Master õpetajakoolitusse kohustuslik keskharidus, haridus, kutseõpe ja keeleõppe

Üldine

Programmi kirjeldus

Ülikoolidevahelistes magistrikraadi õpetajakoolituse keskhariduse, kutsehariduse ja keel Haridus Ülikooli La Laguna ja Las Palmas, mis annab selle omanikule kutsealal tegevuse, vastavalt tellimusele EDU / 3498/2011, 16. detsember, millega muudetakse tellige ECI / 3858/2007, 27. detsember, millega nähakse ette nõuded kontrollimiseks ülikooli ametlik kraadi, mis vastavad tava kutsealade professor Haridus kohustuslik ja gümnaasiumi, kutseõppe ja keeleõppe.

Selgitus pealkiri

Ülikoolidevahelistes magistrikraadi õpetajakoolituse keskhariduse, kutsehariduse ja keel Haridus Ülikooli La Laguna ja Las Palmas, võimaldada teostamise kutsealade professor keskhariduse, koolitus professionaalne keel haridus-, kunsti- ja sport.

Centers vastutab kursused, mis viivad soovitud on ülikoolid La Laguna ja Las Palmas de Gran Canaria läbi vastava keskused Haridusteaduskond ja teaduskond Õpetajahariduse olles koordinaator Ülikool La Laguna.

kontrollimise aruanne esitatakse pärast kaalub võimalust vähendada toidud, mis oli vähem õpilasi alates 2009 kuni tänase päevani, samuti vajalik kohandamine selle tellimuse reguleerivad Haridussüsteemi. Samuti oleme võtnud arvesse ravikeskuse juhistele nii ülikoolides, pärast enesehinnangu iga õppeaasta samuti soovitusi ANECA Käesoleva Master.

Profiil sisenemise ja väljumise

Ideaalne üliõpilane konto

Oleks soovitav, et tulevikus Ülikooli üliõpilased Master Õpetajate keskhariduses, küpsustunnistuse, kutseõppe ja keeleõppe, ülikoolid La Laguna ja Las Palmas, olid järgmised isiklikud ja akadeemilise omadused:

 • Huvi hariduses üldiselt.
 • suur ja täpne sõnavara, lihtsus ekspressiooni ja hea mõistmine.
 • Lihtne sotsiaalsed suhted.
 • Intuitsioon ja vaatlemise oskused.
 • Vastutustunnet ja huvi kasvatustöö.
 • Võime analüüsida ja mõista teiste inimeste käitumine.
 • Maht võtmiseks ja mõistmist.
 • Huvi ja muret sotsiaalsete, kunstiliste ja kultuuriliste siseasjadesse.
 • Sihikindlus, distsipliini ja vastutuse tööl.
 • Võime meeskonnatöö.
 • Hea eelsoodumus loovust.
 • verbaalse voolavuse, kommunikatsioon ja suhteid.

Graduate profiili

See Master rongid ja vastab sätete orgaaniline seadus 2/2006, 3. mai Haridus (LOE) kohustatud õpetama ja -astmete keskhariduse samuti magister, insener või arhitekt või samaväärne sertifikaat, õpetajakoolituse kõrgkoolides.

Eesmärgid

Master uuringud on suunatud omandamise õpilaste täienduskoolituse, spetsialiseeritud või multidistsiplinaarse orienteeritud akadeemilise või ametialase spetsialiseerumise või edendada sissejuhatus teadus ülesandeid, nagu on sätestatud artikli 10.1 Real dekreet 1393/2007, 29. oktoobril.

Üldine eesmärk magistrikraadi õpetajakoolituse keskhariduse, kutsehariduse ja keeleõppe ülikoolides La Laguna ja Las Palmas, on pakkuda õpetajatele keskhariduse küpsustunnistuse, kutseõppe ja Keeleõpetus, kunsti ja spordi õpetamise ja didaktiline vajalik ja kohustuslik koolitus kasutamise õpetajakutse kooskõlas sätetega alusseaduse 2/2006 Haridus ja tellige 3858/2007, 2. detsember koos.

Pädevused

põhiline

 • CB6 - teadmisi ja arusaamist, et luua alus või võimalus originaalsuse arendamise ja / või ideede rakendamisel, sageli teadus kontekstis.
 • CB7 - et õpilased saavad rakendada oma teadmisi ja nende võimet lahendada probleeme uue või võõras keskkonnas laiemasse (või multidistsiplinaarse) kontekstides seotud nende eriala.
 • CB8 - et õpilased saavad integreerida teadmisi ja hakkama keerukus ning sõnastada otsused põhinevad teabel, mis oli puudulik või piiratud, hõlmab mõtteid sotsiaalseid ja eetilisi kohustusi, mis on seotud kohaldamise oma teadmisi ja hinnanguid.
 • CB9 - et õpilased saaksid suhelda oma järeldused ja teadmisi ja loogiline skeem spetsialistide ja mitte-spetsialistid selgelt ja ühemõtteliselt.
 • CB10 - Õpilased peavad olema õpioskused, mis võimaldavad neil jätkata õpinguid nii, et suuremas osas füüsilisest isikust suunatud või autonoomse.

Üldine

 • G1 - Omandada teadmisi funktsioone, mis iseloomustavad professor Keskharidus, küpsustunnistuse, kutseõppe ja Keeleõpetus.
 • G2 - suutma programmi arendada ja hinnata õppeprotsessi õpetamise ja õppimise seotud tasandil ja kontekstist, milles see areneb.
 • G3 - Meeskonnatöö koordineeritult õpetamise ülesanne juhendaja ja projektides osalemine ja õppimist.
 • G4 - kujundada hoiakuid aktiivse osalemise protsessi täiustamise ja innovatsiooni, samuti parandada haridus- vastuseks üliõpilane mitmekesisust.
 • G5 - Omandada hoiakud personali koolituse ja pideva kaasajastamise ja mastering uusi oskusi.
 • G6 - Omandada põhistrateegiad seotud innovatsiooni ja sissejuhatus haridusuuringute.

Konkreetne

 • CEOE1 - 1. Tea Patsiendiõpetuse omadused õpilastel hinnata ja küsimus aruandeid.
 • CEOE2 - 2. Tea meetmete tähelepanu mitmekesisuse, mida saab võtta, et teha vajalikud nõu igal juhul.
 • CEOE3 - 3. Analüüsige organisatsiooni ja keskuse tööd koordineerida orientatsiooni, isiklik akadeemiline ja professionaalne õpilased koostöös liikmete koolis kogukonnas.
 • CEOE4 - 4. Arendada oskusi ja tehnikaid, vaja korralikult nõu peredele umbes protsessi arengu ja õppimise nende lapsed.
 • CEOE5 - 5. Nimetage avalike teenuste ja kogukonna organisatsioone, kellega ta võib töötada ja edendada kesklinnas ja kava, koostöös juhtkonnaga, vajalikke meetmeid suurema tähelepanu õpilastele.
 • CE1 - Tea õppekavade sisu puudutavates küsimustes asjakohane õpetamise spetsialiseerumine ja keha didaktiline teadmisi ümber õppe- ja vastavate õppe ja uuesti keerulised õpetada ega kasulikke teadmisi teostamise reguleeritud kutsealade professor keskhariduse, kutsehariduse ja Keeleõpetus.
 • CE2 - Näidata võime kavandada, arendada ja hinnata õpetamise ja õppimise suurendada haridus- protsesse, mis hõlbustavad omandamine pädevuste vastava õpetuse, mis põhineb tasandil ning eelmise koolituse õpilased ja suunavad neid nii individuaalselt ja koostöös teiste õpetajate ja
 • keskus spetsialistid.
 • CE3 - näidata, et on võimalik otsida, saada, töödelda ja edastada teavet (suukaudne, trükitud, audiovisuaalsete, digitaalse või multimeedia), muuta see teadmisi ja rakendada seda õpetamise ja õppimise oma spetsialiseerumine esitatud materjale.
 • EC4 - näidata, kuidas realiseerida õppekava, mis on implanteeritud kool osaleb kollektiivsete planeerimine ja arendamine samasse rühma nii õpetamise metoodikat ja kohandatud kohandatud õpilaste mitmekesisusega.
 • CE5 - õppetöö ruumid, pöörates erilist tähelepanu omakapitali, emotsionaalne haridus- ja väärtused, võrdsed õigused ja võimalused naistele ja meestele, kodanikuhariduse ja inimõiguste mis hõlbustavad elu ühiskonnas, otsuse tegemise ja säästva tuleviku rajamine.
 • CE6 - Omandada strateegiad, mis toetavad õpilase pingutusi ja edendada nende võimet õppida ise ja teised, ja arendada mõtlemist ja otsuste tegemise hõlbustamiseks autonoomia, usaldus ja isiklikku initsiatiivi.
 • EC7 - Tea protsesse suhtlemiseks klassis, mastering oskusi ja õpetamise oskusi vaja edendada õppimist ja kooseksisteerimise klassis ja aadress küsimustes distsipliini ja konfliktide lahendamisel.
 • EC8 - Arendada ametliku tegevuse ja mitteformaalse aidata muuta keskus koht osalemise ja kultuuri keskkonnas, kus see asub, mille ülesanded juhendamist ja suunavad õpilast koostööl ja koordineeritult, samuti osalemine hindamise, teadusuuringute ja innovatsiooni õpetamise ja õppimise protsesse, mis toimuvad koolides.
 • EC9 - teab eeskirju ja institutsioonilised haridussüsteemide korralduse ja mudelite kvaliteedi paranemist taotluse koolides.
 • C910 - Analüüsige ajalooline omadused õpetajaameti, selle erilised omadused Kanaari praegune olukord, perspektiivid ja koos sotsiaalse reaalsuse ajast.
 • CE11 - teavet ja nõu peredele umbes protsess õpetamise ja õppimise ja isikliku, akadeemilise ja professionaalse juhendamisel oma lastele.

Arendus- ja juhendamine

Ülikoolidevahelistes Master määrata juhendaja igale õpilasele olema teenäitaja ja püsiva orientatsiooni. Juhendajateks selles Magistriõpe on akadeemilise juhendajad eriala, nii et õpilased on algusest peale toel ja juhendamisel isik ka juhendada neid taotlemise protsessi kõike õppisin praktiseerida ja tööl magistritöö. Töö projekti raames ühendab vähendatud planeeritud kohtumised õpilast (umbes 15), mille küsitluste kavandatud või üliõpilane nõudlust.

Plaan juhendamine ülesandeks on edendada saavutamist mitmeid olulisi eesmärke nagu integratsiooni ja kaasamist õpilane keskmesse, Master ise ja töövaldkonnas strateegiate ja vahendite oluline edu oma uuringud ja toetust tudeng, millega oma professionaalse projekti.

välise tegevuse

Tavad ette, et saavutada acercamiendo praktiseerida. Sel nad on varustatud juhtimise struktuur, mis on määratud koostöölepingu Haridus- Kanaari saarte pakkumine koolides vaja teostada sellised tavad. Samuti hõlbustab ametikohale koordineerimiskeskus, juhendaja iga 2 või 3 ja õppejõude hooldajatega mis on seotud edastamise struktuuri- ja hoolduskeskus isikupärasus. University aitab koordineerida nende eest vastutavad koolid akadeemilise juhendaja.

Seoses sisu tavasid, lisame:

 1. Seminar ettevalmistamise ja järelmeetmete koosneb virtuaalse ja järelevalve tavade istungid, kus iga õpilane aktsiate eakaaslaste ja teaduskonna juhendaja (akadeemilise juhendaja) oma kogemusi práctica.En töörühma istungitest ja mõelda hoiakuid, väärtusi ja suhtlusoskusi personali vajalik professionaalne jõudlust. Teaduskonna juhendaja õpib päringutele või küsimusi, mis võivad tekkida need praktikante asjakohase kutsealase käitumise. Alati see teeb erilist tähelepanu väärtuste ja eetiliste normide, mis peaksid suunama tava kõik erihariduse. Need seminarid piisavalt valmistada akadeemilise juhendajaid, et nad saaksid tegeleda aspektide vaatlus (faas tavad) ja sekkumine (teine ​​etapp tavad) ja selgitada kahtlusi hindamiskriteeriumid ja sisu, mis peaks koosnema Memory Practices.
 2. Tavasid uurimise ja sekkumine. Neid tegevusi jälgima professionaalne juhendaja, kes juhendab õppimist igale õpilasele koostöös ülikooli õppejõud juhendaja (juhendajale). Seal on esimene etapp integratsiooni õpilane keskmesse, et tutvustada teile haridussüsteemi ja saada esimene juhiseid seotud koolikorralduse, üldine programmitöö, hindamise süsteemi, teiste hulgas ning planeeritud juhendaja poolt akadeemilise ja professionaalse sekkumine faasi.
 3. Hindamise (istungid) hõlmab kõiki kaasatud. Seal on enesehindamise, hindamine professionaalse juhendaja, juhendaja Kaasautor ja akadeemilise juhendaja.

Magistritöö

See on autonoomne, individuaalne töö peab olema seotud nende valitud näitab üliõpilane, kes teab, kuidas teha ettepaneku sekkumist, innovatsiooni või selles valdkonnas uurimistööd.

Tööl on ilmne, et on jõudnud kavandatud volitused pealkirjas ja esitatakse kindlaksmääratud vormis keskuse.

Sa pead olema korralikult ettevalmistatud, kõik osad teadusliku aruande, sealhulgas kokkuvõte teises keeles (inglise keeles) või juhul, kui konkreetsete erialade ja keele keeles oma eriala.

Kokkupuude ja kaitse kohtus on osa demonstratsioon küpsust ja oskuste omandamine.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

La Universidad de La Laguna ha ejercido una importante función de liderazgo educativo, científico y cultural en Canarias durante sus dos siglos de historia, impulsando el progreso de nuestra comunidad ... Loe edasi

La Universidad de La Laguna ha ejercido una importante función de liderazgo educativo, científico y cultural en Canarias durante sus dos siglos de historia, impulsando el progreso de nuestra comunidad y contribuyendo decisivamente a su modernización. Näita vähem
Tenerife Santa Cruz