• Uuringud Kestus (aastat) 1,5 aastat
 • Uuring pealkiri: Graduate teoloogiadiplomi
 • Pealkiri Uuringud Tase: Master (2 Cycle Studies)
 • Õppekeel: Kreeka
 • Protsessi Uuringud: Full / osaline käimist
 • Minimaalne Autorid: 36
 • Minimaalne Euroopa ainepunkti (ECTS): 90

programmi kirjeldus

eesmärgid

 1. Et pakkuda kvaliteetset kraadiõppe vaimulike ja ilmikute teoloogid, samuti õpetajad, sest usuõpetuse õpetatakse algharidus, teadlased ja lõpetajate humanitaar- ja sotsiaalteaduste ja teiste erialade ülikooli lõpetanud, kes soovivad süvendada ja arendada interdistsiplinaarset koolitust kaasaegse õppe raames õigeusu teoloogia.
 2. Uurida roll kristluse tänapäeva maailmas, ajalooline ja teoloogiline vundament, teoste suur kirikuisade ja suhted õigeusu koos teiste konfessioonide ja religioonide. Erilist rõhku on kristliku hariduse, meedia ja mil moel teoreetilised seisukohad võivad parandada pedagoogilist praktikat.

Uuringu käigus:

 1. Uuritud domeeni Eksegetiikan, kiriklik ajaloost üldiselt ja kiriku ajalugu Küprose, Kreeka, Balkani, Venemaa ja patriarhaatide eriti, samuti sektori Pedagoogiline, haridusfilosoofia Christian Education ja multimeedia .
 2. Uuring patristliku ja hagiographical Studies valdkonnas patristliku kirjanduse ja teoloogia, teoste põhjal Suure kirikuisade ja pühakute Epiphanius Küprose Neophytos suletud.
 3. Rõhutatakse ka Pastoral Teoloogia, et teha kindlaks, eriti vaimulike ja ilmikute, pastoraalne, katehheetilisele ja misjonitöö kirik, kuigi läbivaatamise Kaasaegne sotsioloogia ja eetika, sotsiaalse, eetilise, bioeetika ja ökoloogilise probleemid. Samaaegselt teadus- laiendab uurimisele, mineviku ja kaasaegse religiooni voolab, pöörates erilist tähelepanu Islam ja religioonide vahelist dialoogi küsimustes.
 4. Õppis dogmaatiline õpetus õigeusu kirik, mis puudutab muu-õigeusu ja muu-Christian dialooge. Uurida Normaalne ja kiriklik seadus, suhetest kiriku ja riigi, seoses olemasoleva põhiseaduse raames, ning kaasaegset Katastatiki Seadusandlus Kirikud Küprose ja Kreeka.

Uuringud on lõpule väitekirja, mis on eelduseks, et saada magistrikraad teoloogia. Küsimusi diplomaatiliste ja doktoriõppe töö saadud tulemuste kohta Keskus usuteaduskonna ja kultuuri (KETHP) osakonna.

Teoloogia ja kultuur Research Center (KETHP)

Department of teoloogia ja Kultuuri University of Nicosia arvab seisukorras tema uurimisprogrammi, mis ühendab teiste teaduskeskuste, haridusasutused või või teadustööd Küpros ja välismaal.

Uurimiskeskus Teoloogia ja kultuur (KETHP) eesmärk on toota ja edendada teadusuuringute riiklike ja rahvusvaheliste ulatus, mis aitavad kaasa teaduse ja praktiliste vajaduste kiriku ja riigi, samuti vastastikuse mõistmise ja inimestevaheline suhtlemine mitmekultuurilises ühiskonnas nagu Küprosel.

KETHP on all kõrge järelevalve püha piiskop Kykkos ja Tillyria Mr. Nikiforos. Osana sellest koostööd, õpilased on juurdepääs spetsialiseeritud raamatukogu ja oma teiste teadusprogrammide Studies Centre of Kykkos klooster.

Programmi pakutakse ja kursuste meetod, mis täielikult või osaliselt käimist.

karjäärivõimalused

Pealkirjad aspirantuur (Master) ja doktorikraad (PhD) Department of Curriculum teoloogia ja Kultuuri University of Nicosia on tunnustanud pädev osakonnad Küprose kreeka ja Vabariigi ja sedakaudu Euroopa Liidu liikmesriikides.

Seega, kellel on eespool nimetatud Patendiameti:

 • Neil on võime jälgida teaduse uurimiskeskuste või akadeemilise karjääri ülikoolide, avaliku ja erasektori, Küpros, Kreeka ja üldisemalt välismaal.
 • Nad võivad tegeleda ja töötada sellega seotud valdkondades metropolide kirik Küpros, Kreeka ja teised õigeusu kirikud, või määratakse esindajate ja nõustajate need kirikud interorthodox, interchurch ja religioonide vahelist dialoogi.
 • Neid saab kasutada Tourist Offices, juhendid või spetsialiseeritud partneritega, edendamine Religioossed Turism Küprosel ja Kreekas
 • Neil on ka võimalus töötada hariduse või mõjutamist rännanud omodoxon välismaal.

Edasiõppimisvõimaluse

Lõpetajad programm saab tunnistada kolmanda tsükli uuringud (PhD)

õpitulemuste

Pärast edukat lõpetamist programmi õpilased:

 1. Gain põhjalikud teadmised aluspõhimõtteid ja ajaloolised juured religioonide ja küsimusi, mis on keskmes tänapäeva teoloogilised uurimistöö ja praktika.
 2. Neil on üldine nägemus ja arusaam kristlike ja mitte-kristlikku usku ja nendevaheline dialoog.
 3. Nad mõistavad rolli religiooni ja kiriku moraalne, sotsiaalne, kultuuriline ja keskkonnaprobleemid meie aja.
 4. Neil on võime moodustavad pedagoogilise lähenemise suhtes kristliku kasvatuse sobivad kultuuriliselt mitmekesises keskkonnas.
 5. Nad uurimistööd ja kirjalikult diskursuste teoloogilise küsimusi ja on võimalus kasutada allikaid ja kriitiline kaemus vastava kirjanduse.
Programmi õpetamise keel:
 • Kreeka
University of Nicosia

Vaata veel 28 kursust University of Nicosiais »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
Contact school
Duration
3 semestrit
Osakoormus
Päevane õpe
Price
13,590 EUR
Deadline
Contact school
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
Contact school
End Date
Contact school
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Contact school

Contact school

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Contact school
End Date
Contact school