Master arvuti rakendusi

Üldine

Saadaval 7 asukohta

Programmi kirjeldus

Programmi eesmärk on koolitada õpilasi saada tarkvara spetsialistid. Kursus on suunatud teadmiste ja oskuste arendamise kõigis valdkondades arvuti rakendusi. See kursus eesmärk on rahuldada kasvavat vajadust programmeerijad asjakohane esitada IKT stsenaariumi.

Olulisemad aspektid

  • Õppekava on hästi tasakaalustatud särituse teoreetiliste ja praktiliste aspektide inseneri praktikas.
  • Õpilased on õpetanud kombinatsiooni abil loengud, õpetused ja laboris klassid.
  • Harjutamine insenerid on kutsutud loenguid mitmesugustel teemadel kõigis etappides käigus.
  • Külastused on paigutatud korrapäraselt erinevates tööstusharudes kasuks õpilastele.
  • Lisaks pakuvad up-to-date tehnilisi oskusi kõrgelt kvalifitseeritud töötajad, sõbralik ja toetav keskkond on ette nähtud üliõpilastele.

Kursuse eesmärgiks

  • Jagada põhialuste programmeerimine paradigma Asja tuum seotud meetodite rakendamisel ehitus ja korrashoid.
  • Et õpetada õpilasi uusima eriotstarbeline tarkvara ja tehnoloogia vastu taotluse projekteerimise, arendamise ja testimise.

Sobivus

  • Kandidaadid järgmine kvalifikatsioon on otseselt lubatud 2. aasta (kolmas semester) kuue semestri MCA programm:
  • Iga bakalaureuse teaduse või kohaldada kraadiga kolm aastat kestnud Computer Applications või Computer Science või Information Technology või muud arvuti seotud valdkondades.
  • Post Graduate Diploma in Computer taotlemine lõpetanud 3-aastase Õppekava

Aktuaalset

Tech-Savvy tarkvara spetsialistid lõpetamist selle kursuse kindlasti olema asetatud rakenduse disainer, arendaja, testija ja tarkvara insener / tehnokraatlik ülemine piir lipulaev ettevõtted Post-lõpetajad on võimelised aitama kiiresti heaolu ettevõtte IT ja informatiivsete vara. Alati on suur nõudlus arvutiprogrammide post lõpetajate India üle kogu maailma.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Hindustan College of Engineering, started in the year 1985, was conferred the "University Status" by University Grants Commission (UGC), Government of India, Under Section 3 of UGC Act 1956 from the a ... Loe edasi

Hindustan College of Engineering, started in the year 1985, was conferred the "University Status" by University Grants Commission (UGC), Government of India, Under Section 3 of UGC Act 1956 from the academic year 2008-09 and under the name HITS (Hindustan Institute of Technology and Science). Näita vähem
Chennai , Chennai , Delhi , Coimbatore , Muscat , Colombo , Kochi + 6 Rohkem Vähem