Füüsika magister

Füüsika ja Astronoomia on lahutamatu osa tänapäeva ühiskonnas. Kaasaegne elu oleks täiesti erinevat ilma arvutikiipide, laserid, MRI sõelumine ja kõik muud hüved füüsika teadustöö. Master 's programmi Füüsika pakub palju võimalusi õppida ja tegeleda murrangulise alusuuringute ja selle rakendused. Kas te olete huvitatud füüsikaliste protsesside rakkudes, luues kunstliku fotosünteesi, astroparticle füüsika või testimise põhiline sümmeetria on aatomi tasandil, magistriõppesse füüsika annab teile võimaluse süvendada oma teadmisi ja osaleda murrangulise alusuuringud.

Füüsika ja Astronoomia on ühine programm Ülikooli Amsterdam ja VU Amsterdam. Kursused manustada kaks teaduskonda Science. Lõpetajad saavad diplomi akrediteeritud nii ülikoolides.

Programm lühikokkuvõte


Master 's programmi Füüsika ja Astronoomia on kaheaastase programmi, mille käigus siis võtta kohustuslikud moodulid oma valitud erialal, lisaks mitmed vabaaineid. Need valikud võivad olla üldised füüsika teemadel või kursustel saadud teise eriala. Programm hõlmab ka essee kirjutamiseks teemal, mis ei ole otseselt seotud teie erialal. Oma teisel aastal, siis liituda ühe osaleva uurimisgrupid. Teie uurimistöö kulmineerub magistritöö ja lõplik esitusviis.
Saad valida ühe järgmistest lood:

 • Täpsem aine ja energia füüsika
 • Astronoomia ja astrofüüsika
 • Graviation, astronaute ja osakestefüüsika
 • Füüsika elu ja tervise
 • Science Energia ja jätkusuutlikkus
 • Teoreetiline füüsika

Karjäärivõimalused


Meie lõpetajad töötavad uurimisinstituudid, nagu Holland Organization for Applied teadusministeeriumi (TNO), Energy Research Centre of Holland (ECN), National Institute for Public Health ja keskkond (RIVM) ja Hollandi Kuningriigi Meteoroloogia Instituut (KNMI ). Aga nad leida ka karjääri suurte hargmaiste nagu Shell ja Philips ja telekommunikatsiooni ettevõtted ja pangad. Avaliku sektori Samuti pakub võimalusi, nagu ka tarkvara majade ja konsultatsioonifirmad. Kui otsustad Research profiili, võite saada abi või praktikant teadlane ülikooli ja tööd PhD.

Vastuvõtutingimused

Nõuded on jagatud Meistrite spetsialiseerumine erinõuded ja üldnõuded.

Erinõuded magistriõppekava
Oluline: Kõik õpilased peavad pöörduge programmi koordinaator konkreetse eriala.

 • Õpilased Hollandis
  Õpilastel on tingimusteta sissepääs magistriõppesse füüsika, kui neil on bakalaureusekraad füüsikas (ja astronoomia) alates Hollandi ülikoolis. Eksamikomisjon võib kohus üliõpilastele, kes ei vasta nendele nõuetele. Neil juhtudel teeb otsuse, kas esineb puudusi, mida tuleb teha tasa programmi jooksul.

 • Kui teil on lubatud magistriõppesse, siis on vaja võtta ühendust programmi koordinaator sissejuhatava intervjuu. Sellel koosolekul, siis arutada strateegiaid toimetulekuks mis tahes probleeme, mis võivad põhjustada jääme oma õpinguid. Sul on ka koostama õppeplaani, mille koopia saadetakse uuring nõunik. Aastal magistriõppesse, siis pead otsustama, millised kursused (üldiste, spetsiifiliste ja kohustuslik), mida soovite võtta. On oluline, et te arutada neid valikuid aegsasti koordinaator programmi, milles siis teostada oma lõpliku projekti. Valikud, mis on loetletud võib olla ka võimalik.

 • Välisüliõpilased
  Eksamikomisjon võib tõdeda, õpilased alusel diplomi (Hollandi või välisriigi), mis võrdub bakalaureusekraad füüsikas. Need õpilased on ka kohustatud tõendama piisava inglise keele oskus.


Pre-magistriprogrammi ja hindamine

Kandidaadid, kes ei saada luba magistriõppes võib saada luba eelnevalt magistriõppesse (60 ainepunkti maksimaalne), et tuua oma teadmisi kuni magistri- algtaseme. Kui eelnevalt magistriõppe ei piisa, soovitatakse taotlejal võtta bakalaureuse programmi füüsika. Sellistel juhtudel, õpilased saavad sageli saada erandeid teatavatest osadest Bakalaureuseõppe. Muud võimalused on avatud Hollandi kutsekõrgharidusasutused (HBO) lõpetanud, kes soovivad liituda Haridus profiili magistriõppesse füüsika.

General keele oskuse nõuded

Vrije Universiteit Amsterdam nõuab rahvusvahelist taotlejad võtma inglise keele test ja esitada oma skoor osana taotluse. Erandid on tehtud õpilastele, kes on lõpetanud oma hariduse Kanada, USA, Suurbritannia, Iirimaa, Uus-Meremaa ja Austraalia või kes on saanud rahvusvahelise bakalaureusekraadi või Euroopa küpsustunnistuse diplom.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 79 kursust Vrije Universiteit Amsterdamis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
2,083 EUR
EMP üliõpilastele; 13 300 EUR mitte-EMP-le
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi