Master ökoloogia tulevikud

Üldine

Programmi kirjeldus

Me elame ökoloogiliste katastroofide ajal, kus keskkonna kokkuvarisemise tegelikkus hakkab ilmutama nende mõju ühiskonnale. Kunstnike ja disainerite peamine ülesanne on ökoloogilise lagunemise ümbritsevat narratiivi tuvastada, kritiseerida ja kujundada. Siin tulevad mängu ökoloogia futuurid.

Magistriprogrammis „Ökoloogia tulevikud“ keskendutakse sellele, kuidas kunst ja disain saavad aidata määratleda ja muuta narratiivi tänapäeva antropotsentrilise maailmapildi ümber. Teaduslikesse metoodikatesse juurdunud kunstiliste uurimistööde kaudu saavad õpilased väljakutse välja töötada oma positsioon, nii teoreetiline kui ka praktiline. Meie õpilasi kutsutakse üles uurima alternatiivseid reaalsusi positsioonilt, mille juured on teadmised keerukuse kihtidest, vältides faktide ülemäärast lihtsustamist ja ühepoolset lähenemist. See meister propageerib DIY / DIT põhimõtetel põhinevat taktikat, mis toetab õpilasi iseseisvateks professionaalideks, kes on leidlikud ja suudavad erialade vahel välja töötada uudseid lähenemisviise.

Visuaalkultuuride magistriinstituut

Visuaalkultuuride magistriinstituut (MIVC) on osa Püha Joosti kujutava kunsti ja disaini koolist, mis on osa Avansi rakenduskõrgkoolist. Kõik MIVC magistriõppe programmid asuvad ühes ülikoolilinnakus, 's-Hertogenboschi linna lähedal.

Vastuvõtutingimused

Situated Design on suunatud laiale visuaalkunstnikele ja disaineritele, kellel on tuleviku- ja biopõhised ambitsioonid uurida ja arendada oma teadusuuringuid ja praktikat, mis on seotud radikaalse muutusega ühiskonnas.

Programm on avatud bakalaureuse lõpetajatele ja kunsti ja disaini praktikutele ning mõnel juhul teiste erialade ja taustaga taotlejatele. Vastuvõtutingimused hõlmavad portfooliot, kunstilist avaldust ja uurimistöö ettepanekut.

Inglise nõuded rahvusvahelistele üliõpilastele

Eksam - minimaalne tulemus:

  • IELTS üldine bänd: 6
  • TOEFL paberipõhine: 550
  • TOEFL Interneti-põhine: 80

Olulised kuupäevad:

Programmi algus: september
Kandideerimise tähtaeg ELis: 1. august
Taotluste esitamise tähtaeg väljaspool ELi: 1. juuni

Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The Master Institute is part of the St. Joost School of Fine Art and Design, located in the south of the Netherlands in the city of ‘s-Hertogenbosch. Situated in the heart of Europe and European art a ... Loe edasi

The Master Institute is part of the St. Joost School of Fine Art and Design, located in the south of the Netherlands in the city of ‘s-Hertogenbosch. Situated in the heart of Europe and European art and design, the institute offers a broad perspective on theory and practice and allows for a lively international exchange. Our modern, 24/7 facilities and open studio concept create a fertile environment in which a rich, multidisciplinary practice can grow. Näita vähem
's Hertogenbosch