Master Global Management

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Kas teie eesmärk on edukas rahvusvaheline karjäär? Siis on ülemaailmse juhtimise magister teie jaoks olemas. Järjest suureneva globaliseerumise tagajärjel peavad juhid tänapäeval olema rohkem rahvusvaheliselt orienteeritud. See programm pakub värskelt lõpetanutele erineval määral kõiki vahendeid, et edukalt valmistuda rahvusvaheliseks karjääriks erinevates sektorites.

Miks

Kuna meie globaalse juhtimise magistril on Eduniversali edetabeli, Financial Timesi edetabeli ja Times Higher Educationi (THE) edetabelikoht . Viimases oleme maailmas 16. kohal ja juhtimismeistrite kategoorias Belgias kõrgeim. Ja meie õpilased lähevad rahvusvahelisele reisile, kus nad said teada peamistest mõjudest, mida häirivad tehnoloogiad võivad äritegevusele avaldada.

Üha suureneva globaliseerumise tulemusel peavad juhid olema rahvusvaheliselt orienteeritud ja varustatud nii kultuuriliste pädevuste kui ka juhtimisoskustega. See kapten kogub osalejaid kogu maailmast, et valmistuda ette edukaks rahvusvahelise ettevõtluse karjääriks erinevates sektorites ja erinevates tegevustes, mitmekultuurilises ärikeskkonnas. Teile antakse ülemaailmsetesse ettevõtetesse ja organisatsioonidesse sisenemiseks vajalikud teadmised, sotsiaalsed oskused ja suhtumine ettevõtlusesse. Selle programmi lõpetamine tähendab, et olete saavutanud (rohkem) avatud ja globaalse mõtteviisi, kui see, mille sisestasite.

Õppimise eesmärgid

Pärast selles programmis osalemist:

 • arendate oma arusaamist kõigist juhtimisfunktsioonidest rahvusvahelises kontekstis;
 • saate paremini mõista ja mõista, kuidas kultuurilised erinevused, mitmekesisus ja rahvusvaheline poliitökonoomika mõjutavad ettevõtteid;
 • arendate sotsiaalseid, probleemide lahendamise ja suhtlemisoskusi, et edukalt töötada rahvusvahelises meeskonnas ja erinevates kultuurikontekstides;
 • kujundate välja professionaalse, kriitilise ja eetilise ärisuhtumise;
 • saate AMS-is õpitud teadmiste ja oskustega reageerida organisatsiooni globaalsetele strateegilistele väljakutsetele.

Keda me otsime?

 • Olete hiljuti lõpetanud, teil on magistrikraad, millel on vähe või puudub üldse töökogemus.
 • Olete huvitatud saada laiahaardeline ülevaade erinevatest juhtimisdistsipliinidest rahvusvahelises kontekstis.
 • Otsite tõeliselt rahvusvahelist karjääri.
 • Olete avatud ja tahate olla tõeliselt multikultuurses keskkonnas.

Kraad

Pärast selle kapteni edukat läbimist saate järgmise kraadi: 'Master in Global Management'.

Õppekava

Master Global Management on välja töötatud selleks, et valmistada teid ette edukaks rahvusvahelise ettevõtluse karjääriks erinevates sektorites ja funktsioonides, mitmekultuurilises ärikeskkonnas. Meie eesmärk on koolitada avatud ja globaalse meelega vastutustundlikke, lugupidavaid ja peegeldavaid tulevasi juhte, kes on valmis sisenema globaalsetesse ettevõtetesse ja organisatsioonidesse.

See kapten varustab teid teadmiste, juhtimisoskuste ja kultuuripädevustega, mis on ülitähtsas globaliseeruvas maailmas. Väärtustame konteksti ja laiemat mõistmist kriitilise mõtte aluse osas - see on põhjus, miks MGM algab võrdleva globaalse ajaloo ja filosoofia taganemisega.

Master Global Management õpetatakse interaktiivsel viisil. Osalete aktiivselt klassiaruteludes, analüüsite ärijuhtumeid ja valmistate ette ettekandeid.

Terve aasta jooksul juhendatakse teid juhtimisoskuste osas isiklike juhendamiste, seminaride, sotsiaalse projekti, töötubade ja paljude muude tegevuste kaudu.

Sissepääs

Akadeemiline taust
 • 4-aastane akadeemiline ülikoolikraad
 • 3-aastane akadeemiline kraad ja täiendav asjakohane vähemalt 60 EAP maht
 • 3-aastane akadeemiline kraad min. 1 aasta asjakohast töökogemust (*)
 • 4-aastane kutsekraad (*)

(*) Vastavalt eritingimustele.

Kui te pole kindel, kas kvalifitseerute, saatke meile oma CV (CV) ja ärakirjad meie vastuvõtumeeskonnale (admissions@ams.ac.be).

inglise keele oskus

Tõend inglise keele oskuse kohta meie inglise keele magistriprogrammides: IELTS (minimaalselt 6,5) või TOEFL (vähemalt 95)

või

Hinnatakse näost näkku küsitluste ajal.

Erandid:

 • Õpilased, kes lõpetasid kõrghariduse inglise keeles
 • Inglise keele kõnelejad

Iseloomustused

AMS tõesti avab teie meelt. Pärast seda aastat mõtlen ja käitun kindlasti kõigist imelistest kogemustest tulenevalt teisiti. Erinevate kultuuride, isiksuste ja kursuste segu on mulle õpetanud palju enda ja ümbritseva maailma kohta. Veelgi parem, olen suutnud selle muudatuse läbi viia koos mõne parima sõbraga, keda ma poleks ilma AMSita kohanud. Lisaks sellele, et õppisin palju hämmastavatelt professoritelt, on minu multikultuurne sõpruskond olnud ehe näide sellest, kuidas saame kokku tulla suurte asjade saavutamiseks - Engelina Chaillet
Viisteist kuud pärast õpingute lõpetamist Enzo Ferrari inseneriosakonnas Università degli Studi di Modena e Reggio Emilia, olen uhke, et olen lõpetanud Antwerp Management School magistrikraadi globaalses juhtimises. Uskumatu kogemus, uskumatud professorid ja mis kõige tähtsam - koolikaaslased. See meister andis mulle olulise oskuste kogumi, mis on minu tehnilisele taustale tõeline lisaväärtus. - Albin Sela

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Antwerp Management School, the autonomous management school of the University of Antwerp (Belgium), offers 8 accredited Advanced Masters in a truly international context with study options in: Belgium ... Loe edasi

Antwerp Management School, the autonomous management school of the University of Antwerp (Belgium), offers 8 accredited Advanced Masters in a truly international context with study options in: Belgium, China, Brazil, Italy and the USA. Moreover, we are ranked #37 in the Financial Times for our Master in Management (2019). Näita vähem

Akrediteeringud

AACSB Accredited