Human Resource Management

Master spetsialiseerumine Human Resource Management on suunatud personali protsessi organisatsioonidega, alates värbamise ja valiku edutamine, üleviimine ja väljumised. Programmi keskmes on arendamise ja kontrolli inimfaktor töötav kontekstis, mis on muutumas üha mitmekesisemaks.

Kui te võtate Master spetsialiseerumine HRM, siis autasustatakse kraadi ärijuhtimise, kuid sa spetsialiseerunud protsesse personali tulemuslikkuse ja inimese arengut. See mitte ainult valmistada teid karjääri inimressursside, kuid ka juhtimise praktikant või äri konsultant. Teadmisi teil omandada võimaldab teil arendada ja rakendada teoreetilisi ideid, kui teie probleemi lahendamise oskusi teeb sind tõhus igasuguste uus või tundmatu multidistsiplinaarne kontekstis.

Õppekava


Master spetsialiseerumine Human Resource Management Vrije Universiteit Amsterdam on üles ehitatud kolmele peamisele personalijuhtimise protsesside ja aktuaalsed teemad:

 • Töötajate pühendumus ja areng: mil määral töötajad tunnevad pühendunud oma tööandjale, oma tegevuse ja arendada oma tööga seotud teadmisi ja oskusi. See on juttu Töö & Organisatsioonid muidugi.
 • Juhtimiseks ja kontrollimiseks, esitus: HRM seotud mudelid ja vahendid, mida kasutatakse, et mõõta ja juhtida töötaja tulemuslikkust. See on keskenduda tulemuslikkuse juhtimise ja kontrolli käigus.
 • Organisatsiooniliste mitmekesisus: võtmeküsimuseks paljude tööandjate ja töövõtjate täna. See on fookuses mitmekesisus Organisatsioonid muidugi.


Magistritöö saate rakendada, mida olete õppinud HRM (ja ärijuhtimise üldiselt), et empiirilise uurimuse kohta HRM seotud ettevõtete probleem. Teie väitekirja aluseks uurimisprojekti, kus te koguda kvantitatiivseid ja / või kvalitatiivsete andmete vastata oma uuritavast probleemist Human Resource Management teema.

Karjäärivõimalused


Nagu lõpetanud Master spetsialiseerumine Human Resource Manager leiad ilmselt töökoha

 • personalijuhi
 • konsultant (võimalik spetsialiseerumine HRM seotud küsimused)
 • manager või juhtimise praktikant.


Olles edukalt läbinud Master spetsialiseerumine Human Resource Management, siis sisenema tööturule nagu Ärijuhtimise koos erialaseid teadmisi personalijuhtimise tulemuslikkust ja arengut. Nagu näiteks, siis on väga hästi kvalifitseeritud karjääri HRM, kuid paljud teised võimalused on avatud ka teile, näiteks üldise juhtimise või nõustamine. Master spetsialiseerumine HRM lisab kriitiline, kaasaegne ja (kõige tähtsam) võrdlev osa oma üldist ärijuhtimise teadmisi ja oskusi. Teisisõnu, pärast lõpetamist selle Master spetsialiseerumine, siis on võimalik mõista ja hallata südames organisatsioon: oma inimressursse.

Vastuvõtutingimused Magistriõpe ärijuhtimise

 • Taotlejad, kes on saanud bakalaureusekraadi ärijuhtimise, majanduse või ökonomeetria ja Operations Research at Vrije Universiteit Amsterdam on lubatud automaatselt magistriõppes
 • Taotlejad vähemalt bakalaureuse kraadi teine ​​akrediteeritud ülikool on vastuvõetavad, kui nad on spetsialiseerumine Business Administration, mille tunnistajaks põhjalikud teadmised standard kirjanduse kirjeldatud allpool (või selle ekvivalent)
 • Taotlejad vähemalt VU bakalaureusekraad muid erialasid saab lubatud kapten, kuid sõltuvalt nende tase neil tuleb võtta täiendavaid kursuste vähemalt 30 ainepunkti. Sellisel juhul oma programmi kulub vähemalt poolteist aastat
 • Standard kirjandus: õpilased eeldatavalt olema tuttav:
  • Organizational Behavior
  • Human Resource Management
Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 80 kursust Vrije Universiteit Amsterdamis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
2,083 EUR
EMP üliõpilastele; 14,600 eurot väljaspool EMP-d
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi