Master Corporate Media (MA)

Üldine

Programmi kirjeldus

Osalise tööajaga õpingud keskendudes ettevõtte kommunikatsioonidele, turundusele ja PR-ile

Veebileht ja ettevõtte blog, kliendiajakiri ja sotsiaalmeediakanalid, trükireklaamid ja veebipõhised bännerid - ettevõtte kommunikatsioon, avalikud suhted ja turundus on sama keerukad kui täna keerulised valdkonnad. Selleks, et meelitada kliente ja tarbijaid oma brändi edukaks kujundamiseks ja pikaajaliste kliendisuhete loomiseks, peavad ettevõtted ja muud organisatsioonid viima kõik oma kommunikatsioonipüüdlused kooskõlla. Korporatiivse kirjastamise ja traditsiooniliste avalike suhete töö nõuab korrapärast sisuturunduse strateegiat, mis ideaalis kasutab brändi jutuvestust. Kliendid saavad sellisel viisil läheneda erinevates kontaktpunktides ja kogu oma kliendireisi ajal. Leipzig School of Media (LSoM) eriala meedias (endine ettevõtte kirjastamine) pakub kommunikatsiooni- ja turundusosakondade spetsialistidele vajalikke oskusi, et neid väljakutseid lahendada digiteerimise ajal kolme semestri jooksul.

Sihtrühm ja programmi sisu

Erakorraline magistriprogramm Corporate Media on suunatud kõigile, kes suhtleb ettevõtetes, ühendustes, erakondades ja haldusasutustes, asutustes ja meediatööstuse kommunikatsiooni-, PR- ja turundustalitustes ning eelkõige ettevõtte kirjastamise, sisuturunduse ja avalike suhete valdkondades kanda. Praktiline ja akadeemiliselt usaldusväärne, edastatakse õppekavas vajalikud teadmised järgmistes teemades ja töövaldkondades:

  • Avalike suhete, avalike suhete ja integreeritud side,
  • Turundus, brändi juhtimine ja brändi juhtimine;
  • Ettevõtte kirjastamine, sisuturundus ja brändi jutustamine,
  • Meediumijuhtimine, meediumisain ja meediatoodang
  • Ajakirjanike metoodika, projektijuhtimine ja tootearendus.

Graafiline ülevaade õppe sisu kohta, milles on seotud vastavate ametlike moodulite kirjeldused, leiate moodulitest | Programmi sisu.

Leipzigi Ülikooli magistrikraad

Programm on Leipzig School of Media ja Leipzigi Ülikooli ühine pakkumine. Osalejad õpivad LSoMis kolme semestri jooksul. Leipzigi Ülikool annab rahvusvaheliselt tunnustatud akadeemilise kraadi "Master of Arts" ja magistrikraadi tunnistuse. Õppur annab õiguse doktorikraadile. Leipzigi ülikooli veebilehel leiate ka ametlikud õppetunnid, st õppe- ja eksamieeskirjad ning suutlikkuse hindamine.

Lisakutseõpe

Magistriõpe loetakse erakorraliseks pakkumiseks. Kord kuus osalevad üliõpilased Leipzigis asuvas meelelahutuskeskuses Villa Ida klassiruumis toimuvatel istungitel kolmel järjestikusel päeval (tavaliselt neljapäevast laupäevani). Näost-näkku kohtumiste vahelisel ajal jätkatakse üliõpilaste tööd. Sellisel viisil saab praktikas kohe praktiseerida. Eneseuringute puhul toetatakse üliõpilasi veebikeskuse kaudu, mis pakub e-õppe võimalust. LSoMi kogu õpetamis- ja õppimisprotsess põhineb terviklikul segatud õpikontseptsioonil, et kasutada ära näost-näkku õpetamise ja eneseõppe integreerimise eeliseid. Loe rohkem kursuse kohta.

Õppekava lõpetanud portree

Christian Schmidt on edukalt lõpetanud Corporate Media'i kraadiõppe programmi. Lugege tema portreed pealkirjaga "Ettevõtte meedia: kirg küsimus - allveelaevaametnik kommunikatsiooni professionaaliks."

Kas sisu turundus, kommunikatsioonimõisted või sotsiaalmeedia on avalike suhete valdkonnas - magistritöö teemad magistriõppes Corporate Media katavad kogu kutsealast. Sellel lehel leiate mitmed magistritööd.

Kuidas lõpetasid teised lõpetajad pärast lõpetamist? Milliseid karjäärivõimalusi olete võtnud? Ja: kas uuring õnnestus? Magistriprogrammi Corporate Media esimene, seejärel Corporate Publishing, rääkis meile, kuidas nende karjäärid arenesid pärast lõpetamist.

Tutvuge õppeprogrammi Corporate Media nõukojaga.

Tasud, rahastamine ja stipendiumid

Master-programmi Corporate Media õppemaks on 5500 eurot semestri kohta. Kokkuvõttes on kolme semestri uuringu kulud 16 500 eurot.

Mittetulundusühinguna ei kavatse LSoM kasumit teenida. Õppemaksud lähevad otse õpetamisele ja tagavad tuntud õppejõududele teaduse ja praktika. Siia kuuluvad ka eksamite ja õppematerjalide kulud.

Meie teeninduspiirkonnas oleme kogunud ulatuslikku teavet meie pakkumiste rahastamise kohta. Muuhulgas anname üliõpilastele varajase linditasu 10%, kui nad kohaldavad LSoM-i märtsi lõpuks ja allkirjastavad oma õppelepingu aprilli lõpuks. Õppemaksud on ka käibemaksust vabastatud.

LSoM kirjutab regulaarselt stipendiume, mõnikord koostöös partneritega. Selliste pakkumiste õigeaegseks saamiseks lugege meie e-posti uudiskirja või külastage regulaarselt LSoMi veebisaiti või sotsiaalmeedia kanaleid.

Uuringute alustamine, vastuvõtu nõuded ja taotlus

Ettevõtte meedia kraadiõpe algab igal aastal talve semestri jaoks. Taotlejad peavad vastama järgmistele sisenemise nõuetele:

  • lõpetanud ülikoolikraadi vähemalt kuue semestri jooksul
  • Tõend töökogemuse kohta, mis on tavaliselt alla ühe aasta
  • kui mitte-emakeelena kõneleja: piisav, see on tõestatav, teadmised saksa keelt

Õppekohtade arv aastas on 15, et tagada optimaalne järelevalve ja õpetamise kvaliteet. LSoM aktsepteerib taotlusi igal ajal. Leiad infot vajalike taotlusdokumentide, sobivustesti ja lepingu sõlmimise ning taotlemise vormi kohta.

Kas me oleme teie huvi äratanud?

Seejärel võtke meiega igal ajal ühendust. Meil on hea meel teile nõu anda. Loomulikult võite programmi külalisena õppida ka külalisena. Meil on hea meel korraldada individuaalne kohtupäev teiega Media Campus Villa Ida Leipzigis.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Gemeinnützige Gesellschaft für akademische Weiterbildung.

Gemeinnützige Gesellschaft für akademische Weiterbildung. Näita vähem