päise kaudu

M. SC./M. ENGG. Elektri- ja elektroonikaseadmed Engineering

Kaasaegne elektroonika, side- ja elektriliinide, nagu näiteks mobiiltelefonide, digi TV, Internet, traadita võrgu ja nanotehnoloogia toovad revolutsiooni äri ja inimeste elus. Globaalne majandus sõltub üha enam kiiret andmete ja teisi digitaalseid andmeid võrkude ühendamiseks arvutid ja muu digitaalse seadmeid üle maailma. Kõiki aspekte äri, teadus- ja arendustegevuse tootmine, turustamine ja müük, kasu kiire areng sellist tehnoloogiat. Pidev edusammud tehnoloogia suurendada meie sotsiaalset elu, meelelahutuse ja hariduse andes meedia surve ja takistusteta ühenduvust seadmete vahel.

Eesmärk aste on pakkuda õpilastele hästi informeeritud ja tasakaalustatud elektroonilised / telekommunikatsiooni / elektrisüsteemi inseneri vahendid, et lahendada reaalses maailmas probleeme. Õpilased tuleb õpetada teadus metoodikat nii, et nad võivad aidata luua uusi ideid. Nõuded IEEE ja õppekavade Põhja-Ameerika ja Euroopa ülikoolide ja instituutide on võetud arvesse projekteerimisel käigus.

Struktuur magistrikraadi elektroonika ja elektrotehnika

Kursused vaja magistrikraadi elektroonika ja elektrotehnika suurte Telekommunikatsiooni / Elektroonika / Power System koosneb peamiselt elektroonika / telekommunikatsioon / elektrisüsteemi põhilisi kursusi, valikainete ja projekti / lõputöö. Iga õpilane on kohustatud edukalt läbima vähemalt 36 krediidi tundi vähemalt CGPA 2.65 out of 4 lõpetaja. Üliõpilane võib ka täielik vabatahtlik mitte-krediidi Praktika käigus. Kestus internatuuri saab maksimaalselt 8 nädalat. Üliõpilane võib olla vajalik ka võtta parandus ja täiendavate mitte-krediidi kursused parandada õpioskuste, esitlemist ja suhtlemisoskus.

Minimaalne kestus M. Sc ../ M.Engg. Programm on tavaliselt kolm semestrit. Maksimaalne kestus lõpetada programm on viie aasta jooksul alates esimesest riiki sisenemise programmi. Täiskohaga õpilased peavad registreerima vähemalt 9 krediidi tundi ja maksimaalselt 15 krediidi tundi semestris. Osalise tööajaga üliõpilane võib registreerida kuni 6 krediidi tundi muidugi igal semestril.

Krediidi levitused M.Sc./M.Engg. Kraadiga elektrotehnika ja elektroonika on järgmised:

M.Sc. elektri- ja elektroonikaseadmed Engineering

 • Kursused = 18 krediiti
 • Doktoritöö = 18 krediiti

M.Engg. elektri- ja elektroonikaseadmed Engineering

 • Kursused = 30 krediiti
 • Projekti = 6 krediiti

Üliõpilased M.Sc./M.Engg. elektri- ja elektroonikaseadmed Engineering peamiste telekommunikatsioonisüsteemide ja elektroonika või Power System võtma minimaalselt kolm põhilisi kursusi suurte ala ja kolm valikainete kursused muidugi valdkondades väljaspool ala suur.

Õpilased kavatseb teha suuri telekommunikatsioonisüsteemide võtab vähemalt kolm põhilist kursused järgmiste õppeainete loetelu võtab vähemalt kolm valikainete kursused mitme muidugi valdkondades väljaspool ala Telecommunication:

 1. EEE 510: signaalid, süsteemid ja stohhastiline (3 AP)
 2. EEE 511: Cellular Mobile Communication (3 AP)
 3. EEE 512: telekommunikatsiooni ülekandeseadmete Technologies (3 AP)
 4. EEE 513: Communication Services Networks (3 AP)
 5. EEE 514: Optiline sidesüsteem (3 AP)
 6. EEE 520: Advanced digitaalse side (3 AP)

Õpilased kavatseb teha suuri Elektroonika võtab vähemalt kolm põhilist kursused järgmiste õppeainete loetelu võtab vähemalt kolm valikainete kursused mitme muidugi valdkondades väljaspool ala Electronics:

 1. EEE 510: signaalid, süsteemid ja stohhastiline (3 AP)
 2. EEE 540: Advanced Pooljuhtseadmed (3 AP)
 3. EEE 541: Advanced VLSI Design (3 AP)
 4. EEE 542: Advanced Digital Signal Processing (3 AP)
 5. EEE 543: Võimsus pooljuhtkiibis ja seadmed (3 AP)
 6. EEE 550: Advanced CMOS tehnoloogia (3 AP)

Õpilased kavatseb teha suur Power System võtab vähemalt kolm põhilist kursused järgmiste õppeainete loetelu võtab vähemalt kolm valikainete kursused mitme muidugi valdkondades väljaspool ala toitesüsteem:

 1. EEE 560: Optimeerimine Power System Operation (3 AP)
 2. EEE 561: Advanced Protective releed (3 AP)
 3. EEE 562: Power System Stabiilsus (3 AP)
 4. EEE 563: Power System planeerimine (3 AP)
 5. EEE 564: Advanced Machine Design (3 AP)
 6. EEE 574: Modern kontrolli teooria (3 AP)

Õpilased kavatseb teha M.Engg. kraadi suur Telekommunikatsiooni / Elektroonika / Power System võtab veel neli kursust oma kolm põhilist ja kolm valikainete kursused.

Lõputöö / Project

Lisaks edukat lõpetamist muidugi töötab iga õpilane esitab lõputöö / projekti tema / tema teadustöö, mis vastavad nõuetele nagu allpool.

Iga kandidaat, esitades väitekirja / projekti osalise täitmise nõuete kraadi, peavad ilmuma suulise eksami, kuupäeva või kuupäevad poolt määratud õppetooli juhataja ning vastama kontrollijad, et ta / ta on võimeline ja arukalt rakendades selle uurimistöö tulemusi, et probleemide lahendamisele, ettevõtja iseseisva töö ning ka tõendama piisavad teadmised, mis on seotud teooria ja tehnika, mida kasutatakse tema / tema teadustöö.

Vastuvõtmise kriteeriumid

Õpilane peab olema B.Sc. elektri- ja elektroonikaseadmed Engineering / Elektrotehnika / Electronic and Telecommunication Engineering / Electronic ja Side Engineering või samaväärse kraadi seotud valdkondades. Õpilased võttes B.Sc. kraadi Computer Science / Computer Science and Engineering on vaja võtta mitmeid bakalaureuse eelduseks kursuste loetletud allpool. Mitmed kursused võib loobuda, kui kandidaat on juba lõpetatud samaväärne kursused. Üliõpilane peab olema vähemalt CGPA 2.50 out of 4 või vähemalt teise klassi B.Sc.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 13 kursust BRAC Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
3 semestrit
Osakoormus
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi