Hakka liider andmetele tugineva spordi maailma 21. sajandil.

Sageduselt # 3 globaalselt SportBusiness International Magistriõpe Edetabel 2015 Columbia ülikooli magistrikraadi programmi spordi juhtimine koolitab spetsialiste kõigis sektorites spordi valdkonnas õpetades konkreetseid juhtimisoskusi globaalse, analytics, ja digitaalse fookuse. Saadaval osalise tööajaga ja täistööajaga programm mahutab:

 • noored spetsialistid, kes soovivad olla karjääri sport.
 • Praeguse spordi spetsialistid, kes tahavad suurendada oma praegust oskuste kogumi ja jätkata karjäärivõimalused.
 • karjääri muutuvas spetsialistid, kes soovivad üleminek spordi karjääri.

Program Kasu

Omandama

tipptasemel oskusteavet meie unikaalne õppekava digitaalse spordi meedia, sport analytics, ja globaalse spordi juhtimise.

Arendama

kriitilise mõtlemise ja probleemide lahendamise oskusi läbi põhjalikku arusaamist turunduse, rahanduse, intercollegiate kergejõustik, rajatise ja ürituste korraldamise, spordi õiguse ja eetika, globaalse spordi, analytics, ja digitaalse meedia spordis.

Koostöö

mitmekesise üliõpilaskonna esindavad 15 riiki, valitud laiendada oma perspektiive küsimustes, tavade ja kultuuri globaliseeruvas maailmas on sport.

Õpi

edukas tööstuse praktikud valdkonnas digitaalse meedia, analytics, globaalse spordi, PR, rahandus, rajatiste ja ürituste ning intercollegiate kergejõustik.

Laienema

võrku läbi tööstuse sündmused, paneelid, ja kõlarid, toetudes rohke ressursse New York City, spordi maailma pealinn.

Arenema

professionaalse meie patenteeritud arengu ja juhendamise protsess, mis kasvatab oma juhtimisoskusi koos esitluse ja kirjutamisoskust.

Finantsvõimendus

ja rakendada oma oskusi ja teadmisi praktilisel teel praktikavõimalusi ja eriprojektid erinevatel spordiorganisatsioonid.

Liituma

ainus Ivy League pakkuva asutuse MS Sports Management ja selle eliidi võrgustik eakaaslased, tööstuse eksperdid ja lõpetajate töötab juhtivatel kohtadel kogu globaalse spordi valdkonnas.

Õppekava

 • 36 punkti kraadi lõpetamist
 • On-campus juhendamine
 • Osalise tööajaga * või täistööajaga programmi
 • Fall tarbimist (osalise tööajaga ja täistööajaga) ja kevadel tarbimist (osalise tööajaga ainult)
 • 3-8 mõttes lõpule
 • Kohandatav kursused üle Columbia University
 • Praktika või Integrative Project
 • Registreerimine on osalise tööajaga variant on see programm ei vasta täistööajaga nõuded F1 üliõpilase viisat.

Saadaval kas täistööajaga või osalise tööajaga, Master of Science in Sports Management programm on joondatud oma õppekava vajadustele spordi valdkonnas, unikaalne pakkumisi valdkondades globaalse spordi, digitaalne spordi meedia ja turundus, ja Sport analytics. Need valdkonnad täiendavad tugeva aluse põhilisi kursusi, et varustada lõpetajale oskusi ja koolitust vaja säilitada eelise väga võistlussport tööturul ning pärast palgatud, lisada kohest väärtust spordi valdkonnas tööandjad. Lisaks luuakse tugev äri sihtasutuse õppekava ja õppejõud esitab väljakutse teil süvendada oma arusaamist kolme põhivaldkonda:

 • Kompleks globaalse spordi maastiku ja kontraste ja võrrelda spordi ärimudeleid ümber maailma
 • Paljud liitumispunktide vahel digimaailmas ja spordimaailmas ning võimalikku mõju edutehnoloogiad
 • Erinevad võimalusi integreerida arvukus uusi andmeid ja informatsiooni otsustusprotsesse, et spordi juhid nägu

Programmi struktuur

Programm näeb ette 36-punktine tase lõpetamise või 12 3-punkti kursused. Sest nõutud kursuste, siis võtab neli põhilisi kursusi, mis annavad ülevaate spordi äritegevuse kontseptsioone ja tavasid ja kuidas neid kasutatakse reaalsetes olukordades. Lisaks saate valida ühe vaja muidugi iga kolme kategooriasse: Sports Marketing, Sport Analytics ja sport projektid. Teie ülejäänud viis kursust, võite kohandada oma tähelepanu valides valikained erinevaid distsipliine või valida kursusi hulgast neli valikainete rühmitused või tulipunkti:

 • Global Sports
 • Sport Analytics
 • Digitaalne Sport Meedia ja turundus
 • Intercollegiate Kergejõustik

Selleks, et saada oma kraadi, siis tuleb täita kõik nõuded nelja aasta jooksul üldine hinne punkt keskmiselt 3,0 (B) või parem.

Klassid toimuvad tööpäeva õhtuti 16:10-10:00

Global Sports Focus

Mis areng globaalse spordi struktuuri, ülemaailmse tähelepanu annab teile mõista erinevusi ja sarnasusi USA ja rahvusvaheliste spordiorganisatsioonide maastikku. Globaliseerumise kui keskenduda, siis vaatab juriidiliste probleemide suurte rahvusvaheliste ürituste, võrrelda USA mudeli rahvusvahelise mudel ja arutada arenevatel turgudel. Lisaks muidugi globaalse Analytics annab võimaluse analüüsida jalgpall ja kriket andmeid.

Sport Analytics Focus

Analyticsi keskenduda sisaldab kursusi, mis võimaldab teil analüüsida, tõlgendada ja teha otsuseid, mis põhinevad erinevate on-valdkonnas ning off-field andmeid. Mis uusi andmeid areneva päev, mille eesmärk on, et teil on võime näitama suutlikkust rakendada arenenud kriitilise mõtlemise oskusi spordi ettevõtluse küsimustes. Õpid oskus kombineerida objektiivse analüüsi subjektiivse otsuse langetada otsuseid.

Digitaalne Sport Meedia ja turundus Focus

Valdkonnas digitaalse spordi meedia ja turundus on saanud üks kõige kiiremini kasvavaid sektoreid spordi valdkonnas. Turustamise ja digitaalse meedia tähelepanu annab teile mõista side tavade ja strateegiate põhialuste sponsorlus pakette, turunduse parimaid tavasid ja pidevalt muutuvaid digitaalne maastik. Uute rakenduste ja platvormide arenenud iga päev, mida võib osutuda tõhusaks täna võib fade homme. Õpid kohaneda need meediumid kursuste ja praktilisi rakendusi.

Intercollegiate Kergejõustik Focus

Intercollegiate Kergejõustik Focus hõlmab erinevaid kursusi mis on seotud funktsioone kolledži sportlik osakonda. Sa tutvustatakse töö- ja juhtimise komponente vaja käivitada kollegiaalse programmi.

Praktika ja töövõimalusi

Praktika osa annab teile võimaluse võtta sügavam sukelduda konkreetse teema, mis on seotud spordi või täielik internatuuri, kus saab õppida ja laiendada oma võrku.

Me aitame sobitada sa internatuuri ajal professionaalne või kollegiaalne spordi üksus, mis põhineb oma huvitavas valdkonnas. Sageli on need mitte-krediidi praktikakohti, kuid võite valida programmi kolmepunktilise Praktika Sports Management. Alternatiiv Praktika on järelevalve uurimisprojekti in Sports Management või sõltumatu uuringu poolt heaks kiidetud programmi.

Kui teil on rahvusvahelise üliõpilasorganisatsiooni, siis võib saada valikuline Praktiline koolitus lõpetanud kõik määral nõuetele ja muudele töövõimalusi.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 6 kursust School Of Professional Studies - Columbia Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2020
Duration
3 - 8 semestrit
Osakoormus
Päevane õpe
Price
1,830 USD
Ühe punkti.
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date