Master Crossmedia Management (M.Sc.)

Üldine

Programmi kirjeldus

Osalise tööajaga uuringud keskenduvad veebitehnoloogiatele, meediatehnoloogiale ja e-kaubandusele

Pole kahtlust, tulevik on digitaalne. Digitaalareng on juba ammu kõikidest sektoritest ja elualast püüdnud. E-äri või info- ja kommunikatsioonitehnoloogia kasvav kasutamine on kõige olulisem kasvutendent ja samal ajal suurim väljakutse paljudele ettevõtetele. E-kaubandus muutub kõigi väärtusahelate lahutamatuks osaks. See areng mõjutab tööprotsesse, samuti tootmist, turustamist ja müüki. Selline areng on eriti mõjutanud meediumimüüjaid, kirjastajaid ja agentuure. Nad peavad levitama oma digitaalset sisu (kaasaegsemat sisu) paljudes kanalites ja kohandama oma teenusepakkumisi pidevalt uutele nõuetele. Muutuste juhtimiseks vajavad igasugused meedia- ja tehnoloogiafirmad tungivalt spetsialiste, kes suudavad projekteerida, arendada ja turustada digitaalseid projekte. Neid spetsialiste koolitatakse Leipzig School of Media (endine Crossmedia Publishing või Content and Media Engineering) magistriprogrammi Crossmedia Management.

Sihtrühm ja programmi sisu

Professionaalse magistriõppe programm Crossmedia Management on suunatud meediaettevõtete, kirjastajate ja agentuuride ning vabakutseliste meediatöötajate, kes töötavad meedia disainis, meediaseisundis ja meediatootmises, turunduses ja müügis või kommunikatsioonis / PR / avalike suhete ja digitaalse juhtimise valdkonnas, huvitatud isikutega. Täidate ülesandeid või soovite perspektiive kohtuda. Uuring annab praktilisi ja samal ajal akadeemiliselt ülesehitustööde ja -teemadega seotud vajalikud oskused ja oskused:

  • E-äri ja e-kaubandus
  • Veebitehnoloogia ja veebitehnoloogia
  • Sisuhalduse ja teadmiste juhtimine
  • mitmesuguse meediumisisu tootmine, sisu redigeerimine ja sisu levitamine
  • Audio ja videotehnika.

Graafiline ülevaade õppe sisu kohta, milles on seotud vastavate ametlike moodulite kirjeldused, leiate moodulitest | Programmi sisu.

Magistriõpe Leipzigi rakenduskõrgkoolist

Programm on Leipzig School of Media ja Leipzig School of Media rakenduskõrgkooli (HTLK Leipzig) ja Leipzig School of Media Ülikooli ühine pakkumine. Osalejad õpivad LSoMis neli semestrit. HTWK Leipzig annab rahvusvaheliselt tunnustatud akadeemilise kraadi "Magistriõpe" ja ka magistrikraadi. HTWK Leipzigi veebisaidil leiate ka ametlikud õppetunnid, st õppe- ja eksamireeglid ning suutlikkuse hindamine.

Lisakutseõpe

Magistriõpe loetakse erakorraliseks pakkumiseks. Kord kuus osalevad üliõpilased Leipzigis asuvas meelelahutuskeskuses Villa Ida klassiruumis toimuvatel istungitel kolmel järjestikusel päeval (tavaliselt neljapäevast laupäevani). Näost-näkku kohtumiste vahelisel ajal jätkatakse üliõpilaste tööd. Sellisel viisil saab praktikas kohe praktiseerida. Iseseisva õppe puhul toetatakse üliõpilasi veebikeskkonna kaudu, mis pakub e-õppe võimalust. LSoMi kogu õpetamis- ja õppimisprotsess põhineb ulatuslikul segatud õpikontseptsioonil, et kasutada ära näost-näkku ja eneseõppe integreerimise eeliseid. Loe rohkem kursuse kohta.

Õppekava lõpetanud portree

Nadine Michel on edukalt läbinud Mastermedi programmi Crossmedia Management. Pealkirjaga "Minu õpingute kaudu tunnen ma metoodiliselt ja tehniliselt ettevalmistatud", räägib ta oma kogemustest ja mainib viis peamist põhjust õppimiseks.

LSoM alumisteja Norbert Weiß on edukalt läbinud ka Crossmedia Management kraadi programmi. Digitaalse turunduse ja konversioonide optimeerimise ülevaade pakub nüüd oma kogemusi rahvusvahelise tehnoloogiagrupi meeskonnajuhina.

Kasutaja osalemine Web 2.0-s, e-õppe portaali väljatöötamine või seletusfilmide eelised - magistritöö magistritöös Crossmedia Management hõlmab mitmeid teemasid. Sellel lehel leiate mitmed magistritööd.

Kuidas lõpetasid teised lõpetajad pärast lõpetamist? Milliseid karjäärivõimalusi olete võtnud? Ja: kas uuring õnnestus? Lõpetajad kraadi programm on meile öelnud, kuidas nende karjäär arenenud pärast lõpetamist.

Tasud, rahastamine ja stipendiumid

Magistriõpe Crossmedia Management õppemaks on 3000 eurot semestri kohta. Kokku on nelja semestri uuringu kulud kokku 12 000 eurot.

Mittetulundusühinguna ei kavatse LSoM kasumit teenida. Õppemaksud lähevad otse õpetamisele ja tagavad tuntud õppejõududele teaduse ja praktika. Siia kuuluvad ka eksamite ja õppematerjalide kulud.

Meie teeninduspiirkonnas oleme kogunud ulatuslikku teavet meie pakkumiste rahastamise kohta. Muuhulgas anname üliõpilastele varajase linditasu 10%, kui nad kohaldavad LSoM-i märtsi lõpuks ja allkirjastavad oma õppelepingu aprilli lõpuks. Õppemaksud on ka käibemaksust vabastatud.

LSoM kirjutab regulaarselt stipendiume, mõnikord koostöös partneritega. Selliste pakkumiste õigeaegseks saamiseks lugege meie e-posti uudiskirja või külastage regulaarselt LSoMi veebisaiti või sotsiaalmeedia kanaleid.

Uuringute alustamine, vastuvõtu nõuded ja taotlus

Loomulikult alustab Crossmedia Management igal talvisemester igal aastal.

Taotlejad peavad vastama järgmistele sisenemise nõuetele:

  • lõpetanud ülikoolikraadi vähemalt kuue semestri jooksul
  • Tõend töökogemuse kohta, mis on tavaliselt alla ühe aasta
  • kui mitte-emakeelena kõneleja: piisav, see on tõestatav, teadmised saksa keelt

Õppekohtade arv aastas on 15, et tagada optimaalne järelevalve ja õpetamise kvaliteet.

LSoM aktsepteerib taotlusi igal ajal. Leiad infot vajalike taotlusdokumentide, sobivustesti ja lepingu sõlmimise kohta ning taotluse vormi taotluslehelt.

Kas me oleme teie huvi äratanud?

Seejärel võtke meiega igal ajal ühendust. Meil on hea meel teile nõu anda. Loomulikult võite programmi külalisena õppida ka külalisena. Meil on hea meel korraldada individuaalne kohtupäev teiega Media Campus Villa Ida Leipzigis.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Gemeinnützige Gesellschaft für akademische Weiterbildung.

Gemeinnützige Gesellschaft für akademische Weiterbildung. Näita vähem