Master in Applied sotsioloogia: sotsiaal- ja turu-uuringute

Üldine

Programmi kirjeldus

turundus

Kasutuselevõtt

Alates selle loomisest eraldiseisvaks distsipliini valdkonnas sotsiaalteadused, sotsioloogia on olnud rakendatud suunatud suunata otsustajatele äris, valitsuses ja kolmanda sektori organisatsioonide olemust.

Kõik need üksused vajavad analüütikud ja eksperdid saamine ja haldamine sotsiaalse teavet, et võimaldada neil mõista käitumist üksikisikute erinevates valdkondades, majandusliku poliitilise, sotsiaalsed kultuuri-.

Põhjuseks on see, et see teave on väga oluline nende jaoks, sest:

 1. Ettevõtted peavad teadma uue sotsiaalse käitumise mustrid ja seega uusi ärivõimalusi ja turul. Market Research muutub vara ettevõtte vältides kulusid ja riske, juhtides tähelepanu potentsiaalsetele turgudele ja müük. See on panus teadmiste suurendada müüki, tootlikkust ja aitab parandada tulemusi.
 2. Halduse ja avaliku juhid peavad mõistma sotsiaalseid nõudmisi, sest õige vastus sõltub stabiilsus ja kodanike usaldust institutsioonide.
 3. Kolmas sektor (ühingud ja sihtasutused) nõuda, omalt spetsialistid asukoha isiklikku ruumi arendada neid organiseeritud solidaarsust kontekstis, kus majanduslike vahendite puudus selle väärtus suureneb eksponentsiaalselt.

Miks õppida määral

SAISM on ainus kraad Galicia Ülikooli süsteemi, mis pakub teadmisi turu-uuringud ja arenenud sotsiaalse analüüsi, sealhulgas analüüsi tarbija.

SAISM pakub terviklikku teadustöö koolituse, olgu see kvantitatiivseid või kvalitatiivseid, saadud andmeid kasutades interaktiivseid tehnikaid üksikisikute (intervjuud, fookusgrupid, jne) kaudu teiseste allikate (uuringud ja loenduste) või andmete hankimise kaudu või suur andmed, kasutatakse üha enam ja nõudis äriühingute poolt kasvav IKT kasutamisega.

Mida õppida

Sektori Market Research leiab, et suurema uuringute alates andmete elektroonilist kogumist real ja teadus tellitud ettevõtted kvalifitseeritud personali, et täita seda tüüpi analüüsi ka suureneb.

See moodustab uut tüüpi professionaalne sotsiaal- ja turu-uuringute, mis peab säilitama tugeva tausta nendes küsimustes, mis võivad helistada traditsiooniline (teadus disain, proovivõtu, uuringu tehnikat, kirjeldav ja selgitav statistilise analüüsi, kvalitatiivseid tehnikaid jne ) ja need, mis on ilmunud tugevalt sotsiaalset käitumist (uued tehnoloogiad, Internet, sotsiaalsed võrgustikud) ja uut tüüpi teave puudub (suur andmed). See põhjalik koolitus, mida võimaldab teda nii arendada keeruline analüüs, andmete kaevandamine tõsta kvalitatiivsete uuringute kujunduse.

struktuur Uuring

kohustuslikud ained

 • Uuring: disain ja tootmise
 • Proovide võtmine ja testimine Statistilised otsus
 • Ehitus ja analüüs Social näitajate ja indeksite
 • Andmeallikate ja andmebaasid
 • küsitlusuuring
 • Andmete statistiline analüüs 1
 • Andmete statistiline analüüs 2
 • Kvantitatiivne analüüs Workshop
 • kvalitatiivne disain
 • kvalitatiivne analüüs
 • Kvalitatiivne analüüs Workshop

valikained

 • Sotsiaalne ja organisatsioonilise kommunikatsiooni ja Sihtrühm analüüs
 • Analüüs sotsiaalsete võrgustike allikad väärtus
 • Arvuti Tööriistad Analüüs 1
 • Arvuti analüüsil 2
 • Rahvastikuprognoos Väikese
 • Neuroscience Applied Social Research
 • Geographic Information Systems (GIS)
 • Analüüs ja Audience mõõtmine digikeskkonnas

Paigutus

 • tavad

Magistritöö

 • Magistritöö

Valikained I teoreetilised alused

 • Sotsioloogia Markets
 • Kultuur ja majandustegevusele

Valikained teoreetilised alused II

 • Turg põhitõed
 • Turud ja Konkurents

erialast ja akadeemilist väljundid

Ettevõtted ja organisatsioonid, avaliku ja erasektori ja kolmanda sektori, mida nad vajavad spetsialiste, kes suudavad analüüsida turgu ja tarbijate nõudlus ja täita sotsiaalseid nõudmisi laiemas mõttes.

Võib öelda, et lisaks inimestele, kes töötavad töötajad igal firma ja tegevuse need uuringud on tulevane ettevõtjad ja teadlased.

Seetõttu Missioon see Master on defineeritud järgmiselt: Commitment spetsialiseeritud nii akadeemilise ja teadusuuringute-professionaalne valdkonnas ühiskonnaõpetus ja turul, nii et see vastaks tööturu vajadus õppejõudude koolitus tahke teadustöö koolituse hõlbustamiseks otsuste tegemisel.

Üldine eesmärk on saada õpilased õpivad oma ülesannete täitmiseks teatud turu-uuringute firmad (näiteks turu-uuringud instituudid, reklaamiagentuurid, meediaagentuurid ja konsultatsioonifirmad, levitamise ettevõtted jne), või teadusuuringute osakondade, turunduse ja kommunikatsiooni kohta avalik või eraõiguslik institutsioon, olgu see või ilma kasumit.

Nad töötavad kõigis sektorites, vastutades avaliku arvamuse uuringud, uuringud vajadustele, turu-uuringud ja avaliku arvamuse küsitlused.

erialast ja akadeemilist väljundid

Magister nagu SAISM annab võimaluse märkimisväärset sünergiat doktorikoolide kolme galeegi ülikoolid.

Pakkudes kvaliteetset tehnilist koolitust kõrgkoolides kvantitatiivse ja kvalitatiivse uurimuse, doktoriõppe õpilane kas doktorikoolide saab omandada oskusi, mis vastavad komisjonid kindlaks doktoriõppesse asjakohase igal üksikjuhul.

Lisaks, võttes Master Final Project 12 EAP, siis SAISM võimaldab neil registreeruda doktoriõppes.

Ühine juurdepääs nõuetele

Ainus oluline nõue, et pääseda Master on läbinud 6 ECTS Statistika või statistika kohaldada ühiskonnateadused.

Leidub oskusi, mida peetakse eriti sobilik jätkata need uuringud, näiteks omandatud eelkõige mitmed kraadi, mida peame lähedal Master:

 1. Lõpetajate ja lõpetajate Sotsioloogia.
 2. Lõpetanud ärijuhtimise ja juhtimine, ärijuhtimine, majandus, turundus ja turu-uuringud politoloogias töösuhetes ja Personalijuhtimine väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete ajakirjanduse, turism, inimesed kaubanduse Reklaam ja suhtekorraldus on doblesgrados Business and Tourism, õiguse ja ärijuhtimise ja Computer and Business Administration; lõpetajate ja / või vilistlaste ärijuhtimise ja juhtimine, ökonoomika ja ärijuhtimine, majandus, Research & Marketing, Reklaam ja suhtekorraldus, antropoloogia, politoloogia ja üldiselt mis tahes määral kraadi või diplom juriidilise ja sotsiaalse filiaal.
 3. Kõik need kraadi, magistri kraadi ja teiste kõrgemate ohvitseride kraadi, kus üliõpilased on läbinud vähemalt 6 EAP Statistika.
Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of A Coruña is a public institution whose primary objective is the generation, management and dissemination of culture and scientific, technological and professional knowledge through t ... Loe edasi

The University of A Coruña is a public institution whose primary objective is the generation, management and dissemination of culture and scientific, technological and professional knowledge through the development of research and teaching. Näita vähem
A Coruña , A Coruña , A Coruña , A Coruña , A Coruña , A Coruña , A Coruña , A Coruña , Ferrol , Ferrol + 9 Rohkem Vähem