Master ajus ja kognitiivsed

Üldine

Programmi kirjeldus

MA Aju ja Cognition

Üks suurimaid väljakutseid teaduses on selgitada inimmõistuse. Tänu tulekuga revolutsiooniline aju-uuringute meetodeid, suuri edusamme käitumuslikud teadus-tehnikaid ja uskumatu leidlikkust paljud teadlased, kognitiivsed ja närvi teadused on leida viise, kuidas paremini läheneda sellele probleemile. Magistriõppesse Aju ja Cognition juhendab õpilasi viimane ja kõige põnevam leiud toonud vastastikmõju kognitiivse teadus- ja aju-uuringute, mööbli neid teoreetilisi ja praktilisi vahendeid aktiivselt osalema selles huvitavas ettevõttes.

Tuum magistriõppekava koosneb uurimisrühmade juures UPF Keskus Aju ja Cognition (CBC). Need rühmad on suunatud tuntud teadlased sellistes valdkondades nagu arvutilingvistika neuroteadus, kognitiivne neuroteadus, psühholingvistika, nägemine, meeleelundite taju, inimarengu ja võrdleva tunnetust. Õpilased seega kokku puutuda käimasolevate uurimisprojektide CBC ja integreeritakse üheks peamiseks teadustöö read, kus nad läbi algupäraseid teadusuuringuid nende lõplik projekt.

Eesmärgid

Selle eesmärk magistriõppekava on pakkuda teadusuuringutele suunatud koolitust erinevate põhiõiguste domeenid kognitiivne neuroteadus. Programmi teaduskonna peamine eesmärk on anda õpilastele koolitust nad peavad mõistma, kuidas teaduslik küsimus on teema eksperimentide kognitiivse neuroteaduse ja kuidas neid teostada selle uurimistöö.

Kes see on?

Magistriõppe programm pakub huvi psühholoogid, filosoofid, MDS, bioloogid, lingvistid, matemaatikud ja füüsikud soovivad jätkata karjääri uurimise põnev küsimus, kuidas suhet vaimu ja aju võimaldab kognitiivseid funktsioone. Kuigi programm on seega eriti sobiv üliõpilastele, kes soovivad olla koolitatud teadustööd teha kognitiivse neuroteaduse on soovitav lisaks üksikisikutele, kes otsivad rikastada oma karjääri saamisega tugeva aluse kognitiivne neuroteadus. Arvestades selle uurimistöö orienteeritus tase selle ühe aasta magistriõppes vastab teisel aastal kaks aastat magistriõppes teistes rahvusvahelistes programmides. Õpilased, kes on huvitatud programmi, kuid ei ole piisavalt krediiti registreeruda teise aasta meister tuleks pöörduda koordinaator täiendavat infot.

Struktuur ja sisu

Programm on korraldatud kolmes osas ja koosneb kokku 26 kohustusliku õppeainena krediiti, 7 teadus seminar krediiti ja 27-krediidi lõplik uurimisprojekti. Sõltuvalt nende individuaalse õppekava, õpilased võivad olla kohustatud võtma esialgse kursused põhitõdesid aju ja tunnetuse ja statistika. Õppeained katab olulised teemad ühtseks teadmisi ja koolitust. Õpilased julgustatakse olema võimalikult ulatuslikult kaasatud käimasolevates originaal teadusprojektide ja on aktiivsed osalejad seminaride valduses CBC'deks uurimisrühmade nende peamine huvitavas valdkonnas. Need seminarid on kus uurimisrühmade arutada hiljutist lahendamata teaduslike artikleid, esitada tehtud edusamme käimasolevad teadusuuringute projektid ja kriitiliselt analüüsima teiste teadlastega. Õpilased peavad täitma originaal uurimisprojekti järelevalve all üks õppejõud, et teostada CBC laborites või eelneval kokkuleppel, teise uurimisrühm UPF.

Karjäärivõimalused

Lõpetajad see magistriõppekava on hästi positsioneeritud, et siseneda PhD programmi Kognitiivse neuroteaduse või seotud valdkonnas ja liituda teiste hispaania või rahvusvaheliste uurimisrühmade (UPF enda).

Saadaval rajatised

Center for Brain ja Cognition on 300m2 state-of-the-art labori ruumi varustatud toad täiskasvanud käitumis- ja psühhofüüsikaliste uuringud, toad imiku teadus, EEG / ERP salvestuseks täiskasvanutele ja väikelastele, neuronavigated TMS, silmade järgijaid täiskasvanu ja laps uurimis-, katse- seaded võrdleva taju, kokkulepped pildistamine keskused pakuvad juurdepääsu MRI skaneerimisvõimalused, 24 sõlme arvutuslikke klastri, ja spetsiaalne tehniline seminar luua spetsiaalsed eksperimentaalse seadistuse nõudlus.

Stipendiumid ja stipendiume

CBC pakub osalise õppemaksu toetused valitud rühm õpilasi põhineb saavutustel. Number ja täpne kogus neid toetusi sõltub olemasolevatest vahenditest.

Vastuvõtutingimused

Selleks, et olla lubatud Aju ja Cognition - MSc Kandidaadid peavad esitama järgmised dokumendid:

 • Official bakalaureuse kraadi / diplom (bakalaureusekraad, kraad tsiviilehituse või arhitektuuri, tehnilise ja tehnilise arhitekti diplomid, või, kui tegemist on välisriigi kraad, mis on samaväärne kvalifikatsioon poolt akrediteeritud kõrgkool). Lisaks Ametlik akadeemiline õiend koos keskmise hindega ülikooli päritolu. Kraadi mistahes akadeemilise eriala vastu ei võeta.
 • Curriculum Vitae inglise keeles.
 • Motivatsioonikiri inglise keeles, milles kandidaadi ootused ja huvi osaleda magistriõppekava (600-800 sõna).
 • Kaks soovituskirja saata otse kohtunike poolt hea tundmine kandidaat.
 • Tõend inglise keele (tase B2)
 • Isikutunnistus või pass.

TÄIENDAV DOKUMENDID

 • Täiendav akadeemilise koolituse valdkondades, mis on seotud magistri programmi.
 • Teadustöö kogemus.
 • Töökogemus tahes seotud valdkondades magistriõppekava.

Lisaks valimiskomisjoni osakond võib otsustada intervjuu kandidaat.

Bakalaureuse kraad / diplom ja akadeemiline õiend

Kui olete oma bakalaureusekraad kui olete saatnud oma taotluse, peate saatma meile järgmised dokumendid:

 • Koopia oma bakalaureuse kraad / diplom või sertifitseerimise / tõend määral lõpetamist.
 • Koopia oma täidetud ametlik bakalaureuse ärakirja.

Siiski, kui te ei ole veel lõpetanud oma bakalaureuse õpinguid taotluse esitamisel, peate esitama meile järgmised dokumendid:

 • Allkirjastatud kinnitus, et aste saadakse enne algust magistriõppesse PDF dokument
 • Koopia ajutise bakalaureuse ärakirja.

Inglise

Pea meeles, et selleks, et edukalt õpib, esitada ametlik ingliskeelne tõend on oluline sissepääs nõue. Ainult taotlejatele, kelle emakeel on inglise ei pea pre¬sent inglise tunnistus. Ametlikud tulemused tuleb saata otse uurides institutsioon kooli sisseastumise osakond ning vastama nõutud minimaalse punktisumma: - TOEFL CBT:> 235 - TOEFL PBT:> 575 - TOEFL IBT:> 100 - CAE: C1 - IELTS:> 6.5 Taotlejal, kes on taotlemise ajal, ikka ei oma ametlikku inglise tunnistus või kes on saamise protsessi tuleb lisada selle teabe nende vastuvõtu rakendusi. Taotlejad, kes on lõpetanud täis bakalaureusekraadi inglise keelt ülikoolis peab esitama kirjalikud tõendid, et õppekeeleks oli õpingute inglise keeles.

Viimati uuendatud Detsember 2016

Teave kooli kohta

Its international orientation is one of the distinguishing features of UPF, a university with "its feet in Barcelona and its head in the world". This international projection has been recognised by th ... Loe edasi

Its international orientation is one of the distinguishing features of UPF, a university with "its feet in Barcelona and its head in the world". This international projection has been recognised by the Spanish Ministry of Education through the International Campus of Excellence seal (2010) and is backed up by the UPF's distinguished position in international rankings as one of the top Spanish universities... Näita vähem