Master in Applied Statistics

Üldine

Programmi kirjeldus

ÜLDINE

Programm on mõeldud täistööajaga üliõpilased ning on mõeldud olema täidetud kolm semestrit. Selleks, et saada M.Stat. (Master of Statistics), tunnistas M.Stat. õpilased peavad läbima vähemalt 40 krediiti (SKS), sh magistritöö uurimist.

AIM / SIHTRÜHMADELE / KESTUS

Selle statistik magistrikraadi meie programmi, saate reklaamida oma oskusi, eriti nelja kontsentratsiooni; (1) Social Statistics, (2) Äri ja Industrial statistika (3) statistika Biomedics ja (4) Aktuaaride Statistika. Programm nõuab doktoritöö projekt, mis hõlmab reaalse probleemi lahendamine. Kursuse kestus on 18 kuud (1,5 aastat), on täiskohaga alusel.

Ametijuhendi ja karjääri perspective

Magistriõppe programm on mõeldud, et aidata teil arendada oma andmeid analüütilist oskused ja uurib põhivaldkondades kohaldatud statistika. See loodi vastuseks nõudluse kiire kasv andmete analüütilist oskused. Seega programm on ideaalne neile, kes soovivad üleminekut kvantitatiivselt keskendunud karjääri.

Pealkiri

M. Stat. Master of Applied Statistics

KUIDAS KANDIDEERIDA

https://smup.unpad.ac.id/persyaratan-2/

Viimati uuendatud apr 2016

Teave kooli kohta

Universitas Padjadjaran (Unpad) was established based on the initiative of prominent society members of West Java who were eager to have a higher institution in which young generation of West Java cou ... Loe edasi

Universitas Padjadjaran (Unpad) was established based on the initiative of prominent society members of West Java who were eager to have a higher institution in which young generation of West Java could be prepared to serve as future leaders. Näita vähem
Bandung , Bandung + 1 Rohkem Vähem