ettevõtlus

Järjest enam leiab tunnustust asjaolu, et väikeste ja noorte ettevõtmisi moodustavad majanduskasvu ja ettevõtluse olla oluline innovatsiooni allikas. In Ettevõtluse spetsialiseerumine, näeme ettevõtlikkuse protsesside loomise ja kasutamise võimalusi teel uusi kombinatsioone ressursside viib uute (sotsiaalsete, ühiskondlike ja majanduslike) väärtuses. Loovus mängib võtmerolli neid protsesse. Uurime ettevõtliku protsesside kõigis kontekstides, kus need esinevad: Uute ettevõtete kui ka olemasolevate (nii suured ja väikesed) ja institutsioonilise kontekstiga. Õpid hindama keerukus ja väljakutsed on seotud väga rahuldust ettevõtlustegevuse kõikvõimalike ettevõtete ja asutuste ning isegi kaugemale: ettevõtlikkuse elustiili.

õppekava


Master 's programmi Ettevõtlus on ühiskraad programmi University of Amsterdamis ja Vrije Universiteit Amsterdam. Kursused manustada kaks teaduskonda Science. Lõpetajad saavad diplomi akrediteeritud nii ülikoolides. Programm on väärt 60 krediiti, kestab ühe aasta ja on jagatud 6 perioodidel. Sinu peamine eesmärk perioodidel 1 ja 2 (september kuni detsember) saab omandada teadmisi oluliste teemade ja teooriate seotud ettevõtluse, nii et teil on hästi ette valmistatud, valides oma magistritöö teema. Ajavahemikul 3 (jaanuar) me siis endiselt esitada ülevaate vastavate uuringute meetodeid. Ajavahemikul 4 (veebruar-märts), siis kirjutada teadustöö ettepanekut oma magistritöö, valige sobiv uurimismeetodeid tegeleda oma konkreetse teadusuuringute küsimustele ja rongi kohaldatav teadustöö oskusi. Ka periood 4, me kaevuma sügavamale mõiste ettevõtluse protsessi, kus rõhuasetus õpib ettevõtliku praktikas ja arendada oma loovust ja kujutlusvõimet. Ajavahemikul 5. (aprill-mai), mida viib läbi oma teadusuuringuid ja sul on võimalus võtta vabatahtlik muidugi või tegeleda praktiliste projekti. Ajavahemikul 6. (juunis), siis kirjutate oma magistritöö.

Karjäärivõimalused


Kui olete läbinud kõik komponendid magistriõppes, siis tiitli Master of Science in Entrepreneurship ühine VU-UVA magistrikraadi. See aste on rahvusvaheliselt tunnustatud.

Nagu lõpetanud, siis on põhjalikud teadmised maailma ettevõtluse ja siis edasi arenenud oma ettevõtluspädevused. Valmib see Master spetsialiseerumine minna, et saada:

 • asutajate / omanike oma ettevõtteid
 • ettevõtlikud oma käitumist: ennetavalt, uuenduslik ja julge tegutsemine
 • sotsiaalsete ettevõtjate: ühiskondlike probleemide lahendamisse ning algatati sotsiaalseid muutusi
 • "Intrapreneurs"
 • juhid, mille eesmärk on luua ettevõtluskultuuri
 • konsultandid on spetsialiseerunud nõustamine ettevõtjad


Enamik meie õpilased ei käivitu oma ettevõtmistes kohe pärast kooli lõpetamist. Enamik neist esialgu soovivad omandada rohkem töökogemus. Õnneks neid, rohkem ja rohkem ettevõtteid otsivad "Ettevõtliku töötajate, annab meie lõpetajate selge eelis tööturul. Last but not least, see programm võib panna sind rada saada doktorikraadi saamas ettevõtluse uurija või muul viisil jätkata akadeemilist karjääri.

Sissepääs ja kohaldamine


On ranged vastuvõtmise kriteeriumid. Need määrab Sisseastujale Board, kes otsustab ka üksikuid taotlusi. Nõuded on jagatud Meistrite spetsialiseerumine erinõuded ja üldnõuded. Palun lugege neid nii hoolikalt:

Konkreetsed vastuvõtu nõuded magistriõppesse ärijuhtimise:

 • Taotlejad, kes on saanud bakalaureusekraadi ärijuhtimise, majanduse või ökonomeetria ja Operations Research at Vrije Universiteit Amsterdam on lubatud automaatselt magistriõppes
 • Taotlejad vähemalt bakalaureuse kraadi teine ​​akrediteeritud ülikool on vastuvõetavad, kui nad on spetsialiseerumine Business Administration, mille tunnistajaks põhjalikud teadmised standard kirjanduse kirjeldatud allpool (või selle ekvivalent)
 • Taotlejad vähemalt VU bakalaureusekraad muid erialasid saab lubatud kapten, kuid sõltuvalt nende tase neil tuleb võtta täiendavaid kursuste vähemalt 30 ainepunkti. Sellisel juhul oma programmi kulub vähemalt poolteist aastat


Standard kirjandus: vastavalt spetsialiseerumisele omal valikul õpilased on eeldatavalt olema tuttav:

 • Strateegia ja keskkond
 • Organizational Behaviour
 • Statistika
 • Organizational Design
 • Kvalitatiivsed ja kvantitatiivsed uurimismeetodid
Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 79 kursust Vrije Universiteit Amsterdamis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
2,083 EUR
EMP õpilased; 14,850 € Majanduspiirkonda mitte
Deadline
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
deadline for international students
End Date