Eesmärgid ja reguleerimisala

See kapten eesmärk on pakkuda ökonomeetrilise ja empiirilise analüüsi vahendid, mis on tugev oskusi kasutades suure andmekogumi, et täita sügav uuringuid laiemas piirkonnas majandust. Kas EEE M2 programm pakub esimese poolaasta tugeva koolituse microeconometrics, aegread, paneel andmemudelite, mitteparameetrilistel meetodeid, suured mõõtmed statistilisi vahendeid, programmeerimine ja andmebaasi haldamise süsteem. Aasta teisel poolel, üliõpilased taotleda nende koolituste teha empiirilisi uuringuid tööstuslik korraldus, rahanduse, avaliku korra hindamine, tervishoiu ja kindlustus, andmete analüüsi ja suured andmeid.

Kursused on õpetanud inglise keeles TSE õppejõud väljakujunenud rahvusvahelise maine ökonomeetria, empiiriline ökonoomika, tööstuslik korraldus ja rahandus hulgas. See koolitus on lõpetatud empiiriline projekti teinud kogu aasta jooksul on rühm õpilasi.

Kursused

Majandusteaduse ja empiirilise ökonoomika magistri kraadi omandamiseks peavad õpilased läbima kõik esimese semestri kursused ja teise semestri nelja kursused, mis vastavad 30 tunni pikkusele kursusele ja kas:

 • teevad internatuuri ettevõttes (avalik-õiguslikus või eraettevõttes), finantsasutus (pank, kindlustus), riigiasutus (konkurentsi või reguleeriv asutus) või uurimislabor ja kirjutavad internatuuri aruanne.
 • kirjuta magistritöö TSE teaduskonna juhtimisel.

Sissepääs

 • Sissepääs põhineb akadeemilise kvaliteedi. Bakalaureuse kraadi vähemalt 4 aastat kolledži või magistrikraadi nõutakse õppekava pidada kooskõlas programmi heaks kiitnud TSE valimiskomisjon.
 • Inglise keele oskus on ka vaja.

Märkus

Meie koolitused tuginevad matemaatika ja modelleerimise olulisele kasutamisele. Seetõttu on vajalik matemaatika hea omandamine. Magistriõpe 1. kursusele kandideerimiseks peavad üliõpilased omama bakalaureusekraadi majandusteaduses Applied Mathematics tunnustatud õppekavas, mida peetakse programmi vastavaks ja mille on heaks kiitnud TSE valimiskomisjon. Taotlemiseks magistri II kursusele peab üliõpilane omandama vähemalt nelja-aastase ülikooli või magistrikraadi.

Taotlemise protsess

1. toiming: looge oma rakendusfail line: eCandidations

2. samm: laadige alla, printige ja saatke taotlusfail kõik vajalikud dokumendid enne tähtaega.

Nõutavad dokumendid:

 • Jätka (CV)
 • kaaskiri
 • ametlikud ärakirjad
 • ametlik diplom
 • Inglise keele sertifitseerimine TOEFL
 • IELTS või Cambridge täiendõpe (C1-tase kui Euroopa viide)
 • Graduate Record Examination skoor (GRE)
 • 2 soovituskirja (magistriõpe - 1. aasta) 3 soovituskirja (kohaldatakse magistri teisele õppeaastale) - akadeemilised on sobivamad kui professionaalsed

posti teel:

Toulouse'i majandusülikool - TSE Université Toulouse 1 Capitole Agnès SIRVEN - MA 102 Tootmine des Tabacs 21 allée de Brienne 31015 Toulouse cedex 6

3. samm: järgige oma taotlus olekut reaalajas: eCandidations

4. samm: vastused edastatakse märtsikuu keskpaigaks.

5. samm: kui olete valinud, on teil oma nõusoleku kinnitamiseks nädal.

6. etapp: registreerimisformaalsused ja maksmine toimub juulis.

Õppemaksud

5500 € + Registreerimistasud: umbes 250 € + Tudengite sotsiaalkindlustus (tervishoid): umbes 200 €. Aadress: 21 Allée de Brienne - 31000 Toulouse

Finantsabi

Mõned Masteri stipendiumid ja tasudest vabastamine antakse magistrantidele vastavalt akadeemilisele, geograafilisele või individuaalsele kriteeriumile.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 7 kursust Toulouse School Of Economics TSEis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
5,500 EUR
Õppemaks: 5500 € + Registreerimistasud: umbes 250 € + Õppijate sotsiaalkindlustus (tervishoid): umbes 200 €
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date