Master (MSc) teabe ja teadmiste strateegia

Üldine

Programmi kirjeldus

Sõida kasvu, tootlikkuse ja ühiskondliku mõju info- juhtimise ja koostöö. Columbia ülikooli Master of Science in Information ja teadmiste strateegia (IKNS) Õppekava valmistab inimesi, kes on investeerinud strateegilise potentsiaali äri-teadmisi strateegia viimine, koostöö ja ärianalüüsi laiendada või hargneda oma praeguse rolli või hakata ettevõtjaks ettevõtmised teadmisega domeeni.

Program Kasu

Arendama

oskusi strateegia, äri analytics, leitavus, õiguse, ettevõtluse ja muutuste juhtimine planeerida ja viia teadmisi ja infoteenused, parandada koostööd ja võrgustikke ning luua uuenduslikke teadmisi tooteid.

Kuju

Teie karjääri in-house teadmisi praktik, konsultant, või teadmised toote ettevõtja peaaegu iga tööstusharu, sealhulgas finantsteenused, reklaami, hariduse, logistika, tervishoiu, rahvusvahelise arengu, tootmise ja tehnoloogia. Proovi pealkirjad sisaldavad Knowledge Manager, Senior Business Process Analüütik, strateegiline turundus Associate, strateegia ja Process Improvement Manager, vanemkonsultant.

Spetsialiseeruma

oma uuringus, valides valikained sotsiaalse meedia / mass koostöö, informatsiooni visualiseerimine, muutus juhtkonna või teadmistel põhineva digitaalse tootearendus.

Saldo

oma karjääri ja akadeemilise elu üle 16 kuu online kursuste kord weeknight kursuse kohta, virtuaalne koostöö ja arutelud ning kolm viiepäevane elukohti kohta Columbia ülikooli New York City.

Ühendage

õppejõud, kes on pidanud juhtivatel kohtadel informatsiooni, teadmisi, IT või õiguse organisatsioonid nagu Accenture, Pfizer, Fidelity Investments, NASA, Bain & Company ja Maailmapank.

Rakenda

oma oskusi ja teadmisi rühma nurgakiviks projekti juhtiv ülemaailmne mittetulunduslik või mittetulunduslik äri, nagu Motorola Solutions, ConocoPhillips, HSBC, naiste maailmas panganduse Saksa Aerospace Center, või Maailma Looduse Fond.

Liituma

eliit Ivy League võrgustik oma globaalse kohordi ja üle 250 vilistlased, kes on arenenud oma karjääri või vastutuse oma IKNS kraadi kohtades nagu ADP, Hilton hotellid, Pfizer, Public, ÜRO, USAID ja Thomson Reuters.

Õppekava

  • 36 punkti kraadi lõpetamist
  • Kombinatsioon on-campus ja online õpet
  • Executive Master loendis *
  • Fall tarbimine ainult
  • 16 kuu jooksul lõpule **
  • Nurgakiviks Projekt
  • Registreerimine on see programm ei vasta täistööajaga nõuded F1 üliõpilase viisat.

** Kolm ülikoolilinnakus elukohti. Vaata kava alloleval joonisel.

MS programmi teabe ja teadmiste strateegia raamib kolm elukohti New York City.

Elukohti pakkuda võimalust tundma kaasõpilastega saada individuaalset juhendamist õppejõud ja suhelda oma ala liidrite. Kõik kolm elukohti on ankurdada tuum muidugi nõuetele. Tegevused kolmel viis päeva elukohti ühendada otse teise programmi komponente. Seega täielik osalemine on kriitiline kraadi lõpetamist.

Aastatel iga residentuuri õpilastele täieliku klasside online kaudu interaktiivne uuenduslike kaugõppe platvormi. Üliõpilased ja õppejõud suhelda unikaalne sotsiaalne võrgustik funktsiooni võimalusi, et laiendada ja tugevdada mõju traditsioonilise õppe kogemusi.

Kandidaadid magistrikraadi oodatakse täielik tase nõuetele 16 kuu jooksul (neli korda järjest, sealhulgas suve) üldine hinne punkt keskmiselt 3,0 (B) või parem. 36-punktiline programm koosneb kaheksast peamisest nõuded (kolm palli), kaks valikained (kolm palli) ja nurgakiviks projekti (kuus punkti).

See kiirendatud programmi nõuab palju aega ja energiat, sealhulgas kolm alalise elukoha nõuded. Iga elukohti ankurdada tuum muidugi, millest osa on valminud ajal residentsuse ja muu, mis on valminud online. Lisaks klassi töö, iga residentuuri funktsioonid erilist loenguid, seminare, professionaalne seminarid, karjääri advisement ja treeningud, võrgustiku ürituste ja rohkem.

Kohustuslikud kursused väljaspool elukohti kohtuda Internetis kord nädalas õhtuti sügisel ja kevadel tingimustel. Valikainete kursused täita online'is kord nädalas õhtuti suvel perspektiivis. Õpilased peaksid eraldama vähemalt 10 kuni 12 tundi nädalas väljaspool klassi korda iga tähtaja lugemist, asünkroonne Online loengud, harjutused ja muud ülesanded.

Kõik kursused on kavandatud iganädalane sünkroonne klassi koosolekud esitatud kaugõppe platvormi, mis toetab ja soodustab kõrge vastastikmõju ja vahel ja üliõpilasi. Valikained pakutakse online'is suvel kasutades sama mudel ja platvormi. Nurgakiviks projekti käivitamist teisel residentuuri aprillis ja õpilased jätkata tööd oma projektide kogu ülejäänud kuu programmi.

Pärast edukat lõpetamist programmi, üliõpilased saavad diplomi kandev nimetus ja pitser Columbia ülikoolis.

Viimati uuendatud September 2015

Teave kooli kohta

The School of Continuing Education offers master’s degree programs in emerging and cross-disciplinary fields, courses and certificates, Columbia Summer, programs for visiting domestic and internationa ... Loe edasi

The School of Continuing Education offers master’s degree programs in emerging and cross-disciplinary fields, courses and certificates, Columbia Summer, programs for visiting domestic and international students, and more. Näita vähem