Master õppimises, hariduses ja tehnoloogias

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Õppimine, haridus ja tehnoloogia, magistriõpe (2 aastat)

 • Tipptasemel teadmised selle kohta, kuidas inimesed õpivad.
 • Asjakohased oskused tehnoloogia rakendamisel individuaalseks ja rühmas õppimiseks.
 • Võime kavandada ja rakendada tehnoloogiaga täiustatud õpet kooli- ja tööelus.

Õppimine, haridus ja tehnoloogia (LET) on täisajaga kaheaastane rahvusvaheline magistriprogramm. Pärast programmi läbimist antakse õpilastele magistrikraad (haridus). Hariduse tuum koosneb kolmest teoreetilisest vaatepunktist: isereguleeritav õpe, koostööõpe ja tehnoloogia abil täiustatud õpe. Kõiki neid aspekte arutatakse nii teoorias kui ka praktikas.

Programmi eesmärk on arendada kaasaegses hariduses vajalikke teadmisi ja pädevusi, nimelt oskusi mitmekülgsete õpisituatsioonide kavandamiseks, läbiviimiseks, hindamiseks ja analüüsimiseks nii näost näkku kui ka tehnoloogiaga täiustatud õpikontekstides. Töö ja eraelu seosed on kogu programmi jooksul esile tõstetud. Uuringud viiakse läbi koostöös riiklike ja rahvusvaheliste teadus- ja õpetamispartneritega.

LET-programm on üles ehitatud enam kui 20-aastasele murrangulisele teadustööle õppe- ja haridustehnoloogia uurimisüksuses . Üksus teostab koostöös rahvusvaheliste võrgustikega teadustegevuse tippteadusi, uurides, kuidas inimesed õpivad. LET-i õpilased on tihedas seoses oma igapäevaste õpingute viimaste teadusuuringutega.

Teadmised selle kohta, kuidas inimesed õpivad, eriti koostöö ja meeskonnatöö kaudu, on tänapäeva tööelus olulised tegurid. Samuti on info- ja kommunikatsioonitehnoloogia paindlik ja mitmekülgne kasutamine tänapäeva hariduses üks võtmepädevusi. Magistriprogramm annab õpilastele tugeva õppimise ja koostöö teoreetiliste teadmiste ning õppimist soodustava tehnoloogia ja sotsiaalse meedia mitmekesise kasutamise kombinatsiooni . Lisaks saavad õppurid rahvusvahelises magistriõppes õppides arendada oma keeleoskust ja multikultuuriliseks koostööks vajalikke oskusi.

Programmi lõpetanud on pädevad tööülesannetes, kus on vaja teadmisi õppeprotsesside ja tehnoloogia kasutamise kohta. See kraad ei kujuta endast formaalset õpetamiskvalifikatsiooni, kuid üliõpilaste hariduslik taust, töökogemus ja oma huvid mõjutavad lõpetajate karjäärivõimalusi.

Näited karjääriteedest

 • Pedagoog
 • Teadlane
 • Hariduskonsultant
 • Personaliarendaja
 • Projektijuht
 • Koordinaator
 • Administraator nii era- kui ka avalikus sektoris
 • Virtuaalse õppe ekspert
 • Tehnoloogia abil täiustatud õppe kujundajad
Viimati uuendatud sept 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of Oulu is an international science university that creates innovation for the future, well-being, and knowledge through multidisciplinary research and education. Future innovation is a ... Loe edasi

The University of Oulu is an international science university that creates innovation for the future, well-being, and knowledge through multidisciplinary research and education. Future innovation is about seeking, utilizing and applying new knowledge. The University of Oulu researches people and culture in a changing living environment, as well as opportunities that new technology provides for improving the well-being of people and the environment. The University of Oulu is a multidisciplinary expert in Northernness. Näita vähem
Külasta kooli veebisaiti