Master Artistic Direction ja graafiline disain

Üldine

Programmi kirjeldus

Tänapäeva maailma pildi kujunemine seab projekti üleüldise visiooni. Arvutitööriistade kiirendamine on radikaalselt muutnud kujutiste tootmisahelat, mis ei ole enam usaldatud kunstilisele juhile, siis loomingule ja lõpuks esinejale, vaid ühele ja samale vastutavale isikule. Lisaks tuginevad kaubamärgid või institutsioonid pidevalt muutuvatele sõnumite kestusele, märkidele, koodidele, režiimidele.

Selle töö evolutsiooniline ja kiire aspekt eeldab noort professionaalset eklektilist vaimu, kiiret intuitsiooni, loovust, mis on avatud kontseptuaalsetele ja ametlikele algatustele . Selle ettevalmistamiseks esitavad õpilased alates kolmandast aastast oma tööd koolide välisekspertidest ja õpetajatest koosnevatele žüriidele.

Teie kunstilise juhi koolitus

Õpilane peab täna koolitama samal ajal konkreetseid tehnikaid, iga väljendusviisi, võimet kujutada, reisida ühelt domeenilt teisele, meele ja mõistmise kiirusele, intellektuaalne liikuvus, lai kultuur ja eelkõige vajadus pideva teabe järele.

Olulised omadused on professionaalses elus osalemine, võime kinnitada avatud loovust, võtta kontseptuaalseid algatusi, panna projekti intelligentsus, kohanduda igat liiki juhtumitega. Samal ajal, kui ta töötab vajalike teadmiste omandamiseks, on Charpentier Akadeemia eriti tähelepanelik, et valmistada õpilasi ette selle mõtteolukorra kujundamiseks. Ainuüksi see võimaldab neil tõeliselt tegutseda selle muutuse keskmes ja selles liikuvas maailmas.

Erasmus

Tänu meie paljudele partnerlustele saavad kõik meie õpilased välismaale minna. Charpentieri Akadeemia on Erasmuse harta 2014-2020 omanik, stipendium antakse üliõpilastele, kes soovivad jätkata õpinguid või teha internatuuri Euroopas.

Vahetusüliõpilastena kaetakse õppemaksu tasumine vastuvõtvale asutusele. Võimalus leida teisi võimalusi töötamiseks või õppimiseks, õppida võõrkeelt täielikus keelekümbluses ja saada suurem avatus.

Partnerkoolid

 • Saksamaa: FH Aachen
 • Bulgaaria: Veliko Turnovo St. Cyril ja St. Methodius University
 • Hispaania: Madrid ja Barcelona IED Istituto Europeo di Design
 • Iirimaa: Griffith College Dublin
 • Itaalia: IUAV Veneetsia ja loominguline akadeemia, Milano
 • Ameerika Ühendriigid: Cornelli ülikool, Ithaca, New York
 • India: maailma disainiülikool, Sonipat, Haryana
 • Mehhiko: Universidad de Monterrey
 • San Marino Vabariik: San Marino Universita degli Studi della Repella.

Praktika

Praktika on täielikult integreeritud õppekavasse. Need on kooli ja ettevõtte vahelise kokkuleppe objektiks. Nende hindamine aitab kaasa terminalieksamite tunnustamisele ja sellele kehtivad täpsed hankemenetlused; nad reageerivad õppeperioodidele ja eksperimenteerimisele.

Need on kolmanda aasta lõpus kohustuslikud ja neid juhendab õpetaja (juhendamine, CV, raamat, praktika uuring).

Nende perioodide põhieesmärk on kraadiõppe tsükli jooksul omandatud erialase ja tehnilise praktika sobitamine. Nende eesmärk on hõlbustada üliõpilaste integreerumist töömaailma ja viia sageli esimese töökoha juurde . Tänu Erasmuse hartale võib praktika olla võimalus välismaale sukeldumiseks.

Teie kunstilise juhi pealkiri

Charpentier Akadeemia poolt esitatud kunstilise juhi pealkiri on registreeritud riiklikus kutsekvalifikatsioonide kataloogis LEVEL I NSF kood 320V. Lisaks sellele tunnustab kooli ADC (Association Design Council).

Sinu tulevane töö, võimaluste paljusus

Visuaalset suhtlust iseloomustab vähem konkreetne elukutse kui rakenduste tähtkuju ja oskuste mitmekülgsus. Kunstiline juht, graafiline disainer, illustraator, kunsti ostja, reklaam, veebidisainer ja nii erinevates valdkondades nagu ajakirjandus, kirjastamine, audiovisuaalne, kultuur, kaubandus või institutsioon, on see peaaegu uus töökoht, kus kõige tähtsam on asjade visioon: analüüsida, mõista, luua. Seetõttu on pedagoogika aluseks võime liikuda ühest kontseptsioonist teise, meele liikumise ja loomise teostamine.

Hinnad 2019

Tasud

Maksetingimused

 • Esimene makse: registreerimisvormi deponeerimise ajal 1,800 eurot (8-päevase taganemise õigusjärgne hilinemine)
 • 2. osamakse: 50% saldost hiljemalt 1. juulil.

Saldo: hiljemalt 1. novembril.

Välisüliõpilastele tasutakse kõik õppemaksud (sissemakse) 1. juuliks.

Registreerimise tingimused

1. aasta

Õpilased on mures

 • Bakalaureusekraadi omanikud või lõplike klasside tase või veel kutseõppeasutustes.
 • Välismaalased, kellel on bakalaureusekraadiga samaväärne diplom või spetsialiseeritud kunsti- või rakenduskunst.
 • Välisüliõpilased peavad esitama TCF-il (või samaväärsel) saadud tulemused.

Sissepääsumenetlus

Kohtumisi saab teha telefonil 01 43 54 31 12 motiveerivaks intervjuuks, mille käigus esitate kunstilise raamatu isikliku töö kohta, elulookirjelduse (juba läbitud õppekava) ja kaaskirja.

Kuna see esimene aasta nõuab, et igale õpilasele pöörataks erilist tähelepanu, ei tohi õpilaste arv ületada kindlat numbrit clausust. See on nende registreerimiste vastuvõtmise järjekord, mis sel tasemel kehtivad kuni edutamise koosseisu sulgemiseni.

2. / 3. / 4. / 5. aasta

Õpilased on mures

 • Riiklikest, piirkondlikest või kohalikest kunstikoolidest, tarbekunstikoolidest, ülikooli, avaliku või erasektori koolituskeskuste eriosadest jne.
 • Euroopa või välismaiste institutsioonide käest ja 60 ECTS ainepunkti.
 • Välisüliõpilased peavad esitama TCF-il (või samaväärsel) saadud tulemused.

Sissepääsumenetlus

Hoolduse kuupäeva määramine toimub telefoni teel aadressil 01 43 54 31 12. Toimiku koosseis edastatakse kohtumiste tegemisel. Selle intervjuu lõpus, kui see on soodne, pakutakse välja samaväärsuse komisjoni kuupäev.

Samaväärsuse komisjon

See asutus, mis koosneb õppejõudude ja administratsiooni esindajatest, uurib kandidaadi kogu toimikut, otsustab ja teeb hariduskomisjonile ettepaneku või taotluse edasilükkamise.

Viimati uuendatud juuni 2019

Teave kooli kohta

Choisir l’ Académie Charpentier c’est choisir d’étudier dans l’une des meilleures écoles d’arts appliqués grâce à la reconnaissance par l’Etat au niveau I de ses titres RNCP d’Architecte d’intérieur e ... Loe edasi

Choisir l’ Académie Charpentier c’est choisir d’étudier dans l’une des meilleures écoles d’arts appliqués grâce à la reconnaissance par l’Etat au niveau I de ses titres RNCP d’Architecte d’intérieur et de Directeur (trace) artistique. Näita vähem
Île-de-France