Eesmärk Marketing and Management programm on anda õpilastele arenenud teadmisi sobivate alade kvalifitseeritud positsioone turunduse, müügi või kommunikatsiooni osakondade ettevõtted ja organisatsioonid.

Programm keskendub ettevõtete ja muude organisatsioonide ja nende suhted klientide ja tarnijatega. Leadership, side, tarbijakäitumine ja turustamisega võrgud on kesksed teemad esimesel poolaastal. Teisel poolel algab kaks kursust metoodika. Programm lõpeb kirjaliku magistritöö valdkonnas turundus ja juhtimine.

Programm on üks aasta kõrghariduse muidugi põhineb varasemate uuringute vastab bakalaureuse kraadi spetsialiseerumine turundus ja juhtimine.

Riiki sisenemise nõuded

Bachelor (vähemalt 180 ainepunkti) 90 kõrghariduse ainepunkti ärijuhtimise või vastav haridus.

Tõestatud keel inglise keele oskust (inglise keeles muidugi B / English 6), näiteks kujutatud üks järgmistest rahvusvahelise inglise testid: - TOEFL minimaalselt skoor 575 kohta paberil test ja mitte alla 4,5 TWE - TOEFL koos minimaalne punktisumma 90 on Interneti-põhine test ja mitte alla 20 TWE - IELTS Akadeemiline koolitus, mille minimaalne üldine skoor 6,5 ja vähemalt skoor eri osades vähemalt 5,5.

Kvalifikatsioon

Aste Master of Arts / teadus (60 ainepunkti) Magisterexamen med huvudområdet företagsekonomi tõlgitud aste Master of Science (60 ainepunkti) koos suurte ärijuhtimise

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 6 kursust Mid Sweden Universityis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
- www.miun.se/en/feesandscholarships
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi