Pärast esimese tsükli uuringud (litsents), Master "Energiatõhusus hoone süsteemid," lisab EEITB insenerid oskused, põhjalikke teadmisi võtmevaldkondades teadus arenenud meie teaduskonna: energiatarbega hoonete, Comfort siseruumides, käitumist tehnosüsteemide (ventilatsioon, küte, jahutus, pakkekoht õhu, elektri-, valgustus-, kanalisatsioon, automaatne juhtimine, akustika, õhusaaste ja filtreerimise süsteemid, taastuvad energiaallikad). Kursused põhinevad teemasid nagu:

  • Täpsem tehniline termodünaamika (kokkusurutavad gaasi dünaamika, pöördumatu termodünaamika Piiratud kiirus, ebakonventsionaalne energiasüsteemide)
  • vedeliku mehaanika (piirikihis turbulentsi, CFD)
  • Elektrisüsteemid (teoreetilise elektrotehnika, energiasüsteemide mööduv ja mitte-siinuseline korda)
  • numbriline modelleerimine ja simuleerimine käitumist seadmete ja rajatiste süsteeme,
  • eksperimentaalset kontrolli meetodid rajatiste käitamise süsteemid
  • keeruliste süsteemide tehnilise juhtimise,
  • taastuvate ja tõhus energia,
  • materjalid, "smart" ja -süsteemid kasutatakse hoonetes väga madala energiatarbega,
  • võimu teeniva tulemuslikkuse hindamise meetodeid paigaldus süsteemid (audit ja ehitiste energiatõhususe sertifitseerimise).

Enamik kursusi Magistriõpe on suunatud töö või praktilise töö. Viimane pool on eraldatud arengut väitekirja lõputöö ja praktilise paigutused.

Oskusi ja tööalast karjääri

Lõpus Masters õpilased lihtsalt arendada karjääri alusuuringute (modelleerimine ja simuleerimine) või eksperimentaalsed uuringud - tsiviilehitus, activitées muutunud väga hästi ka taotletud projekti insenerid, kontrolli insenerid ja eksperdid. Praktilised oskused on saadud ka paremat tööd kokkupanemisrajatised disain (süsteemide kõigi keerukusega) või operatsioonisüsteemide tänapäevased vahendid ja tehnilised teadmised tegevus.

Põhjalikke teadmisi toimimist rajatis süsteemid annab võimaluse hinnata olemasolevate süsteemide (tehnilise kontrolli poolt auditi ja energiatõhususe sertifitseerimise ja funktsionaalne diagnostika), ennetada käitumist hoonete ja nende süsteemide ning ka realiseerida oma efektiivne kasutamine. Numbrilist simulatsiooni läbi tõhus infotehnoloogia ja ka eksperimentaalne teadus töötatud spetsiaalselt ümber mitteinvasiivse liikuvad laborid kvaliteetne haridus Nende punkti uuring tehnikaid.

diplom

Diplom Kõrghariduse Rumeenia Avalik saadud domeeni "Teenused Constructions (Civil Engineering)" on ametlikult reconu kõigis ELi liikmesriikides. Lisaks Master "Energiatõhusus hoone süsteemid (EPIC) on alates õppeaastast 2016-2017, umbes kaks kraadi programmi läbi University of La Rochelle (ULR) , rääkimata Master Ehitus Tehnika, IB-GI3ER muidugi. Kokkulepe kahe ülikooli (UTCB ja ULR) ühtlustatakse kahe programmi ja ka õpetajate ja õpilaste vahetust. Õpilased (ULR + UTCB) kasu vahetusprogrammi saavad kaks kraadi (edaspidi igal ülikooli magistrikraadiga).

VASTUVÕTT

Võetakse ülikooli lõpetajate bakalaureusekraad. vastuvõtu keskmine = 0,7 Intervjuu Märkus 0.3 keskmine litsentsimise eksami

2

kesklinna Bukarest, Rumeenia Athenaeum.

3

Laboratory of hüdraulika, puhur atmosfääri piirikihis.

4

Pompidou keskus Pariisis. Insener rajatiste moodsa arhitektuuri.

Programmi õpetamise keel:
  • Prantsuse

Vaata veel 1 kursust Technical University of Civil Engineering Bucharestis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
2,700 EUR
Vaba Euroopa Liidu, Moldova ja Rumeenia
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date