Master arvutiteadus

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Western Illinois University, kraadiõppe infotehnoloogia pakub põnevaid võimalus töötada koos õppejõud oma teadustöö tehisintellekti; arhitektuur, andmebaas, graafika, tekst, võrgustike ja süsteemide disain. Sul on ka võimalik juurde pääseda erinevaid arvuti riistvara ja parim praegune tarkvara.

Meie eesmärgid magistriõppesse arvutiteadus on pakkuda teadmisi, mida on vaja jätkata karjääri teadus-ja kaubandusasjades keskkondades ja annab teile võime kursis meie dünaamiline ja kiiresti muutuvas valdkonnas. Meie lõpetajad on õnnestunud Ph.D. programme, tööstus teaduslaborid, riist-ja tarkvara projekteerimine ning kesk-ja kõrgema taseme juhtimise erinevaid ettevõtteid.

Nõuded

Kui üliõpilane ei ole vaja parandavat infotehnoloogia kursuste, kokku 33 semester tundi on vaja magistrikraadi informaatikas. Seal on 18 tundi nõutav põhilisi kursusi operatsioonisüsteemid, andmebaasid, tehisintellekt, võrgu, arvuti arhitektuuri ja arvutigraafika.

Ülejäänud tundi valmivad võttes sügavus kursused samades valdkondades, lõputöö kirjutamiseks ja / või täitmiseks kaubik suunatud projekti.

On kolm paindlikku võimalust täites oma magistrikraadi informaatikas at WIU: kõik kursuste valik, äriprojekt orienteeritud valik ja traditsiooniline teadus-põhise väitekirja valik. Igas, siis võtab kursused, et rõhutada projekte, meeskonnatöö ja baasteadmisi arvuti.

Lõputöö kava

Lõputöö kava nõuab 27 tundi kursuste ja kuus tundi teadusuuringuid. Lõputöö on ametlik dokument, milles kirjeldatakse teadusuuringute ja valmistatakse vastavalt nõuetele School of Graduate Studies.

Projekti kava

Projekti plaan näeb ette 30 tundi kursuste ja kolm tundi suunatud uurimistöö. Lõpliku kirjaliku aruande uurimisprojekti on vaja.

Kõik kursuste kava

Kõik kursuste plaan näeb ette 33 tundi kursuste.

Õppemaks

  • In-riik: 317,31 $ per krediidi tund - Out-of-riik: 634,62 $ ühe krediidi tund
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The College of Business and Technology strives for quality and continuous improvement in all of its endeavors, and its actions

The College of Business and Technology strives for quality and continuous improvement in all of its endeavors, and its actions Näita vähem
Macomb , Bettendorf + 1 Rohkem Vähem