Master Banking and Finance (MBF)

Üldine

Programmi kirjeldus

CESTE panganduse ja rahanduse magistrikraad on mõeldud spetsialistidele, kes soovivad arendada finantssektoris professionaalset karjääri ning ettevõtete ja organisatsioonide finantsosakonda üldiselt.

Programmi üks silmapaistvamaid omadusi on see, et see annab õpilastele võimaluse valmistuda EFPA (Euroopa Finantsplaneerimise Assotsiatsioon) prestiižse EFA ™ sertifikaadi (Euroopa finantsnõustaja) teenimiseks ja annab neile hea võimaluse teenida FRM® (Financial Risk Manager) sertifikaat GARP-lt (Global Association of Risk Professionals). CESTE on EFPA ja GARP akrediteeritud koolituskeskus.

Veel üks eriti huvitav väljakutse CESTEis on see, et ta on tulnud osalema CFA Instituudi teadusuuringute väljakutsel, mis on ainulaadne võimalus valitud õpilaste rühmale, kes soovivad õppida tööstuse juhtide kogemustest ja konkureerida teiste õpilastega, kes õpivad mõned parimad finantsprogrammid maailmas.

Magistriõpe panganduses ja rahanduses on suunatud ülikoolide ja ärikoolide kraadiõppuritele, kes soovivad arendada oma kutsealast karjääri selles valdkonnas. See on kättesaadav ka üle 25-aastastele, kellel ei ole kõrgharidust ja kes suudavad tõestada, et neil on ettevõtluses usaldusväärne ja samaväärne kogemus.

Programm keskendub kutseoskuste arendamisele, mida tänapäeval nõutakse finants- ja pangandussektoris ning ettevõtte finantsarvestuse valdkonnas. Ettevõtted nõuavad professionaalide nägemust ettevõtlusest, mis mõistab hästi finantstoode ja nende maksustamist ning kes suudavad töötada meeskonna osana ja tunnustada klienti.

Lühidalt öeldes on tegemist uue programmiga, millel on tulevikuvisioon, kus konkreetsed teadmised on sama olulised kui sotsiaalsed ja juhtimisoskused. Programm on suunatud nii noortele, kes soovivad saada jalgsi finantssektori ukses, kui ka neile, kes hiljuti oma institutsioonidesse liitusid ja kes peavad laiendama oma pangandus- ja rahandusalaseid teadmisi. Samuti on see suunatud inimestele, kes soovivad luua professionaalse karjääri ärirahanduse valdkonnas.

109460_pexels-photo-1451448.jpegrawpixel.com / Pexels

Kes see on?

 • Ülikoolide ja ärikoolide doktorandid (soovitavalt koos sotsiaalteaduste ja / või alaealiste majandus- ja finantsvaldkonnas)
 • Pangandussektori ja ettevõtete finantsosakonna spetsialistid.

Eesmärgid

Selle programmi eesmärk on, et õpilane saab tugeva aluse teadmistele ja pädevustele, et nad saaksid oma karjääri arendada kahel viisil:

 • Ühest küljest on finantsasutustes mitmekülgne koolitus, mis on suunatud erapanganduse keskkondadele; nii era- kui ka ettevõtete pangandus.
 • Teisest küljest, erafirmade finantsosakondades, pöörates erilist tähelepanu investeeringute ja eelarve haldamise funktsioonidele, kuid mitmekülgse haridusega kooskõlas finantsjuhtimise globaliseerumisega.
 • Programmi eesmärk on koolitada õpilasi lühikese aja jooksul saama vastutustunde ettevõtetes ja asutustes.

Üldeesmärk on kehtestatud järgmistel konkreetsetel viisidel:

 • Mõistmise funktsiooni ja praktilise rakendamise pangatoodete ja finantsturgudel.
 • Ettevõtte finantsjuhtimise kontseptsioonide ja vahendite mõistmine.
 • Õpilaste koolitamine finants- ja pangandusjuhtimise tehnikates ja stsenaariumides .
 • Juhtimis- ja halduspädevuste ja -võimete arendamine , mida ettevõtted ja finantsüksused nõuavad tänapäeval.

Sisu

Programmi sisu on struktureeritud 5 moodulisse ja sisaldab kõike alates põhimaterjalist, mis on oluline kogu programmi vastuvõtmiseks kogemuste ja juhtimisjuhtumite ning klientide nõustamise kohta.

Õpilasi õpetatakse kolmekordsel viisil, mis hõlmab teoreetilist arusaamist ja praktilist mõistmist organisatsiooni rahanduse, finantsteenuste ja toodete valdkonnas ning lähenemist kliendile ja turule.

Samamoodi töötame koos õpilastega välja professionaalse pädevuse kliendi ja organisatsioonide juhtimiseks ja nõustamiseks nii klassiruumis kui ka reaalses elus, kui nad on oma praktika (tööpõhine õpe) lõpuleviimisel oma ettevõttes.

Samuti väärib märkimist, et õppekava sisaldab Euroopa Finantsplaneerimise Assotsiatsiooni (EFPA) EFA (European Financial Advisor) sertifikaadi sisu. Programm sisaldab spetsiaalset ettevalmistust selle sertifitseerimise eksamiks, mida üha enam nõutakse selle valdkonna töölevõtmise ajal ja mille jaoks CESTE on akrediteeritud koolituskeskus .

Professionaalne karjäär

CESTE-Escuela Internacional de Negocios'el on „Servicio de Desarrollo Profesionali” kaudu „Convenios de Colaboración” (koostöölepingud) praktika (tööpõhise õppe) edendamiseks nendes üliõpilastes, kes on osalenud panganduse ja rahanduse magistriõppes (MBF) Aragoni ärimaailma kõige olulisemates ettevõtetes, millest suur osa kuulub „Club de Empresas CESTE”.

Eesmärgiks on edendada CESTE üliõpilaste kohalolekut ettevõtetes, mille positsioonid arendavad oma kvaliteetset praktikat (tööpõhine õpe) ja millel on tulevikuväljavaated.

Ametlik Briti kraad

CESTE-s järgime Briti haridusmudelit vastavalt QAA standarditele (Ühendkuningriigi Kõrghariduse Kvaliteeditagamise Amet) ning seda jälgib Galesi Ülikool (Walesi Ülikool). See mudel juhib nii meie moodulite ja klasside projekteerimist ja renoveerimist kui ka meie haridusinnovatsiooni, otsides alati uusi õpetamisviise ja -meetodeid tõhusamalt.

Vastavalt Briti haridusmudelile on meie metoodika järgmine:

 • Dünaamiline ja pidevalt läbi vaadatud.
 • Uuenduslikud, rakendades viimaseid haridussuundi, nagu juhtimissimulatsioonid, disaini mõtlemine või rollimäng.
 • Praktiline, et meie õpilased saaksid arendada oma arusaama, protseduure ja tööstiile.
 • Isikupärastatud, väikeste gruppide keskel ja tähelepanelik iga õpilase võimeid ja unikaalsust.
 • Autentne isiklik kogemus, mis julgustab õpilasi oma suurimat potentsiaali arendama.
 • Kaasaegne, kasutades uusimaid metodoloogilisi suundumusi () ja praeguseid tehnoloogiaid ja nende võimalusi (iga õpilane saab tööriistana sülearvuti ja oma kraadiõppe programmi alguse).

109448_Metodologia.jpg

Üks meie eripära on võimalus võtta kakskeelsed klassid , täielikult inglise keeles laiale klassile. Samuti julgustatakse õpilasi esitama oma tööd ja projekte inglise keeles, mis on tänapäeval hädavajalik.

Spetsialiseerumise väli (d)

Pangandus ja rahandus

Pangandus ja rahandus on ärimaailmas ainulaadne sektor. Mõnedes teistes valdkondades on sellist ranget uurimistööd läbi viidud ning nii palju vahendeid ja praktilisi mudeleid on välja töötatud. See on põnev valdkond, mis muidugi mõjutab meie eluviisi. See osakond hõlmab nii finantseerimisasutuste tegevust kui ka eraettevõtete finantsosa toimimist.

Praktika ja professionaalne areng

Kõik meie üliõpilasprogrammid, nii bakalaureuseõppe kui ka magistriõppe programmid, sisaldavad võimalust kutsealase karjääri plaanide väljatöötamiseks õppeprotsessi käigus. Lisaks saate teha rahvusvahelise internatuuri, kui soovite.

Rahvusvahelised üliõpilased

Rahvusvaheliste üliõpilaste jaoks on vajalik, et esimesel kursusel registreeruks vähemalt 1 hispaania keele tase. Juhul, kui teil ei ole veel seda hispaania keelt, pakub ülikool võimalust registreerida intensiivne hispaania keele kursus, et saada nõutav sertifikaat. Kui õpilane on lõpetatud, on ta valmis läbima B2-tasemel eksami Euroopa keeleõppe raamdokumendist.

Kraadid

Ametlik Briti kraad

M A panganduses ja rahanduses

University of Wales

Titulación propia

M áster en Banca y Finanzas

CESTE, Escuela Internacional de Negocios

Euroopa diplomilisa võib lisada kraadile. See on dokument, mis lisatakse kraadile, mis tõendab üliõpilase koolitust, et mõista seda võrreldes Euroopa Liidu mõne teise liikmesriigi kraadidega vastavalt Euroopa ainepunktide ülekandmise ja kogumise süsteemile (ECTS).

Meie akrediteeringud

109423_Accreditations02.jpg

Viimati uuendatud Veebruar 2019

Teave kooli kohta

At CESTE, Escuela Internacional de Negocios, we offer you a different kind of educational model. For university students: official undergraduate and Master’s degrees framed by the best educational mod ... Loe edasi

At CESTE, Escuela Internacional de Negocios, we offer you a different kind of educational model. For university students: official undergraduate and Master’s degrees framed by the best educational model in the world—the British. For professionals and executives: important and prestigious certifications, executive programmes and coaching services for you to overcome the next challenge in your professional career. Näita vähem