Master õppeprogrammi Põllumajanduse Engineering pakub kaks spetsialiseerumist võimalusi: Automotive Engineering and Power Engineering.

Programm sisaldab kursusi: Research and Engineering teadus, Arvutitel mõõtesüsteemide, logistika, transpordi ja logistika, auto Ehitus Technology, liikluskorraldus ja modelleerimine, alternatiivsete kütuste ja õlide, Intellektuaalse tehnoloogiad ja süsteemid jms

Õppekava on lõpetatud väljatöötamisel Magistritöö kavandab analüütiline ja eksperimentaalne teadus.

Katsed viiakse läbi ajakohastatud laborid ülikooli ehitus kasutades kaasaegseid uurimismeetodeid ja seadmed.

Vastuvõtutingimused

Bakalaureusekraad ehitus, Computer Sciences, matemaatika või füüsika; Insener kvalifikatsiooni (erialast kõrgharidust) õigus õpinguid Master õppeprogrammi inseneriteaduse või informaatika alal. Inglise nõuetele: IELTS skoor 6.0, TOEFL skoor 547, TOEFL-IBT skoor 76.

Karjäärivõimalusi ning Edasised uuringud

Lõpetajad töötavad riigile kuuluva või eraettevõtted põllutöömasinate, autotransport, energiavarustuse ja masinaehitus. Magistriõpe annab lõpetajatele jätkata õpinguid vastava doktoriõppes ülikoolides Lätis või välismaal.

agr

Miks Läti Põllumajandusülikool?

  • MAAILMAS TUNNUSTATUD DIPLOMA - Euroopa Komisjoni poolt tunnustatud diplomi lisa. Lõpetajad saavad jätkata õpinguid või töötada kogu maailmas.
  • Arenenud rajatised - kaasaegne laboriseadmed, mugav magamisruumid, uuringud silmapaistva arhitektuurimälestis - Jelgava loss.
  • Mõistlikud kulud - olla tark ja kulutada vähem õppides kliendiliinidel!
  • Soodne geograafiline asukoht - suurte Euroopa linnade saab mugavalt bussiga, lennukiga või praamiga.
  • ROHELINE JA TURVALINE KESKKOND - suurepärane viis Läti kultuuri tundmaõppimiseks. Vaatamata paljudele erinevatele riiklikele ja rahvusvahelistele üritustele, on Jelgava kõigile väga turvaline linn.
  • Üliõpilaselu - hästi tasakaalustatud uuringud ja kultuurielu laia sporditegevust tasuta. Saada rahvusvahelist kogemust abil rahvusvahelise vahetuse võimalusi!
Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 3 kursust Latvia University of Life Sciences and Technologiesis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
Avatud registreerimine
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
3,000 EUR
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
Avatud registreerimine
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

Avatud registreerimine

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date