Konfliktide lahendamine spetsialistid töötavad valdkondades, sealhulgas äri-, õigus-, haridus-, tervishoiu- ja valitsus. Nad vahekohtuniku, vahendajad, nõustajad, ombudsmanid, ja nõuandjaid. Nad peavad mõistma algpõhjused ja dünaamika konflikti ja kuidas vaidluste lahendamine põhjendatud läbirääkimisi.

Columbia magistriõppesse Läbirääkimised ja konfliktide lahendamise, Mis võib täita osalise tööajaga või täistööajaga, ühendab teooria ja kohaldada koolitust, et valmistada õpilasi arendada praktilisi mudeleid läbirääkimisi ja vaidluste lahendamiseks poolte vahel erinevate eesmärkide ja soove. See kraadiõppe programm on osa rikas ajalugu konfliktide lahendamise Columbia Ülikoolis.

Kraadiõppe programmi koolitus filosoofia on maandatud kohustus interaktiivne dialoog põhinevad meetodid juhtimise ja konfliktide lahendamiseks. Põhirõhk on hoone selge, millega dialoogi, rakendades praktilisi oskusi, tagades esindatus ja tunnustamine ja sepistamisel suhteid.

Programmi rongide õpilaste:

 • Võtta mõtteviisi, et on ise teadlik ja tundlik mitmekesine rahvastik inimesi erinevates keskkondades
 • Kaaluda alternatiivseid vaatenurki erinevatest maailmavaateid
 • Rakenda heli konflikti analüüsi mudelid, vahendite ja protsesside
 • Aru süsteemi dünaamika ja keerukust küsimusi ja osalejaid
 • Töötada eneseanalüüsiga õppimise
 • Töö poole jõuda konstruktiivse tulemuste abil projektitöö jaoks
 • Kasutage teooria teatada oma teadmisi ning rakendada pragmaatilist lähenemist konfliktide lahendamisel

Õppekava

 • 40 punkti kraadi lõpetamist
 • On-campus õpetust ainult
 • Osalise tööajaga * või täistööajaga programmi
 • Kevadel ja sügisel tarbimist
 • 3-6 mõttes lõpule
 • Nurgakiviks doktoritöö
 • Välitööd muidugi võimalus
 • Registreerimine on osalise tööajaga variant on see programm ei vasta täistööajaga nõuded F1 üliõpilase viisat.

Õppekava rõhutab pragmaatilist lähenemist konfliktide lahendamisel, mis tekivad personalijuhtimise, kogukonna ja töö korraldamine, hariduse ja tervishoiu administreerimise ja õigus ja äri. Läbi uurimine teooria ja praktilise metoodika, programm keskendub konstruktiivset suhtlemist, eetiline arusaam, kultuuriline teadlikkus ja tundlikkus, nõustamine, ja lahendada konflikte viisil, mis on soodne kõigile osapooltele.

Programm koosneb neljast peamisest kursuste sel põhjusel õpilaste valdkonnas. Kaks täiendavat kursuste eesmärk on anda õpilastele sügavam osalemine teadus- ja praktika. Neli valikained võimaldab õpilastel keskenduda oma töö ala kontsentratsioon, nagu tervishoid, keskkond, või ombudsmanide praktikas. Vähemalt kaks neist valikained tuleb valida kursusi mõeldud programmi; kuni kaks võib valida muidugi pakkumisi teistes koolides Ülikooli. Kolm Master nurgakiviks doktoritöö Seminarid kastke õpilased maailmas läbirääkimiste, vahenduse ja konfliktide lahendamine läbi rakendusuuringuid ja kokkupuude erialase töö valdkonnas, kus madalikule teooria, teadus ja praktika.

See on range ja kontsentreeritud koolilõpetaja Õppekava, mis nõuab tõsist pühendumist aega ja energiat. Master of Science in Läbirääkimised ja konfliktide lahendamise võib võtta täis-või osalise tööajaga, ja eesmärk on mahutada ametialaseid kohustusi üliõpilased, kes töötavad täistööajaga.

Õpilased peaksid olema teadlikud mitte tavalise graafiku. Klassid on enamasti toimuvad õhtuti ja nädalavahetustel. Kursuse kohtumised kas laiali üle 14-nädalases perspektiivis või kavandatud nii nädalavahetusel, päev pikk intensiivkursused. Kursuse ajakava on postitatud enne tähtaega nii, et õpilased saaksid planeerida vastavalt. Classroom kohalolek on vajalik. Õpilased oodatakse samuti pühendada palju aega täites lugemine ja kirjalik töö, ja projekte väljaspool klassi.

Et saada Master of Science in Läbirääkimised ja konfliktide lahendamise, õpilased peavad täitma kõik nõuded kolme aasta jooksul (kuue tingimused, välja arvatud suvel) üldine hinne punkt keskmiselt 3,0 (B) või parem.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 6 kursust School Of Professional Studies - Columbia Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
3 - 6 semestrit
Osakoormus
Päevane õpe
Price
1,830 USD
Ühe punkti.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date