Master Global Project Management (Advanced)

Üldine

Saadaval 4 asukohta

Programmi kirjeldus

Õppige oskusi, et juhtida keerukate sidusrühmade ja projektide planeerimist lõpuni, saavutades projekti tulemusi.

Täpsustage ja süvendage oma arusaama kõikidest projektijuhtimisega seotud protsessidest. Globaalse projektijuhtimise magister ja Global Project Management (Advanced) kursused aitavad teil omandada keerukate projektide juhtimiseks vajalikke oskusi algusest lõpuni, õigel ajal ja eelarves. Valdkondades on eriline rõhk projektidele, millel on globaalne aspekt, sealhulgas õppimine, kuidas tõhusalt hallata projekte rahvusvaheliste sidusrühmadega.

Tõhusad projektijuhtimise oskused on nõudlikud paljudes valdkondades, sealhulgas infotehnoloogia, ehitus, tootmine, tervishoid, loodusvarad, haridus, kaubandus ja teadus- ja arendustegevus.

Sellel kursusel on eriline rõhk ülemaailmsetele projektidele, kaasa arvatud projektid rahvusvaheliste sidusrühmade ja projektidega, mis pakuvad lähtematerjale ja -teenuseid teistest riikidest või teevad sellega koostööd.

Master Global Project Management (Advanced) eesmärk on pakkuda kogenud projektijuhtidele paindlikke õppimisvõimalusi, et suurendada teadmisi, oskusi ja karjäärivõimalusi.

Kogu oma õpingute ajal puutute kokku tööstusstandarditega ja täidate mitu juhtumiuuringut, mis annab teile võimaluse rakendada oma teadmisi ja arusaamist projektijuhtimisprotsessidest, nagu planeerimine, eelarvestamine ja täitmine praktilistes olukordades.

Need kursused võimaldavad teil siseneda või väljuda Graduate Certificate või Graduate Diploma in Global Project Management.

KEY ÕPPEARUANDED:

  • Selgitage projektijuhi põhitunnuseid
  • Määratlege tehnoloogia ja globaliseerumise olulised mõjud
  • Rakenda uuenduslikke lahendusi
  • Lisage uurimistulemusi projekti plaanidesse
  • Asjakohaste tehnoloogiate kaasamine projekti plaanidesse
  • Rakendada täiustatud projektijuhtimise põhimõtteid

Vastuvõtukriteeriumid

ÜLDISED ANDMETE KRITEERIUMID

Bakalaureusekraad (AQF7) või kõrgem Austraalia asutuse mis tahes erialal või tunnustatud samaväärne kvalifikatsioon ja 3 aastat asjakohast töökogemust.

VÕI

Graduate Certificate in Global Project Management alates Torrens University Australia (või mõnest teisest asutusest kui samaväärne).

INGLISE KEELEANDMETE KRITEERIUMID

CRICOS on saadaval Master of Global Project Management ja Global Project Management (Advanced) Master at The Rocks, Sydney ülikoolilinnak, Wakefield, Adelaide campus, Fortitude Valley, Brisbane ülikoolilinnak ja Little Collins, Melbourne ülikoolilinnak.

Heakskiidetud inglise keele testid hõlmavad järgmist:

  • CAE 58
  • IELTS 6.5, ilma alamkanalita alla 6,0
  • PTE 60
  • TOEFL 79

Rahvusvahelised üliõpilased

CRICOS on saadaval Master of Global Project Management ja Global Project Management (Advanced) Master at The Rocks, Sydney ülikoolilinnak, Wakefield, Adelaide campus, Fortitude Valley, Brisbane ülikoolilinnak ja Little Collins, Melbourne ülikoolilinnak.

Töökoormus ja hindamine

EI. AJAPÄÄRTUD TUNDID NÄDAL:

Torrens University Australia töötab trimestri süsteemis, mis koosneb kolmest õppeperioodist aastas.

Eeldatakse, et iga aine, kas õppimine toimub veebis või ülikoolilinnakus, hõlmab kokku 120 tundi struktureeritud ja iseseisvat õppimist, mis võrdub ligikaudu 10 tundi nädalas ühe subjekti kohta 12-nädalase trimestri jooksul.

Lisateavet täistööajaga ja osalise tööajaga töökoormuse kohta saate kursuse ja karjäärinõustajaga.

Tüüpiline hindamine hõlmab järgmist:

Õppeainetel on hindamisvõimalused, mis sobivad üliõpilaste nõudmistele ja asjaoludele.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Laureate is the largest education network in the world. Laureate International University Institutions offer hundreds of career-focused, undergraduate, master and doctoral degree courses in fields in ... Loe edasi

Laureate is the largest education network in the world. Laureate International University Institutions offer hundreds of career-focused, undergraduate, master and doctoral degree courses in fields including architecture, art, business, culinary, arts, design, education, engineering, health sciences, hospitality management, information technology, law and medicine. Näita vähem
Sydney , Sydney , Sydney , Sydney , Sydney , Leura , Fitzroy , Melbourne , Brisbane , Adelaide , Adelaide , Auckland + 11 Rohkem Vähem