Master Fashion Marketing

Üldine

Programmi kirjeldus

See kursus õpib PORTUGALI KEELIS.

Selliste firmade nagu Vogue ja Osklen spetsialistide seas arendab üliõpilane moodsa brändi turundus- ja kommunikatsiooniprojekti.

Tänu mitmele turundussuhtlemisele on üliõpilasel antud piirkonna praegune nägemus ja suudab nii oma brändi käivitada kui ka suurte moetööstuste kommunikatsiooniosakondade liitumist.

Levi's koostöös pakub Fashion Marketingi professionaalne meistrikool üliõpilasel võimalust võtta ühendust ühe maailma suurima rõivatootmise ettevõtte igapäevaeluga.

Kursuse käigus saavad õpilased loenguid brändi spetsialistidega ja arendavad turundusprojekti koolis asuvas firmas kavandatud ruumis.

Et aidata teil saavutada oma ametialaseid eesmärke, on üliõpilasel ikkagi juhendamistegevus ja neil on võimalus kohtuda turul väljaspool Brasiiliat 40-tunnise Rahvusvahelise Mooduli kaudu IED Itaalias või IED Hispaania kohtades.

Viimati uuendatud okt 2018

Teave kooli kohta

Within the boundaries of Rio Genius Loci, IED will focus its teaching programs to take in not only Design, Fashion, Communication and Visual Arts, but also the innovative principles of sustainable arc ... Loe edasi

Within the boundaries of Rio Genius Loci, IED will focus its teaching programs to take in not only Design, Fashion, Communication and Visual Arts, but also the innovative principles of sustainable architecture and of strategic and service design. Näita vähem
Rio de Janeiro