Master Anglofoonilised uuringud

Üldine

Programmi kirjeldus

Master Anglofoonilised Studies

Magistriõpe õppekava Phone Anglo Studies on kahe aasta programm, mis arendab ja süvendab omandatud teadmisi varasemates uuringutes. See interdistsiplinaarne programm on mõeldud nelja semestri õppekava. Õppekeel on inglise keel.

Magistriõppes lõpetajad omandada teadmisi valitud ingliskeelsetes riikides. Nad tunnevad rahvusvaheliste suhete, kultuurilise ja ajaloolise ühendusi ja eristav tegelikkust eriti inglise keelt kõnelevates riikides. Nad mõistavad ühiskonnas nende riikide kui ka nende sise- ja välissuhted.


Magistriõpe lõpetajad on väga tarvitatav valdkonnas

  • avalik haldus, nimelt kultuuriministeeriumid ja välisminister
  • rahvusvaheliste organisatsioonide ja asutuste, sealhulgas diplomaatilisi esindusi nii inglise keelt kõnelevates riikides ja ELi institutsioonide
  • rahvusvahelised ettevõtted
  • nõuandvat organit
  • meedia
  • heategevusorganisatsioone ja mittetulundusühingud
  • turism


Magistriõpe ka valmistab õpilasi ette professionaalse karjääri teadus- ja õppetöö. Ta rõhutab arendada omandatud teadmisi bakalaureuse kraadi (ajalugu, politoloogia, rahvusvaheliste suhete ja kirjandus). Lõpetajad magistrikraadi omandada põhjalikud teadmised Anglofoonilised uuringud interdistsiplinaarne eriala, keskendudes rahvusvaheliste suhete, inglise keele kirjanduse, kultuuri ja ühiskonna inglise keelt kõnelevates riikides. Nad on suurepärased suuline ja kirjalik inglise (C1 + / C2).

Programm annab õpilastele erinevaid kursusi õpetatakse teadlased, kes osalevad aktiivselt akadeemiline kogukond. Kursused keskenduda kultuurilised, poliitilised ja sotsiaalset arengut USA ja Suurbritannia. Käigus oma õpinguid, õpilased arutavad laiemas kontekstis teiste inglise keelt kõnelevates riikides ja nende roll maailmas (Kanada, Austraalia ja inglise keelt kõnelevates riikides Aasias ja Aafrikas).


Vastuvõtutingimused

Taotlejal peab olema bakalaureusekraad ja põhjalikud teadmised inglise keeles, inglise keeles kirjandust, ja faktid ja arvud anglo-ameerika kultuuri ja elu. Sest sissepääs nii täistööajaga ja osalise tööajaga kujul Anglofoonilised Studies, järgmised osad sisseastumiseksam tuleb edukalt läbinud:

Suulise intervjuu testib taotleja suutlikkust kasutada inglise saavutada mõtestatud suhtlemist ja säilitada ühtne vool keeles ühes ütlus või üle string lausungeid. Piisavalt algtase Inglise peab olema B2 + / C1 meisterlikkust vastavalt Euroopa ühise raamdokument keeleõppe (Euroopa keeleõppe raamdokumendi). Kõnekeeles tootmise, peab taotleja olema võimeline esitama selgelt ja üksikasjalikult keerulisi teemasid integreerida alateemaks, arendades eelkõige punktid ja ümardamisest teha kokkuvõtet.

Uuring lõpuleviimine

Et lõpetada magistrikraad, õpilased peavad vastama ettenähtud õppeplaani ja edukalt läbida magistriõppe Final riigieksam. Lõpliku riigieksam koosneb järgmistest osadest:

  • kaitse magistri väitekirja
  • eksamiks antud teema valdkonnas ingliskeelsetes riikides praeguses rahvusvahelises süsteemis
  • eksamiks antud teema kultuuri, kirjanduse ja kunsti inglise keelt kõnelevates riikides

Osakoormusega õpe

Osalise tööajaga õppevorm on rakendatud MUP abil intensiivne rühmatööd, mis toimus tavaliselt neli kuni viis korda semestris ainult reede pärastlõunal ja laupäeval. Lisaks sellele on õpilastel võimalus kavandada individuaalseid konsultatsioone õppejõud ajal tööaega. MUP elektroonikasüsteemide avaldada õppematerjale, st tuum muidugi materjalide ja vajaliku täiendava teabe iseõppimist. MUP kasutab kõige kaasaegsemaid õppemeetodeid, sh e-õppe ja see võimaldab õpilastel tutvuda erinevate elektrooniliste andmebaaside (nt JSTOR, EBSCO) ilma lisatasudeta.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Metropolitan University Prague (MUP) ranks among the oldest and largest private universities in the Czech Republic. The steady influx of applicants interested in studying at Metropolitan University Pr ... Loe edasi

Metropolitan University Prague (MUP) ranks among the oldest and largest private universities in the Czech Republic. The steady influx of applicants interested in studying at Metropolitan University Prague attests to its reputation of afirst-rate educational institution. MUP provides education to approximately 6000 students. Since its establishment in 2001, the University offers study programmes in the area of international territorial relations, legal specialisations, and international economic relations in both full-time and part-time forms of study in Czech as well as English. MUP operates in Prague and in three regional centres in Pilsen, Liberec, and Hradec Králové. Näita vähem