb tasuda avalduse ja registreerimistasu. Õppemaks tuleb tasuda vähemalt kaks nädalat enne akadeemilise programmi alguskuupäeva. Kui makset ei tehta, ei tohi te registreeruda ega klasse registreeruda enne, kui makse on tehtud. Makseid saab teha pangaülekandega või isiklikult. Õpilast ei registreerita täielikult enne, kui täielik makse on laekunud. Makse tasumata jätmise korral võidakse õppemaks ja teenused ära võtta.

Tagastamispoliitika

Kui alustate õppeprogrammi ja soovite seejärel loobuda, peate sellest administratsioonile kirjalikult teatama. Kõik tagasimaksed tehakse vastavalt meie tagasimaksepoliitikale.

Märkus. See protsess võib võtta paar kuud.

Stipendiumid

AUS pakub mitmeid haridusalaseid stipendiume ja stipendiume. Lisateavet võib koguda otse meie administratsiooni meeskonnalt.

Karjäärivõimalused

AUS-õppemeetod ja klassiruumist väljaspool olevad kogemused tagavad lõpetajate valmisoleku seista silmitsi homse ärimaailmaga. Sõltuvalt valitud õppekavast ja kursusetööst võivad lõpetajad soovida järgida järgmisi ärisuundi:

 • Ettevõtte omanik: riskidest ja eelistest aru saamisel on ettevõtte omanik peamine otsustaja, kes loob usaldusliku otsuse tegemise ja ratsionaalse mõtlemise kaudu usalduse; ning äritegevuse, eelarve ja ressursside kontrollimine.
 • Operatsiooniriski juht: kõigi toimingute hindamine, et teha kindlaks ettevõttes esinevad riskid ja hüved. Professionaalne juht, kes oskab tõhusalt suhelda ja peamisi otsustajaid mõjutada.
 • Finantsjuht: numbriekspert, kes oskab hallata ettevõtte raamatupidamist ning analüüsida ja prognoosida tippjuhtkonna ja otsustajate huvides.
 • Äriarendusjuht: visionäär, kes saab keskenduda raamatupidamise juhtimisele, äriplaanide ja suhete loomisele, et tagada äritegevuse maksimaalne efektiivsus ja kasv.
 • Vanem tooteturgude juht: turundusstrateegiate rakendamine avalike suhete võimaluste ja turundusriistade, näiteks digitaalse ja traditsioonilise meedia maksimeerimiseks.
Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 2 kursust American University in Switzerlandis »

Viimati uuendatud November 7, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
jaan 2020
apr 2020
Duration
12 - 24 kuud
Osakoormus
Päevane õpe
Price
34,000 CHF
Deadline
Võta kooliga ühendust
Rolling admissions: Completed application materials as well as all academic records and the applicable fee must be received by AUS a minimum of 10 weeks before the start of term.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
jaan 2020
End Date
dets 2021
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Rolling admissions: Completed application materials as well as all academic records and the applicable fee must be received by AUS a minimum of 10 weeks before the start of term.
Start Date
apr 2020
End Date
märts 2022
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Rolling admissions: Completed application materials as well as all academic records and the applicable fee must be received by AUS a minimum of 10 weeks before the start of term.
Start Date
sept 2020
End Date
Juuli 2022
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Rolling admissions: Completed application materials as well as all academic records and the applicable fee must be received by AUS a minimum of 10 weeks before the start of term.

jaan 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Rolling admissions: Completed application materials as well as all academic records and the applicable fee must be received by AUS a minimum of 10 weeks before the start of term.
End Date
dets 2021

apr 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Rolling admissions: Completed application materials as well as all academic records and the applicable fee must be received by AUS a minimum of 10 weeks before the start of term.
End Date
märts 2022

sept 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Rolling admissions: Completed application materials as well as all academic records and the applicable fee must be received by AUS a minimum of 10 weeks before the start of term.
End Date
Juuli 2022