Master (MSc) tehnoloogia juhtimine

Üldine

Programmi kirjeldus

Nõudlus kvalifitseeritud ja kogenud juhid, kes suudavad suunata oma konkureerimisvõimalusi tänapäeva tiheda konkurentsiga, kiire töötempo, globaalne, tehnoloogia baasil majandus on kunagi olnud suurem.

Columbia ülikooli Executive MS tehnoloogia juhtimise valmistab vanem tehnoloogia spetsialistid arendada strateegilist mõtteviisi, täpsustada oma keelt ja esitlemise oskused, mõista põhitegevusele funktsioone (nagu rahandus, raamatupidamine ja juhtkond), ja lõppkokkuvõttes kogu ettevõtte head tulemused läbi tehnoloogia kasutamine. Programm rõhutab kasutades tehnoloogia äri strateegiline eelis ning tootlikkuse. Lõpetajad tavaliselt eeldada positsioone CIO, CTO, CaO, COO, tegevdirektor, või CSO või ettevõtjad. Programm on ideaalne ka neile jälitavad CISA (Certified Information Systems Audiitor) sertifitseerimine.

Et vastata laieneva tööstuse vajadustele kommenteeritud tehnoloogia juhid, millel on erinevad teadmised, programm pakub viis tulipunkti: C-Level Management, Data Management ja Analytics, New Business Ventures, meelelahutus Technology Management, ja küberjulgeoleku.

Täitevvõim, kohordi-põhise programmi lõppu üle 16-kuulise perioodi jooksul, mis hõlmab paindlik online ja interaktiivse õppe abil Columbia unikaalne võrgupõhise õppe platvormi ja viis mitme päeva elukohad, kus õpilased osaleda intensiivne uurimine ja on võimalus suhelda teiste õpilaste , õppejõud ja tööstuse juhid. Õpilased valivad residentuuri kava põhineb New York City või Pariisis.

Üks-ühele Executive Mentorlus

Üks ainulaadne viise programmi valmistab ette õpilasi väljakutsetele juhtpositsiooni tehnoloogia on läbi ulatuslik üks-ühele, struktureeritud juhendamine saavutatud tehnoloogia juhid. Algus teiseks ametiajaks, iga õpilane on sobitada kogenud juht kõige paremini pakkuda teatas, individualiseeritud juhendamisel arendada magistri projekti idee täielik, kaasaskantav vara, mis võib liikuda mistahes karjääri edasi.

Kes tuleks kohaldada

Programm pakub intensiivset kraadiõppe motiveeritud kandidaadid, kes on juba näidanud, professionaalne teostus. Ideaalne kandidaat on vähemalt kümne aasta pikkune kogemus professionaalse rolle tehnoloogiat veelgi ettevõtte eesmärke, koos CV näitab häid tulemusi professionaalse saavutus ja selge juhtrolli potentsiaali. Erinevate tööstusharude ja erialasid on esindatud iga saabuva klassi. Õpilased on lubatud osana kohordi, mis liigub läbi iga faasi programmi koos, õppides üksteist nii palju kui teaduskonna mentorid ja külalislektorid.

Õppekava

  • 36 punkti kraadi lõpetamist
  • Kombinatsioon on-campus ja online õpet
  • Executive Master loendis *
  • Fall tarbimine ainult
  • 16 kuu jooksul lõpule
  • Executive Seminarid
  • Executive mentorlusprogrammist (üks mentor ühe õpilase kohta)
  • Registreerimine on see programm ei vasta täistööajaga nõuded F1 üliõpilase viisat.

Executive MS Tehnoloogia juhtimine on 16 kuu kommenteeritud formaadis programmi raamitud viis mitme päeva elukohti. Õppekava sisaldab nõutud või põhilisi kursusi; valikainete kursused viis tulipunkti: C-Level Management, Data Management ja Analytics, New Business Ventures, meelelahutus Technology Management, ja küberjulgeoleku; täidesaatva seminare; ja magistriõppe Project. Tegevused ajal elukohti ühendada otse teise programmi komponente. Kogu programmi kursuste toetab tipptasemel e-õppe platvorm, mille eesmärk on suurendada ja laiendada näost-näkku residentuuri kogemusi. Täielik osalemine on kriitiline kraadi lõpetamist.

Core kursused (nõutav kõigi õpilaste)

Vajalik või põhilisi kursusi pakkuda kõigile õpilastele, olenemata nende taustast, kellel on teadmised ja oskused tehnoloogia juhid peavad edu tänapäeva kiire tempo globaalses keskkonnas. Läbi uuring asjakohaseid teoreetilisi raamistikke, strateegiaid ja vahendeid, üliõpilastele omandada võime kaaluda tehnoloogia väljakutseid mitmekesine perspektiive. Case uuringud aitavad õpilastel kohaldavad neid teooriaid, strateegiaid ja vahendeid, et arendada lahendusi nende ees seisvate väljakutsetega oma tööstuse ja töökeskkond ja muutunud väga tõhus juhid.

Valikainete kursused

Valikained hulka kursuste eesmärk sõnaselgelt programmi tulipunkti. Õpilased võivad valida ka nendega seotud kursustel Ülikooli, mis võib aidata neil arendada oma erialast ja akadeemilist huve.

Mentor-Led Master Project

Magistritöö projekt näitab õpilaste oskust rakendada oma kursuste suunatud mingi tehnoloogiline lahendus põhineb ala keskenduda valitud õpilane - tavaliselt kujul toote või teenusega - keeruline, reaalse maailma äri väljakutse, eesmärgist või stsenaariumi. Unikaalne omadus MS programm ja see projekt on sidumist iga õpilane kommenteeritud mentor saadud programmi tohutu võrgustiku CIO ja tehnoloogia juhid. Matemaatika kinnitab õpilaste ettepanekud Magistriõpe Projekt esimesel õppeaega. Poolt "eelnõu" protsess, õpilased on siis sobitada mentor, kes on huvitatud õpilase projekti. Siis üks-ühele tööde kommenteeritud mentor üle 3 semestrit programmi arendab ja tugevdab idee projekti kava, mis lõpuks toota täielik ja täiesti kantav professionaalne vara. Magistritöö projektid põhinevad reaalse äritegevuse võimalusi või väljakutsed ja sageli keskendunud äri stsenaariumi õpilane teab firsthand enda töökogemust.

Executive Seminarid

Jooksul programmi ning koostöös programmi kogukond õppejõud, eakaaslaste ja tööstuse juhid, üliõpilaste teadustöö, arendada, testida ja täiustada oma Master Project lahendusi kolme järjestikuse akadeemilist mõttes, lõpetades kolm peatükki järjest: toote või teenust realiseerimine, strateegilise planeerimise ja turunduse ja operatsioonide juhtimine. Need online Executive Seminarid kastke üliõpilastele täiendavaid teadmisi praeguste suundumuste ja küsimuste kõrgetasemelise tehnoloogia juhtimine, õpetanud mitu juhendajate kes kõik on tööstuse eksperdid ühes programmi tulipunkti.

Pärast iga Executive Seminar, mentorid vaadata ja arutada edusamme Magistriõpe Projekt üliõpilase, pakkudes võimalust küsida nõu mis tahes aspekti projekti alates logistilist ärihuvid strateegiatele esitlus ja riigikaitse Projekti enne eksperdihinnangu. Iga õpilane peab "kaitsma" iga peatüki suu ees paneeli juhid.

Mentor Tegevused

Mentor läheneb ja critiques Master Project vaatenurgast kogenud juht, pakkudes ettevõtluse konteksti, praktiliste probleemide hoon lahendusi, raske oletusi, pakkudes juhiseid ja kontaktid ja ootuste. Kohtumised mentor simuleerida reaalse töötamise kogemus keerukaid lahendusi vanema kolleegi.

Hetkel Kursuste

Paljud kursused on tugevdatud interaktiivne online kogemusi, mis kasutab kooli uuenduslike kaugõppe platvormi. Üliõpilased ja õppejõud suhelda unikaalne sotsiaalne võrgustik funktsiooni võimalusi, et laiendada ja tugevdada mõju traditsioonilise õppe kogemusi. Kursused hõlmavad tavaliselt kombinatsioon live üritusi, asünkroonne kogukonna juhitud tegevuste ja iseõppimist. Online-osa ei asenda in-isik elukohti ja kursuste.

Elukohti

Residentuuri komponent on oluline osa õpilase arengut ja ettevalmistust karjääri juhina. Nägu-näkku istungid pakkuda grupi arutelusid ja debatte nii et õpilased saavad vaidlustada oma seisukohti ja kasu mitmekesisust ideid ajama oma kolleegidega. Õpilased pakuvad juurdepääsu kõrgematele IT juhid, kes esitavad tänapäeva probleemid elukutse. Kogemus võimaldab õpilastel hinnata oma arvamusi ja arendada uusi perspektiive oma juhtimisstiili. Elukohti pakkuda ka õpilastele võimaluse suhelda tööstuse juhid, tundma kaasõpilastega üle kogu maailma, ja ehitada elukestva võrgustiku vilistlaste, mentorite ja õppejõud programmi.

Viimati uuendatud September 2015

Teave kooli kohta

The School of Continuing Education offers master’s degree programs in emerging and cross-disciplinary fields, courses and certificates, Columbia Summer, programs for visiting domestic and internationa ... Loe edasi

The School of Continuing Education offers master’s degree programs in emerging and cross-disciplinary fields, courses and certificates, Columbia Summer, programs for visiting domestic and international students, and more. Näita vähem