Master Film Production

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

See praktika juhitud MA pakub võimaluse edendada oma praktilisi ja teoreetilisi mõistmisi meediumiprotsesside kohta professionaalses ja loovkeskkonnas.

Programmi teavitavad tööstusspetsialistid ja meie akadeemiline meeskond, kes tegeleb aktiivselt uurimistegevusega, kutsepraktika, filmitegemise ja kirjastamisega. Teil on võimalus arendada professionaalseid oskusi, mida meedia tippjuhid ja professionaalid vajavad ning et hõlmata eetikat, seadusi ja reguleerivaid raamistikke, mis reguleerivad ja mõjutavad tööstust.

Teil on võimalus arendada oma praktilisi tootmisoskusi meie Media Broadcast Centre'is. Teil on võimalus oma õpet kohandada oma huvide ja karjääri püüdlustega, valides keskenduma ilukirjanduslike, dokumentaalsete või eksperimentaalsete programmide loomingulisele tootmisele mitmesugustel meediaplatvormidel.

Kuidas sa õpid

See kursus on mõeldud selleks, et pakkuda hariduslikku konteksti praktiliste õpikodade kaudu tootmistehnikates, loengutes ja seminaridel, mille kaudu saate areneda loominguliste, kontseptuaalsete, tehniliste, kriitiliste, organisatsiooniliste ja teaduslike oskuste kõrgtasemel, mis kõik võivad olla meediatööstuses tööhõive seisukohast asjakohane. Sõltumatu töö hõlmab tootmisprojekte, teadusuuringuid ja akadeemiliste ülesannete täitmist.

Kontakt ja sõltumatu uuring

Selle programmi iganädalased kontakttundid võivad erineda sõltuvalt valitud üksikute moodulite valikutest ja uuringu etapist.

Kraadiõppe taseme uuring hõlmab olulist osa iseseisvast õppest, uurides loengutes ja seminarides käsitletud materjali. Üldjuhina on oodata, et iga tund klassiõpilastel kuluks kaks-kolm tundi iseseisvas õppes.

Lisateabe saamiseks võtke palun ühendust programmi juhtkonnaga.

Kuidas teid hinnatakse

Hindamine toimub mitmesuguste strateegiate kaudu, mis hõlmavad meediatoodanguid, programmiribasid, esitlusi, juhtumiuuringuid ja esseesid.

University of Lincoln hindamisalase tagasiside poliitika eesmärk on tagada, et õppejõud tagastaksid kursuse hindamise viivitamatult - tavaliselt 15 tööpäeva jooksul pärast esitamise kuupäeva.

Omadused

Teadusuuringud

Meediauuringute õppejõud teostavad rahvusvaheliselt tunnustatud teadustööd mitmesugustel teemadel, sealhulgas Spielbergi uuringud, filmi- ja keskaegsed riigid, ekspluateerimisuuringud ning film ja sugu.

Tööstuse lingid

Paljud akadeemilised töötajad on praegused meediaspetsialistid, kes tegelevad kutseorganisatsioonidega, nagu näiteks Kuninglik televisiooniringkond, Briti Kinematograafide Ühing ja Briti Film, Televisiooni ja Screen Studies ühing, mis tagab, et kursuse sisu teavitatakse uusimatest tööstuse arengutest. BAFTA-võitnud televisioonis dramaatistest Neil McKay ja dokumentaalfilmi tegija Nick Grey on külalisprofessorid koolis.

Külastuskõnelejad

Sellel kursusel osalevatel üliõpilastel on võimalus kuulda paljudest filmi- ja telekommunikatsioonisektoritest külalisesinejate külastamisest. Täpsema teabe saamiseks vaadake siin:

http://www.lincoln.ac.uk/home/fm/abouttheschool/visitingspeakers/

Sisenemise nõuded

Esimene või ülemine teise klassi tunnustab kraadi asjaomases valdkonnas või samaväärset töökogemust.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities.

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities. Näita vähem