Euroopa Liidu areng eeldab vajadust Euroopa asjade põhjaliku oskusteabe järele, sealhulgas integratsiooni kõigil ELi ja eraettevõtete tasanditel. Bonni Ülikooli Euroopa integratsiooniuuringute keskuse (ZEI) juhtimine ja regulatsioon valmistab õpilasi ette rahvusvaheliseks karjääriks erinevates ELi institutsioonides, rahvusvahelistes organisatsioonides, riiklikes asutustes, valitsusvälistes organisatsioonides ja globaalsetes ettevõtetes ,

ELi ümberkujundamisprotsess hõlmab ja mõjutab ELi institutsioonide arengut ja nende suhtlemist ELi liikmesriikide riiklike institutsioonidega. Pidevate lepinguliste muudatuste põhjal on üha enam ja rohkem suveräänsust üle viidud riigi tasandilt ELi tasandile. Programmis uuritakse ka neid mõjusid liikmesriikide ja ELi vahelises pinges. Programm tutvustab õpilastele ka majandusintegratsiooni ning majandus- ja rahaliidu põhiteooriaid ja -meetodeid ELis.

ELi poliitilised otsused ja seadused loovad alati uusi õigusraamistikke. Nende hulka kuuluvad võrgutööstuste (elektrooniline side, energia, logistika) ja finantssektori reguleerimine. Neid valdkondi selgitatakse ja analüüsitakse magistriprogrammi raames. Juhtimise ja reguleerimise koostoime on täna Euroopa Liidu prioriteet. ZEI magistriprogramm, mis on eranditult kättesaadav inglise keeles, on teaduspõhine programm, mis pakub vastuseid nendele küsimustele. See võimaldab Euroopa ja mitte-Euroopa osalejatel saada eksperdid poliitiliste, õiguslike ja majanduslike aspektide koosmõjus, mis moodustavad tänapäeva elu Euroopa Liidus, ning ELi suhted teiste maailma osadega.

nõuded:Üle keskmise ülikoolikraadi (vähemalt bakalaureusekraad) saksa või välisriigi ülikoolis, eelistatavalt õigus-, majandus- või poliitikateaduses, vähemalt 180 ainepunkti (CP) vastavalt ECTS süsteemile - tõendid väga heade suuliste ja kirjalike inglise keele oskuste kohta (üksikasju vt koduleht) aadressil www.zei.de - Vähemalt ühe aasta praktilise töökogemuse tõendamine (sh praktika),

teaduskond

Teaduskonna hulka kuuluvad tuntud teadlased ja praktikud, kellel on tugevad rahvusvahelised kogemused erinevatest Euroopa riikidest. Juhtivad Euroopa Liidu eksperdid valmistavad õpilasi ette karjääri tegemiseks Euroopa institutsioonides, ettevõtetes või poliitikas. Õpilastele pakutakse kõrgeima kvaliteediga õpetamisstandardeid.

Igal aastal alustatakse kuni 32 ZEI Fellows'iga põnevat rahvusvahelist karjääri, mis põhineb sügaval ja interdistsiplinaarsel teadmisel, mida on ZEI magistriprogrammi raames alates 1998. aastast väga edukalt õpetatud.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
Viimati uuendatud Mai 29, 2019
See kursus on Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Start Date
Avatud registreerimine
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
6,500 EUR
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
Avatud registreerimine
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

Avatud registreerimine

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

Study Europe