Master elektrotehnika

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Master in Electrical Engineering

Department of Electrical Engineering asutati koolitada teadlasi, kes on hädavajalik, et saavutada arenenud riikide seisundi Korea elektroonikatööstuses. Osakonna eesmärgid on õpetada tipptasemel õpilaste ja uurimistööd, mis on kooskõlas eesmärkidega, mille jaoks POSTECH loodi: toetades intensiivset uurimistööd väike arv valige õpilastele. Samuti püüab täita riikliku poliitika eesmärke, mille eesmärk on muuta Koreast globaalselt konkurentsivõimeline, tehnoloogiamahukate majandusele.

Haridus on keskendunud erinevaid baasuuring ja veeretada teadmisi elektroonika- ja elektrotehnika. Department of Electrical Engineering õnnestub sünteesida hariduse sisus nagu elektroonika, kontrolli ja meetme insener, arvuti insener, elektroonilise side inseneri, elektromagnetiline laine insener ja elektroonilise materjali inseneri.

Põhivaldkondades teaduse ja hariduse osakonna Elektrotehnika sisaldama kontrolli ja jõuelektroonika, side ja signaalitöötluse, arvuti insener, electromagnetics ja mikrolaine insener, tahkes olekus ja kvant elektroonika ja integraallülitused ja SOC disain.

Department of Electrical Engineering asutati märtsis 1987, samal ajal, kui avati POSTECH. Osakonna praegu koolitus 186 üliõpilast ja 303 kraadiõppurid, kes töötavad MS, Ph. d. või kombineeritud magistri- ja doktorikraadi. Saabuva uustulnukat esindavad top 1% Korea keskkooli lõpetajate ja kraadiõppurid on silmapaistva akadeemilise arvestust heli taustaga teadus. Õpilased on paigutatud juhendamisel ja eestkoste 32 professorit, kelle volitusi oli teenitud maineka institutsioonide Korea ja välismaal. Õpilased on varustatud maailmatasemel teadustöö keskkonda ja suurepärase seadmed. Seetõttu õpilased on haritud, et olla maailma juhtivatest suurepärase tausta teooria ja praktilised oskused.

Iga professor teostab sõltumatu uurimistöö toetab Korea valitsusasutuste, sealhulgas teadmistepõhise majanduse ministeeriumi, Haridus-, teadus ja tehnoloogia, ja National Research Foundation Korea ja mitmete erafirmade, sealhulgas Samsung, LG, POSCO ja Hynix , aktiivne koostöö valdkonnas. Uurimistöö eelarve osakonna 2008. aastal oli umbes voni 11,3 miljardi ja on kasvanud järjepidevalt igal aastal.

Aastate jooksul on õppejõud osakonna teinud koostööd suurte uurimisasutuste, sealhulgas LG Display Technology Research Center toetab LG Electronics, Center for Broadband OFDM Mobile Access toetab teadmistepõhise majanduse ministeeriumi, terase töötlemine Automation Research Center toetab POSCO ja National Center for Nano Technology toetab teadmistepõhise majanduse ministeeriumi. Enamik õppejõude on osalenud Brain Korea 21 ja maailmatasemel ülikooli projekte, mis on valitsuse poolt rahastatud projekte, mille eesmärgiks on kasvatada kõrge kvalifikatsiooniga tööjõudu.

Viimati uuendatud veebr 2017

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega